Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[B6 BEX] Red BEX 1.8T Q S-line by Slo - Heble S4 345/300

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

slo, jedziesz z tematem :kox: gdzie ja byłem że nie widziałem :facepalm:

Opublikowano
  • Autor
Trzeba przyznać, że ten strucel mimo że wyposażony w CVT naprawdę fajnie się zbiera. Jest żwawszy niż 2.7TDI który do tej pory był moim numerem jeden przy tej skrzyni (masa widać robi swoje :thumbup1:).

czyli kurwiłeś ją na starym ATF. mogłeś rozwalić skrzynie ! oddawaj kase !!!!

:polew:

Spokojnie cycku - nie przekroczyłem 100km/h :whistling::wink: Chodziło mi o to, że fajnie się zbiera od dołu - lekko naciśniesz pedał i już wciska w fotel :thumbup1:

:thumbup1: wiesz ze żartuję :)

Opublikowano
kiera miodzio :naughty: Tomek i jak wrażenia z przesiadki z tdi na bexa ?:wink:

no czuć że trochę szybciej auto jedzie :) tylko spalanie ciut wysokie

---------- Post dopisany at 22:54 ---------- Poprzedni post napisany at 22:54 ----------

łądnie Tomaszu wyglada z ta kierownica. ori kierata b6 sssstrasznie mi sie nie podoba...

4 ramienna jest tragiczna, 3ram jeszcze ujdzie

wkladaj podtlenek lpg bo te silniki sa paliwozerne :wink: a na gazie lataja az milo :decayed:

Opublikowano
  • Autor

zastanawiam się..

Trasa wychodzi 8L przy 100km/h dziadkowa jazda.

Mieszany bez dzikowania 10L.

Opublikowano
zastanawiam się..

Trasa wychodzi 8L przy 100km/h dziadkowa jazda.

Mieszany bez dzikowania 10L.

ja sie zastanawialem 3 lata i teraz zaluje ze wczesniej nie zalozylem lpg:wink: jak sie duzo jezdzi to jednak z portwela ubywa a teraz taka sama jazda przez pol
Opublikowano
zastanawiam się..

Trasa wychodzi 8L przy 100km/h dziadkowa jazda.

Mieszany bez dzikowania 10L.

ale kto jezdzi BEXEM 100km/h co innego w milach

gaz :no::no::no::no::no:

Opublikowano
  • Autor

są podzielone opinie..

no zrobić spalanie 8trasa 10mieszany to udręka..

Opublikowano

bylo stac na konia to i na bata teraz trzeba miec:decayed:

Opublikowano
  • Autor

ano pewnie :)

---------- Post dopisany 21-02-2014 at 01:56 ---------- Poprzedni post napisany 20-02-2014 at 19:06 ----------

tak sobie przeglądam jakieś koła.. czy 19 nie będzie za duża jak na 1BV -30mm ?

Opublikowano

do 19 to najlepiej gwint

Opublikowano

Slo nie lubi gwintów :)

Opublikowano
  • Autor

drogie to to. Nie wiem czy nie przypieprzyć 18 na chwile i zobaczyć jak będzie..

Opublikowano

Ja z 18 jestem zadowolony ;). A ty sie nie zastanawiaj tylko w pierwszej kolejnosci pakuj gaz do bex-a

Wysłane z mojego GT-I9295 przy użyciu Tapatalka

Opublikowano
  • Autor

wczoraj wysłałem zapytania do 10 pierwszych lepszych firm z Poznania. kurde no nie wiem czy chcę ją tak bezcześcić ;D

a Ty jaką masz teraz zawieche w swoim paździerzu ?

Opublikowano

Polecam gazownika z Sompolna. Kawałek być do gościa miał, ale koleś kumaty a przede wszystkim nie kryje się ze swoją wiedzą. Mi zawsze tłumaczył co robi, jak to działa itp. W zasadzie można powiedzieć że nauczył mnie budowy i obsługi instalacji LPG.

Opublikowano
  • Autor

a gdzie tam.. ze Słupcy do Sompolna mam 50km. Daj namiar

Opublikowano

608 552 378 - Marcin Krzyżostaniak. Jakby co powiedź że dzwonisz z polecenia bordowej A4 co robił zmianę na 1,8T :decayed:

Opublikowano

Na ta chwile 1BV i kurde kazda dziurke czuc. To juz nie jest 1BA :)

Wysłane z mojego GT-I9295 przy użyciu Tapatalka

Opublikowano
  • Autor

etam gadasz :D a co ja mam powiedzieć przy 1bv i profilu 35 :D mi tam sie podoba

Opublikowano
Ja z 18 jestem zadowolony ;). A ty sie nie zastanawiaj tylko w pierwszej kolejnosci pakuj gaz do bex-a

Wysłane z mojego GT-I9295 przy użyciu Tapatalka

:shock3::shock3::shock3::shock3::shock3::shock3::shock3::shock3::shock3::shock3::shock3::facepalm::facepalm::facepalm::facepalm::facepalm::facepalm::facepalm::facepalm::facepalm::facepalm::facepalm::facepalm::facepalm::facepalm::facepalm:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.