Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Pytanie o dziwną sprawę w schowku.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Panowie chciałbym się dowiedzieć co znajduje się na zdjęciu?

1daab5553c8fb199m.jpg

Odnalazłem (TO) po otwarciu schowka, nie wiem także co to za kable dodam że to wtyk USB i mały bolec

Opublikowano

to niezły bajer masz w schowku, procedura startu ?

Opublikowano
  • Autor

Nie mam pojęcia co to jest dlatego pytam

Opublikowano
Panowie chciałbym się dowiedzieć co znajduje się na zdjęciu?

Odnalazłem (TO) po otwarciu schowka, nie wiem także co to za kable dodam że to wtyk USB i mały bolec

Odkręć schowek(4-5 śrub) i zobacz gdzie "idą" kable

Opublikowano
  • Autor

No spoko ale to jutro co to może być i co to procedura startu

Opublikowano
No spoko ale to jutro co to może być i co to procedura startu

no nie wiesz F-16;) spokojnie kolega jaja sobie robi;)

Opublikowano
  • Autor

no to co tak naprawdę to może być, auto mam 2 dzień i dziś to znalazłem

Opublikowano
no to co tak naprawdę to może być, auto mam 2 dzień i dziś to znalazłem

pojęcia nie mam co to może być, jak przełączysz te włączniki to coś się dzieje?

Opublikowano
  • Autor

Szczerze nie próbowałem bo nie wiem co się stanie, przez to coś nie mam zasilania na zmieniarce która jest obok

---------- Post dopisany at 00:45 ---------- Poprzedni post napisany at 00:42 ----------

A może to ingerować z silnikiem ?

Opublikowano

kurcze, te przyciski to jak: podaj numer pin - jak wprowadzisz kod nie w tej kolejności co trzeba to nie pojedziesz

na złodzieja, dobre

Opublikowano
  • Autor

ciekawa teoria ale mnie nie wzrusza, jak masz pisać takie teorie to lepiej wcale

Opublikowano

Myślę, że nikt nie odpowie Ci co to ponieważ nie jest to ori a dokładka więc może to być wszystko, i ingerować w silnik, ile nas tu na forum pewnie tyle historii. Najlepiej sprawdź gdzie idą te kable, albo chociaż przełącz na próbę i zobacz może coś się stanie, no innej rady nie ma nikt przecież nie zakładał tego ani nie ma po czym sprawdzić co to takiego :wink:

Opublikowano

Jeśli nie masz zasilania na zmieniarce być może ktoś ją odpiął a w to miejsce podpiął jakieś urządzanie za schowkiem które puszcza sygnał na radio np. mp3 przez USB z Pena. Równie dobrze USB maże być zasilaniem do jakiegoś telefonu a wtyk (jeśli to jack )do puszczenia sygnału z koma na radio. Najszybciej się dowiesz jeśli spytasz poprzedniego właściciela który to wyrzeźbił

Opublikowano
  • Autor

Witam wymontowałem dziś schowek i powiem szczerze czarna magia dla mnie ktoś coś zrobił ale do czego ma służyć to nie mam pojęcia. Podejrzewam że podpięte jest pod komputer sterujący. Ale żadnej różnicy nie ma jak odpalę silnik i obojętnie który wyłącznik ruszę. Kable z usb oraz mały jack idą właśnie od tego urządzenia. Odchodzą od niego także grube kable. Jakieś dwa elementy od całej układanki schowane są jeden w nakrętce od chyba plaka zaklejony szarą taśmą a drugie to coś obwinięte folią oraz włożone w przezroczyste pudełko. Obydwie te pierdołki mają diody wmontowane które świecą cały czas. Myślałem że może po wyłączeniu ESP coś się zmieni ale nic nie dało. Spróbuje podczas jazdy wtedy się okaże. Dwa kable żółte idą właśnie w kierunku ESP

Opublikowano

Spróbuj podłączyć pod to telefon albo mp3

Opublikowano
  • Autor

No jak podłącze pod małego jacka to jedna dźwignia go obsługuje i telefon się ładuje

Opublikowano

No to masz ladowarkę;) pozostało rozgryść dwa pozostałe przełączniki

Opublikowano
  • Autor

Zostaje jeszcze wtyk USB ale nie mam urządzenia o takich wymiarach

---------- Post dopisany at 11:54 ---------- Poprzedni post napisany at 11:40 ----------

Pod wejście USB podłączyłem czytnik kart pamięci i nic ale napięcie dostaje

Opublikowano

A może kolego jakieś zdjęcia od tyłu ?

Opublikowano

Jedź do elektryka i wywal to w cholerę.

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.