Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[ALL B8] moja pierwsza A4

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
Szwagier modzisz co :decayed:

Jadymy do szałasu? :decayed:

......http://img.tapatalk.com/d/14/04/20/heqerugu.jpg....

---------- Post dopisany at 19:40 ---------- Poprzedni post napisany at 19:17 ----------

emeryt sie wziął za objeżdżanie opla....i tak sie skończyło .....

http://img.tapatalk.com/d/14/04/20/egy6uva7.jpg

Dać dziecku zabawka :wink: bezemnie w szałasie? :foch::wink:

Opublikowano
  • Autor
Szwagier modzisz co :decayed:

Jadymy do szałasu? :decayed:

......http://img.tapatalk.com/d/14/04/20/heqerugu.jpg....

---------- Post dopisany at 19:40 ---------- Poprzedni post napisany at 19:17 ----------

emeryt sie wziął za objeżdżanie opla....i tak sie skończyło .....

http://img.tapatalk.com/d/14/04/20/egy6uva7.jpg

Arturku on Ci po prostu zazdrości koloru auta :facepalm::polew::polew::polew::polew::polew::polew::polew:

---------- Post dopisany at 22:51 ---------- Poprzedni post napisany at 22:46 ----------

Taki złom mnie podpuścił :facepalm: heble powoli dochodzą do siebie :decayed:

wiela lepszego padła nimosz :grin: i fakt dosz sie podpuścic jak bajtel za lizoka :facepalm:

---------- Post dopisany at 22:56 ---------- Poprzedni post napisany at 22:51 ----------

Szwagier modzisz co :decayed:

Jadymy do szałasu? :decayed:

......http://img.tapatalk.com/d/14/04/20/heqerugu.jpg....

---------- Post dopisany at 19:40 ---------- Poprzedni post napisany at 19:17 ----------

emeryt sie wziął za objeżdżanie opla....i tak sie skończyło .....

http://img.tapatalk.com/d/14/04/20/egy6uva7.jpg

Dać dziecku zabawka :wink: bezemnie w szałasie? :foch::wink:

Radzio jak by Ci to powiedzieć ...... nie pasujesz pod te nasze graty :grin::grin::grin::grin:

a na poważnie to trza było zadzwonić a nie na forum pisać. u nas nie było światła przez pół dnia. niestety ja i mój przyszły niedoszły szwagier Andriej wolimy kasę na mody pakować niż rachunki za prąd płacić :grin::grin::grin::grin::grin::grin:

Opublikowano
Szwagier modzisz co :decayed:

Jadymy do szałasu? :decayed:

......http://img.tapatalk.com/d/14/04/20/heqerugu.jpg....

---------- Post dopisany at 19:40 ---------- Poprzedni post napisany at 19:17 ----------

emeryt sie wziął za objeżdżanie opla....i tak sie skończyło .....

http://img.tapatalk.com/d/14/04/20/egy6uva7.jpg

Arturku on Ci po prostu zazdrości koloru auta :facepalm::polew::polew::polew::polew::polew::polew::polew:

---------- Post dopisany at 22:51 ---------- Poprzedni post napisany at 22:46 ----------

Taki złom mnie podpuścił :facepalm: heble powoli dochodzą do siebie :decayed:

wiela lepszego padła nimosz :grin: i fakt dosz sie podpuścic jak bajtel za lizoka :facepalm:

---------- Post dopisany at 22:56 ---------- Poprzedni post napisany at 22:51 ----------

Szwagier modzisz co :decayed:

Jadymy do szałasu? :decayed:

......http://img.tapatalk.com/d/14/04/20/heqerugu.jpg....

---------- Post dopisany at 19:40 ---------- Poprzedni post napisany at 19:17 ----------

emeryt sie wziął za objeżdżanie opla....i tak sie skończyło .....

http://img.tapatalk.com/d/14/04/20/egy6uva7.jpg

Dać dziecku zabawka :wink: bezemnie w szałasie? :foch::wink:

Radzio jak by Ci to powiedzieć ...... nie pasujesz pod te nasze graty :grin::grin::grin::grin:

a na poważnie to trza było zadzwonić a nie na forum pisać. u nas nie było światła przez pół dnia. niestety ja i mój przyszły niedoszły szwagier Andriej wolimy kasę na mody pakować niż rachunki za prąd płacić :grin::grin::grin::grin::grin::grin:

Jak nie pasi to popatrz na to :wink:

0162a4440064c2497a761a47f6f5c9.jpg Uploaded with fotem.pl

Bez modów, auto 100% oryginalne, pierwszy lakier i jeździ. Który "nowoczesnych" aut tyle wytrzyma :wink::wink::decayed:

Opublikowano
Szwagier modzisz co :decayed:

Jadymy do szałasu? :decayed:

......http://img.tapatalk.com/d/14/04/20/heqerugu.jpg....

