Skocz do zawartości
IGNOROWANY

czy do ahu podejdziejakaś misa olejowa z czujnikiem (aluminiowa misa)


oktawiusz5

Rekomendowane odpowiedzi

tak jak w temacie kiedys mi sie obiło ze od czegoś pasuje ale nie wiem od jakiego silnika? Pomoze ktos.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

z 1.9d 1y oraz aaz może pasować ,wyglada tak samo .z alu raczej napewno nie pasuje ,( inny kształt )

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to wielka lipa ,blachą jak walniesz nic sie nie stanie ,wyklepiesz i odjazd ,alu do sklejenia ale i tak leci olej a ztym nie ma żartów bo jak wszystko wyleci silnik złom.co stare to jare. mam znajomego gdzie kupił mk4 golfa i jak zobaczysz co to za po...ny silnik to go sprzedał i kupił silnik z mk3 zrobił softa i mówi ze te stare ahu to są super a tego co miał alh to mówi jedna wielka lipa.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to wielka lipa ,blachą jak walniesz nic sie nie stanie ,wyklepiesz i odjazd ,alu do sklejenia ale i tak leci olej a ztym nie ma żartów bo jak wszystko wyleci silnik złom.co stare to jare. mam znajomego gdzie kupił mk4 golfa i jak zobaczysz co to za po...ny silnik to go sprzedał i kupił silnik z mk3 zrobił softa i mówi ze te stare ahu to są super a tego co miał alh to mówi jedna wielka lipa.

A dlaczego od razu...jak walniesz?.......Kolego....to jest AUDI......a nie jakaś wyścigówka........w teren......Powtarzam......mam AHU...i ALU Miskę......

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no własnie audi (ale tanie b5) to ma jezdzic i zarabiac na siebie ,poto był zrobiony. ja tez mam ahu i stalową miske i nic w nim nie nierobie od ponad 3 lat i oby tak dalej.lipa by byl;a jak by mial alu miske bo bym musiał uważac a na to szkoda czasu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...