Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[B6 BEX] Red BEX 1.8T Q S-line by Slo - Heble S4 345/300

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
  • Autor

była folia ale z bąblami. muszę jeszcze raz nakleić


:hi:

mini seszyn dziś:

nWiT5Dr.jpg

BadQBP2.jpg

QvTGVop.jpg


m2wsGyz.jpg

345 :kox:

Opublikowano

Piknie :kox:

Opublikowano

ciągle do przodu :kox:

Opublikowano

była folia ale z bąblami. muszę jeszcze raz nakleić

:hi:

mini seszyn dziś:

nWiT5Dr.jpg

BadQBP2.jpg

QvTGVop.jpg

m2wsGyz.jpg

345 :kox:

nooooo w koncu :kox: tera tyl :whistling:

Opublikowano

Troche ciężej będzie znaleźć :decayed:

Opublikowano

Troche ciężej będzie znaleźć :decayed:

ciezej bedzie z siankiem na to bo to nie sa tanie rzeczy :whistling:

Opublikowano

Troche ciężej będzie znaleźć :decayed:

ciezej bedzie z siankiem na to bo to nie sa tanie rzeczy :whistling:

Czasem można trafić 300mm w śmiesznej cenie... nie Jozek? :decayed:

http://allegro.pl/audi-s4-b6-b7-hamulce-tyl-komplet-zaciski-300mm-i4644492698.html

Dzwonić targować się za 900zł bez złomu zaciski i można brać :wink:

Opublikowano
  • Autor

gadałem z panią, nie chce tak mocno schodzić z ceny... ;/

Opublikowano

Oj można trafić , można cały komplet w dobrej cenie, tylko trzeba sporo siedzieć i obserwować i od razu dzwonić, ja kupiłem cały komplet przód i tył od s4 w super cenie i na wiosnę zakładam :wink:

Opublikowano

Oj można trafić , można cały komplet w dobrej cenie, tylko trzeba sporo siedzieć i obserwować i od razu dzwonić, ja kupiłem cały komplet przód i tył od s4 w super cenie i na wiosnę zakładam :wink:

a niedawno Jozek chiales komplet obchnac a teraz zakladasz :grin:

Opublikowano
  • Autor

pytanko tak na przyszłość.. warto inwestować w Ferodo DS ?

Opublikowano

Zawsze

i na wiosnę zakładam :wink:

Chyba na hak w stodole :polew: :polew: :polew:

Edytowane przez Dev

Opublikowano

Oj można trafić , można cały komplet w dobrej cenie, tylko trzeba sporo siedzieć i obserwować i od razu dzwonić, ja kupiłem cały komplet przód i tył od s4 w super cenie i na wiosnę zakładam :wink:

a niedawno Jozek chiales komplet obchnac a teraz zakladasz :grin:

no chciałem, ale zostawiam dla siebie, zobaczymy jaka będzie różnica między serią :decayed:

Opublikowano
  • Autor

o Dev mnie odwiedził :)

Chodzi o to czy wykorzystam Ferodo DS. Obecny zestaw 312mm totalnie nie daje rady, hamowanie ze 170 do 100 i hebli nie ma...

póki co kupiłem zimmermany + ferodo premier, zobaczymy jak będzie hamować.

Opublikowano

Ciemnogrod :facepalm:

To się Jozka tyczy

o Dev mnie odwiedził :)

Chodzi o to czy wykorzystam Ferodo DS. Obecny zestaw 312mm totalnie nie daje rady, hamowanie ze 170 do 100 i hebli nie ma...

póki co kupiłem zimmermany + ferodo premier, zobaczymy jak będzie hamować.

Nie ma co sie pier....ć, wrzucaj od razu DSy.

Nie pożałujesz, ja jezdze tylko na nich dopóki nic nie pojawi sie lepszego

Opublikowano
  • Autor

Dev, mam zjechane tarcze 345 na przód, maja ok 26mm. podobno można to przetoczyć i wykorzystać jakoś w rs4 b7 na tył jako 324mm. Da się to jakoś wykorzystać czy na złom? + klocki bosha 8-9mm

Opublikowano

Ktos Ci ciemnote wcisnął :facepalm:

Tarcze totalny złom. Strach na tym jezdzic, wywal szmelc i wrzucaj wsio nowe.

Tutaj nie ma kompromisów.

Opublikowano
  • Autor

tarcze i klocki dostalem za free,

kupiłem nowe OZ + ferodo premier.

na hamulcach nie planuje oszczędzać :)

A zaciski i tak polecą na przemalowanie do Ciebie + oplot.

Edytowane przez slo

Opublikowano

Musisz mi tez wyslac do nich klocki. Musze to poskladac na gotowo.

W niedziele bede w Przezmierowie na smietniku. Daleko masz ? To bym od razu zabrał.

Opublikowano
  • Autor

nowy zestawik dojdzie po weekendzie.

Ale i tak wyślę Ci to dopiero jak skompletuje tył. Wtedy dam znać i się będziemy umawiać.

Ogólnie to zimę kulam jeszcze na tych padaczkowatych 312mm i 16 calach ;D

A na wiosne zakładamy 345/300 i mam nadzieje że to już będzie hamować :)

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.