---------- Post dopisany at 19:40 ---------- Poprzedni post napisany at 19:17 ----------

emeryt sie wziął za objeżdżanie opla....i tak sie skończyło .....

http://img.tapatalk.com/d/14/04/20/egy6uva7.jpg

Andrzejek tak się uśmiecha jakby był na szmakach :decayed:

Opublikowano
  • Autor
Szwagier modzisz co :decayed:

Jadymy do szałasu? :decayed:

......http://img.tapatalk.com/d/14/04/20/heqerugu.jpg....

---------- Post dopisany at 19:40 ---------- Poprzedni post napisany at 19:17 ----------

emeryt sie wziął za objeżdżanie opla....i tak sie skończyło .....

http://img.tapatalk.com/d/14/04/20/egy6uva7.jpg

Arturku on Ci po prostu zazdrości koloru auta :facepalm::polew::polew::polew::polew::polew::polew::polew:

---------- Post dopisany at 22:51 ---------- Poprzedni post napisany at 22:46 ----------

Taki złom mnie podpuścił :facepalm: heble powoli dochodzą do siebie :decayed:

wiela lepszego padła nimosz :grin: i fakt dosz sie podpuścic jak bajtel za lizoka :facepalm:

---------- Post dopisany at 22:56 ---------- Poprzedni post napisany at 22:51 ----------

Szwagier modzisz co :decayed:

Jadymy do szałasu? :decayed:

......http://img.tapatalk.com/d/14/04/20/heqerugu.jpg....

---------- Post dopisany at 19:40 ---------- Poprzedni post napisany at 19:17 ----------

emeryt sie wziął za objeżdżanie opla....i tak sie skończyło .....

http://img.tapatalk.com/d/14/04/20/egy6uva7.jpg

Dać dziecku zabawka :wink: bezemnie w szałasie? :foch::wink:

Radzio jak by Ci to powiedzieć ...... nie pasujesz pod te nasze graty :grin::grin::grin::grin:

a na poważnie to trza było zadzwonić a nie na forum pisać. u nas nie było światła przez pół dnia. niestety ja i mój przyszły niedoszły szwagier Andriej wolimy kasę na mody pakować niż rachunki za prąd płacić :grin::grin::grin::grin::grin::grin:

Jak nie pasi to popatrz na to :wink:

http://www.fotem.pl/data/0162a4440064c2497a761a47f6f5c9.jpg Uploaded with fotem.pl

Bez modów, auto 100% oryginalne, pierwszy lakier i jeździ. Który "nowoczesnych" aut tyle wytrzyma :wink::wink::decayed:

no powiem Ci to jest piękna bestia :wink::decayed::decayed::decayed::decayed::slina:

---------- Post dopisany at 12:47 ---------- Poprzedni post napisany at 12:26 ----------

Szwagier modzisz co :decayed:

Jadymy do szałasu? :decayed:

......http://img.tapatalk.com/d/14/04/20/heqerugu.jpg....

---------- Post dopisany at 19:40 ---------- Poprzedni post napisany at 19:17 ----------

emeryt sie wziął za objeżdżanie opla....i tak sie skończyło .....

http://img.tapatalk.com/d/14/04/20/egy6uva7.jpg

Andrzejek tak się uśmiecha jakby był na szmakach :decayed:

hahahaha też to Tomek zauważyłem ale wolałem nie wspominać. nie wiem czy powinienem się teraz bać ????????:polew::polew::polew::polew::polew::polew:

Opublikowano
Szwagier modzisz co :decayed:

Jadymy do szałasu? :decayed:

......http://img.tapatalk.com/d/14/04/20/heqerugu.jpg....

