Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B6 BEX] Red BEX 1.8T Q S-line by Slo - Heble S4 345/300


slo

Rekomendowane odpowiedzi

Byłem podobnego zdania co kolega kiedyś :)

zrobie to za Ciebie i Byłem podobnego zdania co kolega kiedyś :)

ps.i tak mu powiem co o nim mysle :grin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ogólnie to czerwony jest specyficzny, mało tego jeździ. W pakiecie s-line mi się bardzo spodobał no i jest :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja tez myslałem że czerwien jest tylko dla ferrari a poza tym lipa..do momentu az zobaczyłem na żywca fure kolegi djim.jego fura robi masakre z gęby wiec wyobrażam sobie że twoj na żywca też powoduje ślinotok ...slo masz fure mega.juz wyobrazam sobie jakby to na moim sedanie czerwien leżała.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Miedzik ostatnio nie ogarniam czasu.. Sorki że dopiero teraz odpisuje ale nie widziałem że pisaleś :) Będę w Poz teraz od niedzieli do hmm piątku więc można coś pyknąć

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Miedzik ostatnio nie ogarniam czasu.. Sorki że dopiero teraz odpisuje ale nie widziałem że pisaleś :) Będę w Poz teraz od niedzieli do hmm piątku więc można coś pyknąć

To wpadnij po listwe.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Madbar no muszę w końcu wpaść :facepalm:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mały update:

Na początku sceptycznie podchodziłem do tego tematu, jednak poczytałem, popytałem się i nie jestem zawiedziony.

Wjechał podtlenek gazotu Stag 4 QBOX z reduktorem KME GOLD. Butla 72L w kole oczywiście.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no nie wierze :D ktos tu cos niedawno mowil ze lpg nie ze bleee, a teraz hehehe , Tomek chyba sobie wydrukuje i powiesze na scianie tego posta ;) butla konkretna

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ponoć czerwony nie pasuje do kombiaków.. Dla mnie ta czerwień w avancie robi ogromne wrażenie :kox:a jeszcze te mody to już wogóle :) pzdr zajrzyj na prv jak możesz..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no nie wierze :D ktos tu cos niedawno mowil ze lpg nie ze bleee, a teraz hehehe , Tomek chyba sobie wydrukuje i powiesze na scianie tego posta ;) butla konkretna

no miało nie być LPG, ale poczytałem i się zdecydowałem. Szlag mnie trafiał jak chciałem szybciej pojeździć i spalanie 12-13L od razu..

Póki co zadowolenie 100%. Instalacja założona schludnie, spalanie takie jak powinno być. Zero spadków mocy i innych niepożądanych rzeczy. Wad nie dostrzegam..

Silnik się od tego nie psuje :) no i jest bardziej eko :banan:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no nie wierze :D ktos tu cos niedawno mowil ze lpg nie ze bleee, a teraz hehehe , Tomek chyba sobie wydrukuje i powiesze na scianie tego posta ;) butla konkretna

no miało nie być LPG, ale poczytałem i się zdecydowałem. Szlag mnie trafiał jak chciałem szybciej pojeździć i spalanie 12-13L od razu..

Póki co zadowolenie 100%. Instalacja założona schludnie, spalanie takie jak powinno być. Zero spadków mocy i innych niepożądanych rzeczy. Wad nie dostrzegam..

Silnik się od tego nie psuje :) no i jest bardziej eko :banan:

:thumbup1:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no luzik czasami jak przybutuje to i 14 wezmie, jazda za ta cene jest dosc przyjemna , a ze spalaniem nie spodziewalem sie mniej wazylem i auto z pelnym bakiem paliwa i gazu wazy 1780 kg wiec swoje wazy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

powiem Ci że zaczynają mnie powoli wkurzać te heble..

po hamowaniu powiedzmy z 180 do 100 już nie ma czym hamować ;/

Szukaj zacisków pod 320/288 a ja już Ci tarczki i klocki ogarnę:naughty: Coś będziesz z zawiechą robił?? Gwint? :whistling:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...