Podświetlenie schowka - brak prądu

Lukasz1221

Cześć :)

Chciałem dzisiaj w końcu wymienić żaróweczkę w schowku, bo niestety denerwowało mnie to, że brakuje podświetlenia w schowku. Po wymianie żarowki nadal nic nie świeciło. Sprawdziłem czy w ogóle dochodzi napięcie i okazuje się, że miernik pokazuje non stop 0.00V. Co może być powodem braku prądu?

W którym miejscu znajduje się czujnik od otworzenia schowka?

Ściągasz element 2 jak na rys. w poście http://a4-klub.pl/wnetrze-99/schowek-rozebrac-308127/#post3947826

Tam jest tłoczek połączony z zawiasem schowka i posiada on styki załączające oświetlenie.

Jeśli to sprawdzenie nic nie da, odkręcasz schowek i na dole w okolicach dywanika masz kostkę zasilającą (nr 6 na obrazku).

Ok, dzięki - popatrzę w piątek przy tym :)

---------- Post dopisany 07-02-2014 at 17:36 ---------- Poprzedni post napisany 05-02-2014 at 15:42 ----------

Dzięki, pomogło :)

Okazało się, że brakowało tulei łączącej czujnik z elementem schowka - dorobiłem takowy w garażu i wszystko działa jak trzeba, jeszcze raz dzięki za pomoc :)