Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spocik - Tomaszów Mazowiecki

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

ja się piszę na piątek.

Koło mierzyłem ale trzeba założyć do nich dystans jakieś10mm żeby nie obcierało o zacisk.

Te koła audi robione są w Polsce mają napis "made in Poland" :)

Opublikowano

ja się piszę na piątek.

Koło mierzyłem ale trzeba założyć do nich dystans jakieś10mm żeby nie obcierało o zacisk.

Te koła audi robione są w Polsce mają napis "made in Poland" :)

Wiem , widziałem w końcu to ronal . Też myślałem o dystansach 10 , powinny być w sam raz

ja się piszę na piątek.

Koło mierzyłem ale trzeba założyć do nich dystans jakieś10mm żeby nie obcierało o zacisk.

Te koła audi robione są w Polsce mają napis "made in Poland" :)

Wiem , widziałem w końcu to ronal , dobre bo Polskie :D . Też myślałem o dystansach 10 , powinny być w sam raz

i jak tam jutro ? JA będę , kto jeszcze ?

Edytowane przez Mario82A4

Opublikowano

Ja będę.

Opublikowano

Ja będę.

No to jest nas dwóch , Tomek powinien być . Z Przemkiem sie widziałeś

Opublikowano

ja i Rafał też będziemy. Standardowo Kaufland Tomaszów:)

Opublikowano

ja i Rafał też będziemy. Standardowo Kaufland Tomaszów:)

a może dolece do piotrkowa i bym poleciał za wami bo nie wiem dokładnie gdzie ten kaufland

Opublikowano

No to umowmy sie w jakims miejscu to polecimy razem

Opublikowano

No to umowmy sie w jakims miejscu to polecimy razem

podaj miejsce i wyjeżdżam

Opublikowano

No to umowmy sie w jakims miejscu to polecimy razem

podaj miejsce i wyjeżdżam

umówmy sie pod kauflandem w Piotrkowie (dolny parking) o 21:10

Opublikowano

No to umowmy sie w jakims miejscu to polecimy razem

podaj miejsce i wyjeżdżam

umówmy sie pod kauflandem w Piotrkowie (dolny parking) o 21:10

OK, to ja się po mału zbierm bo mam 20 kilosów do Piotrkowa

Opublikowano

I jak wszyscy sie wyspali ?? Mamy jakieś nowe fotki ?


I jak wszyscy sie wyspali ?? Mamy jakieś nowe fotki ?

Kto sie piszę na piątek ?

Opublikowano

ja narazie się pisze jeśli wszystko wypali i będę miał chwile wolnego czasu:)

Opublikowano

Ja niestety odpadam. Mam kolejne pempkowe :kox: tym razem w piątek.

Byliście w Łodzi??

Opublikowano

Ja powinienem być w piątek , szkoda że skład będzie trochę okrojony , Seby nie będzie , Tomka też nie . Kto jeszcze będzie ?


Ja powinienem być w piątek , szkoda że skład będzie trochę okrojony , Seby nie będzie , Tomka też nie . Kto jeszcze będzie ?

Widzę że nie ma chętnych

Opublikowano

Wesołych Świąt :)

Opublikowano

I jak tam robimy spocik w piątek ?? Czy może jakiś spocik jeszcze przed sylwestrem ??

Opublikowano

Ja jestem chętny. To kiedy?

Opublikowano

Kto jest chętny na jutrzejszego spota ? Ja będę


Seba i jak tam auto ? Coś wiadomo ?


Jak tam piątek ?

Opublikowano

Poszło info na naszym forum i dajcie znać bo to już niedługo kto chętny

Opublikowano

Robimy coś dzisiaj? Czy wszyscy na stawiają się na jutro?

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.