Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[ALL B8] moja pierwsza A4

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Takim autem po lasach :P fajne foto tylko jakby jeszcze tej gałęzi na środku nie było :P

Opublikowano

no to jakąś fotkę poproszę później do kalendarza klubowego :whistling:

Opublikowano
no to jakąś fotkę poproszę później do kalendarza klubowego :whistling:

4 posty wyżej masz :grin:

Opublikowano

czekam na pozostałe foty, poza tym to ja sam nie mogę sobie brać zdjęć tylko trzeba wysłać zgłoszenie :decayed:

Opublikowano
czekam na pozostałe foty, poza tym to ja sam nie mogę sobie brać zdjęć tylko trzeba wysłać zgłoszenie :decayed:

zięciu jo o tej fotce myśloł :decayed:

012.jpg

:grin::grin:

Opublikowano
sesyjka była :wink: dawaj więcej fot :naughty:

Będą, wyśle main-owi to wciepnie, powoli :wink: teraz mam wycieczke z żoną a pote biera się do robooty :wink::wink:

Opublikowano
sesyjka była :wink: dawaj więcej fot :naughty:

Będą, wyśle main-owi to wciepnie, powoli :wink: teraz mam wycieczke z żoną a pote biera się do robooty :wink::wink:

stary chłop i z żoną na wycieczkę :suicide_anim::grin:

Opublikowano

Main dowej tu te foty bo dom je za Ciebie :naughty::wink:

Opublikowano
  • Autor

i kilka fotek jak było obiecane po ostatnich modach

audi_1_a.jpg

audi_9_a.jpg

audi_2_a.jpg

audi_3_awyslac.jpg

audi_4_a.jpg

audi_7_a.jpg

audi_8_a.jpg

1947682_730015007029986_559660472_n.jpg

audi_6_arozmyty.jpg

---------- Post dopisany at 23:51 ---------- Poprzedni post napisany at 23:38 ----------

audi_3_awyslac.jpg

rozmyty.jpg

Opublikowano
:kox::kox:
Opublikowano

Widzę że nawet heble z S4 już wpadły hehe

Opublikowano
:naughty: neon robi robote :)
Opublikowano
  • Autor

i neon i hebelki też. jak to hamuje :jerk::jerk::jerk::jerk::jerk: pierwsze mocne hamowanie aż się w głowie zakręciło :wink::grin::grin::grin:

Opublikowano

U mnie w B6 jak wrzucilem 320 przod i 288 tyl przy ostrym heblowaniu kolesiowi na fotelu pasazera malo oczy nie wypadły :)

Tu musi to pewnie leeepiej heblowac :) Bedzie autko...bedziemy zmieniac :)

Opublikowano
Takim autem po lasach :P.....

Dokładnie...... sam sie dziwię...bez odpowiedniego napędu :blink:.....

:decayed:

---------- Post dopisany at 11:49 ---------- Poprzedni post napisany at 11:37 ----------

Bezawaryjności :hi:

Opublikowano
Takim autem po lasach :P.....

Dokładnie...... sam sie dziwię...bez odpowiedniego napędu :blink:.....

:decayed:

---------- Post dopisany at 11:49 ---------- Poprzedni post napisany at 11:37 ----------

Bezawaryjności :hi:

Do sesji dał radę :wink:

Opublikowano
  • Autor
Takim autem po lasach :P.....

Dokładnie...... sam sie dziwię...bez odpowiedniego napędu :blink:.....

:decayed:

---------- Post dopisany at 11:49 ---------- Poprzedni post napisany at 11:37 ----------

Bezawaryjności :hi:

dzięki :wink:

a co do terenu nie było tak źle. trzeba było uważać ale wjechała bez żadnego problemu

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.