Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[ALL B8] moja pierwsza A4


main

Rekomendowane odpowiedzi

Main powiedz mi gdzie kupowałeś te zarówki led do oświetlenia kabiny i bagażnika ? ile dałeś ? W drzwiach miałeś już zwykłe "ciepłe" światło czy zaślepki ?? Może wiesz gdzie robią pl menu ? Potrzebuje też kilka funkcji uaktywnić..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Main powiedz mi gdzie kupowałeś te zarówki led do oświetlenia kabiny i bagażnika ? ile dałeś ? W drzwiach miałeś już zwykłe "ciepłe" światło czy zaślepki ?? Może wiesz gdzie robią pl menu ? Potrzebuje też kilka funkcji uaktywnić..

w drzwiach miałem zaślepki i to oświetlenie było rezane. żarówki do świetlenia kabiny kupiłem w sklepie z częściami samochodowymi za śmieszne pieniądze ( 2szt. - 10zł ). polskiego menu nie robiłem i na razie nie robię, ajeśli chodzi o uaktywnianie funkcji to mam pewnego specjalistę :wink::decayed: ale zrobi Ci to każdy kto ma odpowiedni sprzęt i troszkę wiedzy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Właśnie o to chodzi że nie znam nikogo takiego ... a pare rzeczy chciałbym mieć :) znasz kogos takiego kto odblokuje ? jaki jest koszt chodzi mi też o pl menu i mapy . A na dole drzwi miałeś już lampki i tylko zmieniłeś żarówkę ? Pytam ponieważ Ja w ogóle nie mam lampek pod drzwiami w schowku i na nogi i nie wiem czy da sie to założyć . Kupiłem ostatnio żarówki led 11 szt do całego wnętrza auta bagażnika i tablicy za 150zł , dobra cena ? dziękuje za pomoc

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na podpucha Main-owi :-) Jego sesja nocna:wink:

http://www.fotem.pl/data/dcedd48498ccc814fa813869d113.jpg Uploaded with fotem.pl

warto było zmarznąć troszkę w nocy :wink: ale parę zdjęć będzie całkiem ciekawych

---------- Post dopisany at 11:36 ---------- Poprzedni post napisany at 10:53 ----------

Właśnie o to chodzi że nie znam nikogo takiego ... a pare rzeczy chciałbym mieć :) znasz kogos takiego kto odblokuje ? jaki jest koszt chodzi mi też o pl menu i mapy . A na dole drzwi miałeś już lampki i tylko zmieniłeś żarówkę ? Pytam ponieważ Ja w ogóle nie mam lampek pod drzwiami w schowku i na nogi i nie wiem czy da sie to założyć . Kupiłem ostatnio żarówki led 11 szt do całego wnętrza auta bagażnika i tablicy za 150zł , dobra cena ? dziękuje za pomoc

Bumier najprościej będzie jak popytasz chłopaków z Twojej okolicy :wink: raczej nie polecisz na śląsk. nie miałem żadnych lampek w drzwiach. wszystko było rezane.do się wszystko zrobić (poszukaj tematów a znajdziesz wszystko opisane) ja za wszystkie żarówki (16szt.) dałem 120zł wiec nie wiem czy przepłaciłeś. sprawdź firmę NAVIPOL z Krakowa chłopak ma pojęcie i Ci więcej powie na temat kosztów

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co jeden to większy złom :grin::grin: a serio :thumbup1: Radzio dawaj tego golfa tu na forum ,trochę go pomodzimy :wink::decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co jeden to większy złom :grin::grin: a serio :thumbup1: Radzio dawaj tego golfa tu na forum ,trochę go pomodzimy :wink::decayed:

Wystarczająco jest modny :polew:

chcialem Radkowi sprzedac tylne diody z B8 ale jakoś nie chce :grin::grin::grin::grin::grin:

---------- Post dopisany at 13:55 ---------- Poprzedni post napisany at 13:39 ----------

nasze wczorajsze wypociny :wink:

10008342_733363636695123_1813984565_n.jpg

1957347_733363473361806_906925087_n.jpg

10009625_733363823361771_1139528225_n.jpg

10013871_733363766695110_1109319727_n.jpg

dcedd48498ccc814fa813869d113.jpg

10003140_733363700028450_1260641768_n.jpg

10013087_733363550028465_1511003572_n.jpg

1964524_733363946695092_231969404_n.jpg

10002694_733363890028431_30201634_n.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:hi: ty dalej temu trupowi foty robisz :facepalm::facepalm::decayed:

coś trzeba robić :wink: do szaszłyka nie chcesz jeździć tylko do roboty w sobote chodzisz to jakoś czas muszę se zająć :grin::grin::grin::grin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Main wytłumacz mi jak założyłeś oświetlenie drzwi i zrob mi foto od spodu jakie masz lampki , Ja w ogóle nie mam lampek od spodu na nogi i w schowku też brak :kwasny::kwasny: a chciałbym założyć.. oświetlenie klamek wewnątrz auta miałeś czy zakładałeś ? jc gdzie podświetlenie klamek można nabyć ? szukam i nie ma..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

schowek bez lampek ??? :grin::grin::grin: co Was ciśnie na te be osiem ?? :polew::polew::polew::polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

schowek bez lampek ??? :grin::grin::grin: co Was ciśnie na te be osiem ?? :polew::polew::polew::polew:

Różowy :facepalm: ty się znosz jak koza na organach :decayed: po to się kupuje golasy żeby ich modzić :decayed: po ciul mi auto na ful wypasie i niemieć co robić :facepalm: się po modzi sprzedo :wink: i znów się kupi golasa :decayed::grin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ale ,że goły schowek...i tak fajnie ,że nie trzeba go plastrem przyklejać tylko ma zamek :kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Main wytłumacz mi jak założyłeś oświetlenie drzwi i zrob mi foto od spodu jakie masz lampki , Ja w ogóle nie mam lampek od spodu na nogi i w schowku też brak :kwasny::kwasny: a chciałbym założyć.. oświetlenie klamek wewnątrz auta miałeś czy zakładałeś ? jc gdzie podświetlenie klamek można nabyć ? szukam i nie ma..

Bo to ciężko znaleźć. ja odkupiłem od kumpla który wyjął ze swojej a4. klamki podświetlane, wiązki i lampki od niego dostałem. lampki są takie same jak masz w bagażniku. oświetlenia nóg wewnątrz jeszcze nie mam. to niestety musi poczekać. szukaj pytaj może coś gdzieś znajdziesz. zawsze masz jeszcze ASO i trochę chudszy portfel :facepalm::wink:

---------- Post dopisany at 23:55 ---------- Poprzedni post napisany at 23:53 ----------

ale ,że goły schowek...i tak fajnie ,że nie trzeba go plastrem przyklejać tylko ma zamek :kox:

ja się cieszę że w ogóle mam schowek :polew::polew::polew::polew::polew::polew::polew::polew::polew::polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

schowek bez lampek ??? :grin::grin::grin: co Was ciśnie na te be osiem ?? :polew::polew::polew::polew:

Różowy :facepalm: ty się znosz jak koza na organach :decayed: po to się kupuje golasy żeby ich modzić :decayed: po ciul mi auto na ful wypasie i niemieć co robić :facepalm: się po modzi sprzedo :wink: i znów się kupi golasa :decayed::grin:

Auto na full wypasie mozna dalej modzic bo takie mody typu swiatelko w schowku to lipa nie mod. A kupowanie golasa zeby go wyposazac i pakowac w niego tone pieniedzy po to zeby go sprzedac tez sie mija z celem.

W modzeniu najciekawszy efekt jest jak robisz cos innego niz wszyscy. Wiec modzenie podstawy ktora jest w bogatszych wersjach jest srednio ciekawa.

Bardziej skupilbym sie na wlasnych pomyslach co do kolorow roznych rzeczy, felg, obnizen. swiatel, pakietow zew i wew itp. Cos czym sie wyroznisz a nie ze do golasa ktory byl najtanszy na allegro wsadzisz drugie tyle zeby miec auto na "full wypasie, pomodzone" w duzo wiekszej cenie niz bys to kupil w standardzie.

p.s b8 ma wielkiego minusa za ten elektryczny reczny sam dzwiek zaciagania go juz jest okropny!!!.

Ale b8 robi robote pod wzgledem wygladu i tak:).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...