---------- Post dopisany at 19:40 ---------- Poprzedni post napisany at 19:17 ----------

emeryt sie wziął za objeżdżanie opla....i tak sie skończyło .....

http://img.tapatalk.com/d/14/04/20/egy6uva7.jpg

Andrzejek tak się uśmiecha jakby był na szmakach :decayed:

Choby zalotnie :polew:

Opublikowano
Szwagier modzisz co :decayed:

Jadymy do szałasu? :decayed:

......http://img.tapatalk.com/d/14/04/20/heqerugu.jpg....

---------- Post dopisany at 19:40 ---------- Poprzedni post napisany at 19:17 ----------

emeryt sie wziął za objeżdżanie opla....i tak sie skończyło .....

http://img.tapatalk.com/d/14/04/20/egy6uva7.jpg

Arturku on Ci po prostu zazdrości koloru auta :facepalm::polew::polew::polew::polew::polew::polew::polew:

---------- Post dopisany at 22:51 ---------- Poprzedni post napisany at 22:46 ----------

Taki złom mnie podpuścił :facepalm: heble powoli dochodzą do siebie :decayed:

wiela lepszego padła nimosz :grin: i fakt dosz sie podpuścic jak bajtel za lizoka :facepalm:

---------- Post dopisany at 22:56 ---------- Poprzedni post napisany at 22:51 ----------

Szwagier modzisz co :decayed:

Jadymy do szałasu? :decayed:

......http://img.tapatalk.com/d/14/04/20/heqerugu.jpg....

---------- Post dopisany at 19:40 ---------- Poprzedni post napisany at 19:17 ----------

emeryt sie wziął za objeżdżanie opla....i tak sie skończyło .....

http://img.tapatalk.com/d/14/04/20/egy6uva7.jpg

Dać dziecku zabawka :wink: bezemnie w szałasie? :foch::wink:

Radzio jak by Ci to powiedzieć ...... nie pasujesz pod te nasze graty :grin::grin::grin::grin:

a na poważnie to trza było zadzwonić a nie na forum pisać. u nas nie było światła przez pół dnia. niestety ja i mój przyszły niedoszły szwagier Andriej wolimy kasę na mody pakować niż rachunki za prąd płacić :grin::grin::grin::grin::grin::grin:

Jak nie pasi to popatrz na to :wink:

http://www.fotem.pl/data/0162a4440064c2497a761a47f6f5c9.jpg Uploaded with fotem.pl

Bez modów, auto 100% oryginalne, pierwszy lakier i jeździ. Który "nowoczesnych" aut tyle wytrzyma :wink::wink::decayed:

no powiem Ci to jest piękna bestia :wink::decayed::decayed::decayed::decayed::slina:

---------- Post dopisany at 12:47 ---------- Poprzedni post napisany at 12:26 ----------

Szwagier modzisz co :decayed:

Jadymy do szałasu? :decayed:

......http://img.tapatalk.com/d/14/04/20/heqerugu.jpg....

---------- Post dopisany at 19:40 ---------- Poprzedni post napisany at 19:17 ----------

emeryt sie wziął za objeżdżanie opla....i tak sie skończyło .....

http://img.tapatalk.com/d/14/04/20/egy6uva7.jpg

Andrzejek tak się uśmiecha jakby był na szmakach :decayed:

hahahaha też to Tomek zauważyłem ale wolałem nie wspominać. nie wiem czy powinienem się teraz bać ????????:polew::polew::polew::polew::polew::polew:

ty luju :whistling: takie związki nie dla mnie :thumbdown::decayed:

---------- Post dopisany at 12:57 ---------- Poprzedni post napisany at 12:55 ----------

Szwagier modzisz co :decayed:

Jadymy do szałasu? :decayed:

......http://img.tapatalk.com/d/14/04/20/heqerugu.jpg....

---------- Post dopisany at 19:40 ---------- Poprzedni post napisany at 19:17 ----------

emeryt sie wziął za objeżdżanie opla....i tak sie skończyło .....

http://img.tapatalk.com/d/14/04/20/egy6uva7.jpg

Andrzejek tak się uśmiecha jakby był na szmakach :decayed:

Choby zalotnie :polew:

:grin::grin:

---------- Post dopisany at 13:00 ---------- Poprzedni post napisany at 12:57 ----------

Szwagier modzisz co :decayed:

Jadymy do szałasu? :decayed:

......http://img.tapatalk.com/d/14/04/20/heqerugu.jpg....

