Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

zmiana rns-d na rns-e

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
  • Autor

czyli teraz musze powiedzmy poprzepinac w inne wejscia i bedzie git?

Opublikowano

tak w tą czarną kostke mini iso w odpowiednie piny i jak kupisz takie cudo ISO ADAPTER Plug & Play AUDI RNS-E (3876583713) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. to wpinasz to w szeroką czerwoną kostke kodowanie i po sprawie

Opublikowano
  • Autor

aha juz rozumiem czyli praktycznie musze przepiac cala instalacje zeby dograc do nowego radia i wpiac w przejsciowke

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano

Witam, podepnie się pod temat bo robię takiego samego moda jak kolega krzemo90. Radyjko już zamontowane, podłączone przejściówką iso na iso2 anteny również. Radyjko gra. Problem pojawia się z canami bo brak podświetlenia klawiszy i informacji na FISie, podłączyłem ze starego rns-d z szerokiej wtyczki piny 13 i 26 do nowej wtyczki piny 9 i 10 no i nic. Dziwny objaw zauważyłem ze przy podłączeniu do VAG-COMu i wybraniu grupy 56 słychać co jakiś czas w radiu odgłos "pykniecia". Proszę forumowiczów o pomoc może miał ktoś taki przypadek. Aha nie wiem czy to ma znaczenie ale mój RNS-E to model z media.

Opublikowano

to że przy łączeniu się z rns-e są pyknięcia to normalne już kilka razy się ztakim czymś spotkałem. Cany masz prawidłowo podpięte ? H--> H i L --> L zrób tak pociągnij nową wiązke do canów i powinno wszystko ruszyć.

Opublikowano
Witam, podepnie się pod temat bo robię takiego samego moda jak kolega krzemo90. Radyjko już zamontowane, podłączone przejściówką iso na iso2 anteny również. Radyjko gra. Problem pojawia się z canami bo brak podświetlenia klawiszy i informacji na FISie, podłączyłem ze starego rns-d z szerokiej wtyczki piny 13 i 26 do nowej wtyczki piny 9 i 10 no i nic. Dziwny objaw zauważyłem ze przy podłączeniu do VAG-COMu i wybraniu grupy 56 słychać co jakiś czas w radiu odgłos "pykniecia". Proszę forumowiczów o pomoc może miał ktoś taki przypadek. Aha nie wiem czy to ma znaczenie ale mój RNS-E to model z media.

A zmostkowałeś CANY przy wtyczce przy module TMC?

Opublikowano

Co do pyknięć, to myślę że jest do ogarnięcia w kodowaniu:

0x?xxxx: Diagnostics for front speakers

0 - activ

1 - inactiv

Chyba przy aktywnym pyka :wink:

Opublikowano
Witam, podepnie się pod temat bo robię takiego samego moda jak kolega krzemo90. Radyjko już zamontowane, podłączone przejściówką iso na iso2 anteny również. Radyjko gra. Problem pojawia się z canami bo brak podświetlenia klawiszy i informacji na FISie, podłączyłem ze starego rns-d z szerokiej wtyczki piny 13 i 26 do nowej wtyczki piny 9 i 10 no i nic. Dziwny objaw zauważyłem ze przy podłączeniu do VAG-COMu i wybraniu grupy 56 słychać co jakiś czas w radiu odgłos "pykniecia". Proszę forumowiczów o pomoc może miał ktoś taki przypadek. Aha nie wiem czy to ma znaczenie ale mój RNS-E to model z media.

A zmostkowałeś CANY przy wtyczce przy module TMC?

Co to znaczy bo nie rozumie? Na wyświetlaczu nie jest przekreślone TMC wiec chyba moduł działa. Napisałem ze słychać pyknięcia przy próbie podłączenia vagaiem, połączyć się nie mogę. Pociągnę nową wiązkę bezpośrednio od zegarów i zobaczę jaki będzie efekt.

Opublikowano

czym łączysz się z navi bo jak zwykłym vag comem to zapomnij

Opublikowano

to czym kolego proponujesz sie połaczyć? VCDS Lite pojdzie?

Opublikowano

Przecież wcześniej pisał, że tylko VCDS co najmniej w wersji Lite.

Opublikowano

Pociągnąłem "nowe" kable can bezpośrednio z licznika i wszystko działa :banan: obyło się nawet bez podłączenia do VCDSa

Opublikowano

Czyli tak jak napisałem w 25 poscie nowa wiązka i pomogło

Opublikowano
Czyli tak jak napisałem w 25 poscie nowa wiązka i pomogło

Tak jest, wiszę Ci piwo:drinks:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.