Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Porady , pomysły , gdzie za granice na wakacje z blizniakami


Rekomendowane odpowiedzi

Jarku, u mnie wchodzi w grę tylko druga połowa września - tak żeby moja była po ewentualnej sesji poprawkowej :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja bylem w Turcji obok Bodrum mianowicie w Turgutreis :) tak jak kolega pisze tanio i za***isty all inc :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

We wtorki w Turgutreis jest fajny bazar, tylko oryginalne produkty, światowi projektanci :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja z kolei polecam w Turcji hotel Blue Bay Platinium w Marmaris, warunki świetne, jedzenie takie, że wychodzić się z restauracji nie chce, naprawdę polecam. A i dodatkowo można na 1 dzień wyskoczyć na Rodos, płynie się 40 minut katamaranem (nie wiem czy to może być problem dla dzieci, dla mnie był:D nie wiedziałem, że tak się będę źle czuł). Ale Marmaris super. Jedyny minus - naprawdę gówniane kamieniste plaże.

Wysłane z mojego HTC One S przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W turcji moge ci polecić : Delphin Palace, Delphin Diva , Spice, Papillon Zeuguma

W Bułgarii byłe w Duni Resort jest tam kilka. hoteli , ja byłem w 5* Marina Palace

obok był 4* Marina Beach , mogłem w nim jeść i

pić i wcale niebył gorszy od mojego

i nie zgadzam sie z opinia ze gorszy serwis, zależy od hotelu

u mnie w barze część alkoholi import. a do obiadu i kolacji wino butelkowane była np. Warna

Jedzenie na każdy kroku a sam resort Duni rozległy .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie, polecicie jakieś dobre hotele 4-gwiazdkowe w Turcji? kwota to 2000zł na osobę, znalazłem coś co by mnie może interesowało, ale może ktoś mi podrzuci ciekawszy pomysł i już sprawdzony :wink: hotele, które podrzucili alpin i Kerm są fajne, ale przekraczają przewidziany budżet, w terminie w którym chcę lecieć :whistling:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bartek, ja leciałem z młodym do Egiptu i do Turcji. Lot tak naprawdę to nie problem, tylko żeby był o normalnej porze a nie w nocy, poza tym do podręcznego bierzesz tablet z bajkami i kolorowankami, jakieś zabawki i 3h lotu szybko miną.

Potem ważne jest żebyś miał blisko transfer do hotelu no i infrastruktura hotelowa dla dzieci, na tripadvisor i holidaycheck możesz popatrzeć na opinię o hotelach, zwróć uwagę na "wakacje z rodziną"

Co do Hoteli w Larze, byłem 3 razy :

Hotel Concorde De Luxe Resort Lara (Riwiera Turecka, Turcja) - Wycieczki

Hotel Delphin Imperial Lara (Riwiera Turecka, Turcja) - Wycieczki

Hotel Royal Holiday Palace Lara (Riwiera Turecka, Turcja) - Wycieczki

Znam jeszcze dobrze :

Hotel Royal Holiday Palace Lara (Riwiera Turecka, Turcja) - Wycieczki

Z lotniska masz 15 minut, świetna infrastruktura rewelacyjne jedzenie (4 kuchnie tematyczne) opcja ultra all-inc 24/h wszystko, serwis hotelowy w godzinach 22-6 rano za free itp. Warunki mega.

Jedyny minus to cena, bo to wydatek podobny do wczasów na Kubie czy Dominikanie i dlatego hotele mało popularne w PL

---------- Post dopisany at 17:28 ---------- Poprzedni post napisany at 17:26 ----------

Panowie, polecicie jakieś dobre hotele 4-gwiazdkowe w Turcji? kwota to 2000zł na osobę, znalazłem coś co by mnie może interesowało, ale może ktoś mi podrzuci ciekawszy pomysł i już sprawdzony :wink: hotele, które podrzucili alpin i Kerm są fajne, ale przekraczają przewidziany budżet, w terminie w którym chcę lecieć :whistling:

Jak to nie problem to leć z Berlina, albo Neckermannem albo TUI w tej samej cenie lepsze warunki. Wejdź na Tui.de albo Neckermann reisen.de

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szymon, Berlin to nie problem :wink: wsiadamy w samochód i szybko w Berlinie jesteśmy :wink: muszę porozmawiać ze znajomymi co oni o tym sądzą bo w tym roku nie lecimy sami z Natalią

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bartek, ja leciałem z młodym do Egiptu i do Turcji. Lot tak naprawdę to nie problem, tylko żeby był o normalnej porze a nie w nocy, poza tym do podręcznego bierzesz tablet z bajkami i kolorowankami, jakieś zabawki i 3h lotu szybko miną.

