Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Skradziono telefon HTC ONE w obudowie CASE-MATE

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
  • Autor
i co z tym typem, skoro został złapany to można przecież zaczac dochodzić co z telefonem

Nic nie wiem więcej, wczoraj go zgarnęli.

Opublikowano

Udaj się na Policję i zablokuj telefon po IMEI, tylko że chyba poza granicą i tak złodziej/nowy nabywca będzie mógł go normalnie używać...

Opublikowano
Udaj się na Policję i zablokuj telefon po IMEI, tylko że chyba poza granicą i tak złodziej/nowy nabywca będzie mógł go normalnie używać...

jak go zablokuje to juz nie odzyska na 100%, teraz to są jakieś szanse

Opublikowano

Jeśli ktoś uważa że polska Policja będzie szukać - NAMIERZAĆ - jego telefon po kradzieży po numerze IMEI szczerze gratuluje optymizmu :D mi zwinęli telefon 2 lata temu, wart 1k, nie blokowałem po IMEI i do dzisiaj się bidulek nie odnalazł :decayed:

Opublikowano

Ale tu sporo optymistów pisze.

Może nigdy nie mieli do czynienia z polska policją oprócz drogówki.

Tapnięte z HTC

Opublikowano
Jeśli ktoś uważa że polska Policja będzie szukać - NAMIERZAĆ - jego telefon po kradzieży po numerze IMEI szczerze gratuluje optymizmu :D mi zwinęli telefon 2 lata temu, wart 1k, nie blokowałem po IMEI i do dzisiaj się bidulek nie odnalazł :decayed:

no to wyjechał za granice, albo policje macie po huu, u nas dla poprawy statystyk robia co mogą w przypadku telefonów:whistling: no ale mieszkam w miasteczku 12tys, tak wiec o statystyki miedzy gminne walczą prostymi sprawami:wink:

Opublikowano
Jeśli ktoś uważa że polska Policja będzie szukać - NAMIERZAĆ - jego telefon po kradzieży po numerze IMEI szczerze gratuluje optymizmu :D mi zwinęli telefon 2 lata temu, wart 1k, nie blokowałem po IMEI i do dzisiaj się bidulek nie odnalazł :decayed:

no to wyjechał za granice, albo policje macie po huu, u nas dla poprawy statystyk robia co mogą w przypadku telefonów:whistling: no ale mieszkam w miasteczku 12tys, tak wiec o statystyki miedzy gminne walczą prostymi sprawami:wink:

nie wiem jaka różnica między policją w większym, a mniejszym mieście

co do optymistów to racja ja też mojego telefonu już 1,5 roku nie mam i nic nie pomogło

Opublikowano

no to u mnie są cuda w takim razie bo nie ja pierwszy odzyskałem telefon:grin:, chyba ze te wasze poleciały na czesci, albo zwyczajnie je zgubiliscie:whistling:

---------- Post dopisany at 19:17 ---------- Poprzedni post napisany at 19:16 ----------

albo zrobiliście największą głupote blokując telefon a nie karte u operatora to tylko gratulować:facepalm::grin:

Opublikowano
no to u mnie są cuda w takim razie bo nie ja pierwszy odzyskałem telefon:grin:, chyba ze te wasze poleciały na czesci, albo zwyczajnie je zgubiliscie:whistling:

---------- Post dopisany at 19:17 ---------- Poprzedni post napisany at 19:16 ----------

albo zrobiliście największą głupote blokując telefon a nie karte u operatora to tylko gratulować:facepalm::grin:

:facepalm:

poprostu tobie sie poszczescilo i tyle

Opublikowano

od powodzenia sprawy zalezą zeznania poszkodowanego i tyle, jak sytuacja jest jasna to ci pomogą jak nie jasna typu wracam z imprezy i stwierdzam ze ukradli mi tleefon bo go nie mam, to psy maja cie w d*pie, kwestia zeznań okolicznosci zdarzenia, na byle komendzie wam to powiedzą:hi:

przypadek ogra jest o tyle dziwny że stwierdził ze tel wyjechał za granice, jak by w polsce został to na 90% sie odzyska 1-2 miechy po fakcie, chyba ze trafił pod młotek, albo ktoś go ukradł dla np przekładki wyświetlacza a reszta trafiła do szuflady..

Opublikowano

nasza debata nie ma sensu :hi:

oby zguba się znalazła:wink:

Opublikowano
  • Autor
od powodzenia sprawy zalezą zeznania poszkodowanego i tyle, jak sytuacja jest jasna to ci pomogą jak nie jasna typu wracam z imprezy i stwierdzam ze ukradli mi tleefon bo go nie mam, to psy maja cie w d*pie, kwestia zeznań okolicznosci zdarzenia, na byle komendzie wam to powiedzą:hi:

przypadek ogra jest o tyle dziwny że stwierdził ze tel wyjechał za granice, jak by w polsce został to na 90% sie odzyska 1-2 miechy po fakcie, chyba ze trafił pod młotek, albo ktoś go ukradł dla np przekładki wyświetlacza a reszta trafiła do szuflady..

ja nie stwierdziłem, tylko poetier powiedział że to na 90% jakiś obcjokrajowiec.

---------- Post dopisany at 20:09 ---------- Poprzedni post napisany at 20:08 ----------

nasza debata nie ma sensu :hi:

oby zguba się znalazła:wink:

dziękuję ;-)

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.