Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Mokro pod dywanikiem kierowcy- nie usuwać ,pomocy


Mateos

Rekomendowane odpowiedzi

Na wstępie proszę nie przenosić do kosza-wiem jest kilka tematów już o tym ale dalej nie mogę sobie z tym poradzić.

Wymieniłem obudowe dolną od ECU wraz z uszczelką

Odpływy czyste

Uszczelka ta okrągła na podszybiu co idą przewody do kabiny jest OK

W prawym rogu na podszybiu przy samym błotniku idzie przewód w dół jakby do błotnika taki w wężyk harmonijkowy i idzie dziurą w której nie ma żadnej uszczelki czy musi być jeżeli tak to jaka?

Zauważyłem że wysycha woda pod dywanikiem jak jest kilka stopni na plusie na dworze, z różnicy temp. może woda się skraplać z jakiegoś przewodu od klimy?

PROSZĘ O POMOC

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Klima przecież teraz nie pracuje.

Może masz powyrywane zaślepki w podłodze.

Wjedź na kanał i popatrz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kolego a czy to nie przypadkiem rozpuszczający się śnieg który wnosisz na buciorach?Ja tez rok temu myślalem ze gdzieś furka przepuszcza okazalo się ze dywaniki za płytkie i to co wnosiłem do auta na buciorach po prostu spływało pod dywanik:kwasny:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak te zaślepki wyglądają domyśle się jak będę pod autem?

Śnieg to nie to -suchy dywanik gumowy a pod spodem pod prawą stopą mokro taki mokry placek o średnicy ok 100mm

---------- Post dopisany at 21:41 ---------- Poprzedni post napisany at 21:37 ----------

A i jest to woda - sprawdzałem organoleptycznie:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zaślepki jak zaślepki, normalne.

Jeśli którejś nie będzie to zostanie po tym wyraźny ślad.

Podobny temat masz pod linkiem.

http://a4-klub.pl/nadwozie-14/woda-dywanikiem-brak-zaslepek-315503/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a nie jest to czasem płyn od spryskiwaczy? ja u siebie też miałem mokro pod dywanikiem, niezależnie od pogody, czy deszcz czy słonecznie pod dywanikiem był niewielki mokry placek. Okazało się, że była nieszczelność na wężyku założonym na taki plastikowy króciec, pod plastikową osłoną z lewej strony

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pościągałem plastiki z lewej strony i tylko kable i wtyczki widziałem żadnego przewodu/wężyka od spryskiwaczy tylnej szyby, odchylilem podłogę i podsuszylem tą gąbkę od spodu, pod autem na wysokości pedałów mam osłony plastikowe dwie jedną małą, drugą długą ciągnie się aż do tylniej części auta o jakie zaślepki dokładnie chodzi?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...