Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[B6 BEX] Red BEX 1.8T Q S-line by Slo - Heble S4 345/300

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
Byłem podobnego zdania co kolega kiedyś :)

zrobie to za Ciebie i Byłem podobnego zdania co kolega kiedyś :)

ps.i tak mu powiem co o nim mysle :grin:

Opublikowano
  • Autor

Ogólnie to czerwony jest specyficzny, mało tego jeździ. W pakiecie s-line mi się bardzo spodobał no i jest :)

Opublikowano

oj jest :thumbup:

Opublikowano

ja tez myslałem że czerwien jest tylko dla ferrari a poza tym lipa..do momentu az zobaczyłem na żywca fure kolegi djim.jego fura robi masakre z gęby wiec wyobrażam sobie że twoj na żywca też powoduje ślinotok ...slo masz fure mega.juz wyobrazam sobie jakby to na moim sedanie czerwien leżała.

Opublikowano

Wiadomo czerwony to czerwony :D Slo kiedy sesjon i szukaj miejscowke :)

Opublikowano
  • Autor

Miedzik ostatnio nie ogarniam czasu.. Sorki że dopiero teraz odpisuje ale nie widziałem że pisaleś :) Będę w Poz teraz od niedzieli do hmm piątku więc można coś pyknąć

Opublikowano
Miedzik ostatnio nie ogarniam czasu.. Sorki że dopiero teraz odpisuje ale nie widziałem że pisaleś :) Będę w Poz teraz od niedzieli do hmm piątku więc można coś pyknąć

To wpadnij po listwe.

Opublikowano
  • Autor

Madbar no muszę w końcu wpaść :facepalm:

Opublikowano

Jest na czym oko zawiesić!!!!!!

  • 5 tygodni później...
Opublikowano
  • Autor

Mały update:

Na początku sceptycznie podchodziłem do tego tematu, jednak poczytałem, popytałem się i nie jestem zawiedziony.

Wjechał podtlenek gazotu Stag 4 QBOX z reduktorem KME GOLD. Butla 72L w kole oczywiście.

Opublikowano

no nie wierze :D ktos tu cos niedawno mowil ze lpg nie ze bleee, a teraz hehehe , Tomek chyba sobie wydrukuje i powiesze na scianie tego posta ;) butla konkretna

Opublikowano

A ponoć czerwony nie pasuje do kombiaków.. Dla mnie ta czerwień w avancie robi ogromne wrażenie :kox:a jeszcze te mody to już wogóle :) pzdr zajrzyj na prv jak możesz..

Opublikowano
  • Autor
no nie wierze :D ktos tu cos niedawno mowil ze lpg nie ze bleee, a teraz hehehe , Tomek chyba sobie wydrukuje i powiesze na scianie tego posta ;) butla konkretna

no miało nie być LPG, ale poczytałem i się zdecydowałem. Szlag mnie trafiał jak chciałem szybciej pojeździć i spalanie 12-13L od razu..

Póki co zadowolenie 100%. Instalacja założona schludnie, spalanie takie jak powinno być. Zero spadków mocy i innych niepożądanych rzeczy. Wad nie dostrzegam..

Silnik się od tego nie psuje :) no i jest bardziej eko :banan:

Opublikowano
no nie wierze :D ktos tu cos niedawno mowil ze lpg nie ze bleee, a teraz hehehe , Tomek chyba sobie wydrukuje i powiesze na scianie tego posta ;) butla konkretna

no miało nie być LPG, ale poczytałem i się zdecydowałem. Szlag mnie trafiał jak chciałem szybciej pojeździć i spalanie 12-13L od razu..

Póki co zadowolenie 100%. Instalacja założona schludnie, spalanie takie jak powinno być. Zero spadków mocy i innych niepożądanych rzeczy. Wad nie dostrzegam..

Silnik się od tego nie psuje :) no i jest bardziej eko :banan:

:thumbup1:
Opublikowano
  • Autor

a Tobie ile pali gazu?

Opublikowano

srednio 13 lpg

Opublikowano
  • Autor

no to pasi

Opublikowano

no luzik czasami jak przybutuje to i 14 wezmie, jazda za ta cene jest dosc przyjemna , a ze spalaniem nie spodziewalem sie mniej wazylem i auto z pelnym bakiem paliwa i gazu wazy 1780 kg wiec swoje wazy

Opublikowano
powiem Ci że zaczynają mnie powoli wkurzać te heble..

po hamowaniu powiedzmy z 180 do 100 już nie ma czym hamować ;/

Szukaj zacisków pod 320/288 a ja już Ci tarczki i klocki ogarnę:naughty: Coś będziesz z zawiechą robił?? Gwint? :whistling:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.