Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Spocik - Tomaszów Mazowiecki


Kaśka

Rekomendowane odpowiedzi

no jeśli chcecie to dzisiaj też można się zgadać (tym razem Tomaszów :) )

chyba, że byłoby nas dzisiaj mało to możemy na jutro przełożyć.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To kto chetny na dzisiaj? A jak bedzie nas mało to na jutro.

To dzisiaj pauza

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no dzisiaj widzę ciężko.

To jak jesteście chętni na jutrzejszy wyjazd? Seba auto zrobione?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja jutro raczej ne dam rady , a dziś kiepsko się czuję , a wy jak ?

no to kielicha albo dwa strzel i się wygrzej porządnie :D

no my z Rafałem raczej jedziemy zobaczyć w ogóle co to jest:D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Auto nie zrobione. Nawet jeszcze nie ruszone.

Ja jutro będę w Łodzi wczesniej więc jak będe miał jeszcze siły to się tam jakoś pojawię.

Czyli dzisiaj pass

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Auto nie zrobione. Nawet jeszcze nie ruszone.

Ja jutro będę w Łodzi wczesniej więc jak będe miał jeszcze siły to się tam jakoś pojawię.

Czyli dzisiaj pass

No to pas , a co do jutra to sie zobaczy jeszcze

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja tez nie dam rady :/ dzisiaj nocka a jutro autko idzie na warsztat moze od razu kupie jakies lepsze lampki z przodu :P


Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja tez nie dam rady :/ dzisiaj nocka a jutro autko idzie na warsztat moze od razu kupie jakies lepsze lampki z przodu :P

Jeśli szukasz lamp dzielonych to najlepszym rozwiązaniem będą takie ciemne lampy http://allegro.pl/lampy-reflektory-audi-a4-94-98-soczewki-black-depo-i4947580599.html lub jasne http://allegro.pl/nowe-lampy-audi-a4-s4-b5-95-depo-komplet-soczewka-i4902253538.html jeśli zespolone po lifcie to tylko oryginalne Valeo , można już za nie duże pieniądze takie wyrwać , nie zakładaj żadnych wynalazków typu ringi i inne takie bo później będziesz żałował , wiem co mówię . I unikaj lamp firmy Sonar bo to straszna kicha . Jak zamierzasz zmieniać zderzak na polifta to szukaj poliftowych lamp Valeo

Kuba o której to sie jutro zaczyna i o której wy jedziecie ??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ogólnie impreza w Łodzi zaczyna się o 22.

W Piotrkowie zbiórka jest pod marketem Lidl już o 20 i mają zamiar wyjechać koło 21 z Piotrkowa.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No właśnie chcialbym dzielone zalozyc bo szkoda blachy :-/ nie wiem jak zrobic ze zderzakiem najlepiej by byby bylo dorwac kratki zeby byly pod te ksenony

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No właśnie chcialbym dzielone zalozyc bo szkoda blachy :-/ nie wiem jak zrobic ze zderzakiem najlepiej by byby bylo dorwac kratki zeby byly pod te ksenony

Jeśli dzielone to najlepiej szukaj takich jakie Ci pokazałem , albo Ori Hella dzielone od S4 ale te są prawie nie osiągalne , czasami coś sie trafi . Jakie kratki pod Xenony ? Czy chodziło ci o halogeny ??

No i jak ktos wybiera sie na Łodz?

I jak byliście ??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

chodzilo mi o halogeny :facepalm: ale fail :naughty: wlasnie fajne sa te czarne co pokazales chyba bedzie pasowac ale tez musze w takim razie pomyslec o tylnych bo dziwnie bedzie z jednej strony czarne a z drugiej czerwone :grin: najwazniejsze zrobione odma wymieniona powinna przestac krwawic :P niestety nie bylem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

chodzilo mi o halogeny :facepalm: ale fail :naughty: wlasnie fajne sa te czarne co pokazales chyba bedzie pasowac ale tez musze w takim razie pomyslec o tylnych bo dziwnie bedzie z jednej strony czarne a z drugiej czerwone :grin: najwazniejsze zrobione odma wymieniona powinna przestac krwawic :P niestety nie bylem

Tylne zostaw w oryginale , trzeba by zobaczyć jak srebrne auto będzie wyglądało z czarnymi lampami . Podjedź w piątek na spota to sie pogada , w xenon nie idziesz ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ok podjade :) wlasnie nie wiem chyba potrzebuje porady tylko ze jak na cos sie zdecyduje bo wlasnie zamierzam je kupic w tym tygodniu to musze w to isc bo fundusze dosyc skromne niestety :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ok podjade :) wlasnie nie wiem chyba potrzebuje porady tylko ze jak na cos sie zdecyduje bo wlasnie zamierzam je kupic w tym tygodniu to musze w to isc bo fundusze dosyc skromne niestety :(

W te lampy co Ci pokazałem spokojnie można wsadzić hidy za nie duże pieniądze i masz ala xenon , ja mam tak u siebie

Edytowane przez Mario82A4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No właśnie chcialbym dzielone zalozyc bo szkoda blachy :-/ nie wiem jak zrobic ze zderzakiem najlepiej by byby bylo dorwac kratki zeby byly pod te ksenony

Jeśli dzielone to najlepiej szukaj takich jakie Ci pokazałem , albo Ori Hella dzielone od S4 ale te są prawie nie osiągalne , czasami coś sie trafi . Jakie kratki pod Xenony ? Czy chodziło ci o halogeny ??

No i jak ktos wybiera sie na Łodz?

I jak byliście ??

no byliśmy na tym spocie:)

ogólnie lipa bo policji było dużo i nie mogli poupalać:D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...