Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spocik - Tomaszów Mazowiecki

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Niestety nie mam facebooka , możesz powiedzieć o co chodzi ??

Ja mogę dzisiaj wpaść na spota na godzinkę.

  • 1 miesiąc temu...
Opublikowano

A co tu taka cisza?

Co tam słychać w Nowym Roku ?? Ktoś jest chętny na jutrzejszego spota ???

Ktoś jest chętny na spota w piątek ??

Opublikowano

Jest dzisiaj organizowany spot? Ktoś chętny?

  • 1 miesiąc temu...
Opublikowano

Robimy coś jutro ? Ja jestem za

Planujemy w piątek spocik , ktos sie pisze ? Ja jestem za

Zapraszamy dzis na spota o 21 , jest kilku chętnych wiec spot się odbedzie

No i może coś się uda rozkręcić, wczoraj na spocie znowu było kilka audiczek, teraz czekamy tylko na ciepełko i można rozpocząć sezon

Opublikowano

W ten piątek (11.03.2016 r.) będzie organizowany spot?

Opublikowano

Wstępnie tak

Ktoś chętny ?

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano

Działamy coś w piątek?

Opublikowano

Działamy coś w piątek?

zobaczymy blizej piatku o nie wiem jak się będę czuł, no fotki z bukowiny nieźle wyszły jest nawet ruda :)
Opublikowano

Najlepiej wyszedłeś na 255 :)

Opublikowano

Ta , są lepsze ale fakt jest taki ze jestem na wielu fotkach :) zresztą ty też

  • 1 miesiąc temu...
Opublikowano

https://www.facebook.com/events/593803994121243/

Ktoś coś słyszał o tym zlocie??

Coś ciekawego się szykuje?

No ciekawe , byle by pogoda dopisała to postaram się być

https://www.facebook.com/events/593803994121243/

Ktoś coś słyszał o tym zlocie??

Coś ciekawego się szykuje?

Zapraszamy w piątek o 21 na spot który odbędzie się jak zawsze na parkingu pod Kauflandem . W ten piątek powinno być kilka aut więc zapraszamy wszystkich chętnych

Opublikowano

https://www.facebook...93803994121243/ jak się uda to wpadnę zobaczyć tą imprezkę , a ty Jacek kiedy wpadniesz na spota, dawno cię nie było

Edytowane przez Mario82A4

Opublikowano

Ciezko powiedziec bo jak juz jestem w tm to doslownie na nic nie mam czasu[emoji14]ten pt nie dam rady bo dopiero w sob rano bede

Opublikowano

Ciezko powiedziec bo jak juz jestem w tm to doslownie na nic nie mam czasu[emoji14]ten pt nie dam rady bo dopiero w sob rano bede

ty to zapracowany jesteś, w przyszlym roku to musisz jechacz nami do Bukowiny
Opublikowano

Ktoś chętny na dzisiaj?

  • 4 tygodnie później...
Opublikowano

Zapraszamy dziś na spot o 21

Mogę się trochę spuźnić więc poczekajcie na prezesa ;)

Dziś też organizujemy spot więc zapraszamy

Opublikowano

Siema

Pany będę slal Chłopaka busem do lodzi z wydechem z 1.8t z b6 nie chciałby ktoś to bym mu dał od razu- jak coś proszę o PW.

Sorry za zaśmiecania tematu :- ((

  • 1 miesiąc temu...
Opublikowano

Z racji że piątkowe spoty rzadko wypalają doszliśmy do wniosku że trzeba będzie przenieść spoty na inny dzięń . Myśleliśmy o czwartku godzina i miejsce bez zmian , jeśli ktoś ma inne zdanie na ten temat proszę o info w tym wątku .


Ktoś chętny jutro na spota ?

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.