Potem ważne jest żebyś miał blisko transfer do hotelu no i infrastruktura hotelowa dla dzieci, na tripadvisor i holidaycheck możesz popatrzeć na opinię o hotelach, zwróć uwagę na "wakacje z rodziną"

Co do Hoteli w Larze, byłem 3 razy :

Hotel Concorde De Luxe Resort Lara (Riwiera Turecka, Turcja) - Wycieczki

Hotel Delphin Imperial Lara (Riwiera Turecka, Turcja) - Wycieczki

Hotel Royal Holiday Palace Lara (Riwiera Turecka, Turcja) - Wycieczki

Znam jeszcze dobrze :

Hotel Royal Holiday Palace Lara (Riwiera Turecka, Turcja) - Wycieczki

Z lotniska masz 15 minut, świetna infrastruktura rewelacyjne jedzenie (4 kuchnie tematyczne) opcja ultra all-inc 24/h wszystko, serwis hotelowy w godzinach 22-6 rano za free itp. Warunki mega.

Jedyny minus to cena, bo to wydatek podobny do wczasów na Kubie czy Dominikanie i dlatego hotele mało popularne w PL

---------- Post dopisany at 17:28 ---------- Poprzedni post napisany at 17:26 ----------

Panowie, polecicie jakieś dobre hotele 4-gwiazdkowe w Turcji? kwota to 2000zł na osobę, znalazłem coś co by mnie może interesowało, ale może ktoś mi podrzuci ciekawszy pomysł i już sprawdzony :wink: hotele, które podrzucili alpin i Kerm są fajne, ale przekraczają przewidziany budżet, w terminie w którym chcę lecieć :whistling:

Jak to nie problem to leć z Berlina, albo Neckermannem albo TUI w tej samej cenie lepsze warunki. Wejdź na Tui.de albo Neckermann reisen.de

Szymon jakbyś chciał sobie powspominać to mam torby z Delphin Palace do oddania

żona ma manie kupowania w sklepie hotelowym kupiła 3 szt.

IMG_20140221_204237.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czy był ktoś z Was w hotelu Söl Beach w Marmaris? Hotel jest 3-gwiazdkowy.. nie przeczę, że trochę mnie to zraża - ale z drugiej strony opinie ma dobre i jest drogi jak na 3 gwiazdki. w terminie, który by mnie interesował to 1937 zł od osoby.. termin od 15.09, na tydzień, do 2 tys od osoby.. czegoś takiego szukam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zamiast do 3 gwiazdkowego hotelu to już lepiej pod namiot się wybierz i przepij tą kasę. Dopłać te 200 zł od głowy i znajdź lepszy hotel w Marmaris bo będziesz żałował. Widziałem tam te hotele 3*** i chyba bym na piechotę do Polski wrócił niż tam nocował, naprawdę. W Marmaris polecam przede wszystkim Blue Bay Platinium, raj.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kerm, nie patrzyłem w ogóle na hotele 3-gwiazdkowe. zapomniałem zaznaczyć "od 4 gwiazdek w górę" i wyskoczył mi ten hotel. co ciekawe droższy niż niektóre hotele 4-gwiazdkowe. poczytałem opinie i ludzie piszą o nim naprawdę dobrze.. a kwota 1937 to spora kwota jak na hotel 3-gwiazdkowy. w Alanyi za 1800 zł mam hotel 4-gwiazdkowy :decayed: póki co tylko czytam, szukam i zbieram opinie. pewnie i tak dopiero wykupię pod koniec sierpnia :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No właśnie tak jak piszesz - cena jest wysoka jak na 3***, więc po co przepłacać:) Szkoda, że nie robiłem zdjęć niektórych hoteli w Marmaris.. wyglądały z zewnątrz co najmniej źle, jak slumsy:grin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no i ja już kupiłem wakacje, wylot 20.09 z Poznania - kierunek Alanya, hotel Blue Star :wink: opinie ma bardzo dobre, zobaczymy jak w rzeczywistości będzie :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...