Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[B6 BEX] Red BEX 1.8T Q S-line by Slo - Heble S4 345/300

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Widziałbym na dupci czarne ringi :)

Opublikowano
  • Autor

Dzisiaj cały dzień z niunią :)

było małe woskowanko:

GEAcwcs.jpg

xKaSbxo.jpg

9W7wV99.jpg

Opublikowano
sam przeciez takie masz :wink:

dlatego mi się podobają :wink:

slo byś mi tak wywoskował autko :kox:

Opublikowano

kropelki, wszędzie kropelki :naughty::kox:

Opublikowano
  • Autor
kropelki, wszędzie kropelki :naughty::kox:

ciekawe jak długo się utrzymają :whistling:

---------- Post dopisany 26-03-2014 at 11:54 ---------- Poprzedni post napisany 24-03-2014 at 22:41 ----------

No to zaczynamy pakiet "chromy w czarny mat" :)

vDWLZgz.jpg

Opublikowano

Piękny kolorek tylko zastanawiam się jak zrobisz chromy w macie jak to będzie komponowało się lustrami z S4 :whistling:

Opublikowano
  • Autor

To tylko nakładki pozostałe po poprzednim właścicielu. Muszę je zdjąć.

Opublikowano

co do wosku spokojnie wystarczy Ci na 3miesiące ! Jeżeli moge to proponowałbym zmienić relingi i otoczki szyb na czarno + lekkie przyciemnienie szyb, a na zderzaku tylnym nakleić czarną okleinę jak w oryginale. Auto wtedy według mnie wyglądało by obłędnie !!

Opublikowano
  • Autor
co do wosku spokojnie wystarczy Ci na 3miesiące ! Jeżeli moge to proponowałbym zmienić relingi i otoczki szyb na czarno + lekkie przyciemnienie szyb, a na zderzaku tylnym nakleić czarną okleinę jak w oryginale. Auto wtedy według mnie wyglądało by obłędnie !!

Plany są dokładnie takie jak mówisz :)

Do tego jeszcze listwa bagażnika w czerń oraz przednie grille.

Opublikowano

no to będzie malina !! W takim bądź razie czekam na efekt końcowy, na pewno będzie zadowalający dla oka !

Ciekawe jakby wyglądały do tego listwy drzwiowe czarne ?

Opublikowano
  • Autor

listwy dolne s-line w czerń już mogłoby być za dużo czarnego

Opublikowano

sloo brak tylnej wycieraczki to oznacza że masz o 5 koni więcej :decayed:

Opublikowano
  • Autor
sloo brak tylnej wycieraczki to oznacza że masz o 5 koni więcej :decayed:

no na to wychodzi :D

Opublikowano

Slo kółka malowałeś sprayem czy dipem?

Opublikowano
  • Autor
Slo kółka malowałeś sprayem czy dipem?

kupiłem takie już malowane

Opublikowano

A są też przednie w gril?

Opublikowano

Kupe kasy ja swoj pomalowalemi nie widze różnicy z tym na alledrogo :-)

Opublikowano

niestety czarnych ringów do B6 nie ma, wszystkie są od B7 i nowszych modeli, zauważ że nasze przednie logo jest pochylone, a w B7proste (nie podpasujesz tych przednich ringów niestety do B6)

Kupiłem kilka takich zestawów tył plus przód od różnych sprzedawców i skończyło się na odesłaniu wszystkich i polakierowaniu moich własnych ringów na czarno.

Opublikowano
  • Autor

Znaczek doszedł :)

Teraz pytanie gdzie go przykleić.. Wie ktoś dokładne położenie tylnego emblematu na klapę ?

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.