---------- Post dopisany at 19:40 ---------- Poprzedni post napisany at 19:17 ----------

emeryt sie wziął za objeżdżanie opla....i tak sie skończyło .....

http://img.tapatalk.com/d/14/04/20/egy6uva7.jpg

Andrzejek tak się uśmiecha jakby był na szmakach :decayed:

Main mie częstuje jakimś gównem do palenia :decayed: i potem morda mi się śmieje :grin:

Opublikowano
  • Autor
Szwagier modzisz co :decayed:

Jadymy do szałasu? :decayed:

......http://img.tapatalk.com/d/14/04/20/heqerugu.jpg....

---------- Post dopisany at 19:40 ---------- Poprzedni post napisany at 19:17 ----------

emeryt sie wziął za objeżdżanie opla....i tak sie skończyło .....

http://img.tapatalk.com/d/14/04/20/egy6uva7.jpg

Arturku on Ci po prostu zazdrości koloru auta :facepalm::polew::polew::polew::polew::polew::polew::polew:

---------- Post dopisany at 22:51 ---------- Poprzedni post napisany at 22:46 ----------

Taki złom mnie podpuścił :facepalm: heble powoli dochodzą do siebie :decayed:

wiela lepszego padła nimosz :grin: i fakt dosz sie podpuścic jak bajtel za lizoka :facepalm:

---------- Post dopisany at 22:56 ---------- Poprzedni post napisany at 22:51 ----------

Szwagier modzisz co :decayed:

Jadymy do szałasu? :decayed:

......http://img.tapatalk.com/d/14/04/20/heqerugu.jpg....

---------- Post dopisany at 19:40 ---------- Poprzedni post napisany at 19:17 ----------

emeryt sie wziął za objeżdżanie opla....i tak sie skończyło .....

http://img.tapatalk.com/d/14/04/20/egy6uva7.jpg

Dać dziecku zabawka :wink: bezemnie w szałasie? :foch::wink:

Radzio jak by Ci to powiedzieć ...... nie pasujesz pod te nasze graty :grin::grin::grin::grin:

a na poważnie to trza było zadzwonić a nie na forum pisać. u nas nie było światła przez pół dnia. niestety ja i mój przyszły niedoszły szwagier Andriej wolimy kasę na mody pakować niż rachunki za prąd płacić :grin::grin::grin::grin::grin::grin:

Jak nie pasi to popatrz na to :wink:

http://www.fotem.pl/data/0162a4440064c2497a761a47f6f5c9.jpg Uploaded with fotem.pl

Bez modów, auto 100% oryginalne, pierwszy lakier i jeździ. Który "nowoczesnych" aut tyle wytrzyma :wink::wink::decayed:

no powiem Ci to jest piękna bestia :wink::decayed::decayed::decayed::decayed::slina:

---------- Post dopisany at 12:47 ---------- Poprzedni post napisany at 12:26 ----------

Szwagier modzisz co :decayed:

Jadymy do szałasu? :decayed:

......http://img.tapatalk.com/d/14/04/20/heqerugu.jpg....

---------- Post dopisany at 19:40 ---------- Poprzedni post napisany at 19:17 ----------

emeryt sie wziął za objeżdżanie opla....i tak sie skończyło .....

http://img.tapatalk.com/d/14/04/20/egy6uva7.jpg

Andrzejek tak się uśmiecha jakby był na szmakach :decayed:

hahahaha też to Tomek zauważyłem ale wolałem nie wspominać. nie wiem czy powinienem się teraz bać ????????:polew::polew::polew::polew::polew::polew:

ty luju :whistling: takie związki nie dla mnie :thumbdown::decayed:

---------- Post dopisany at 12:57 ---------- Poprzedni post napisany at 12:55 ----------

Szwagier modzisz co :decayed:

Jadymy do szałasu? :decayed:

......http://img.tapatalk.com/d/14/04/20/heqerugu.jpg....

---------- Post dopisany at 19:40 ---------- Poprzedni post napisany at 19:17 ----------

emeryt sie wziął za objeżdżanie opla....i tak sie skończyło .....

http://img.tapatalk.com/d/14/04/20/egy6uva7.jpg

Andrzejek tak się uśmiecha jakby był na szmakach :decayed:

Choby zalotnie :polew:

:grin::grin:

---------- Post dopisany at 13:00 ---------- Poprzedni post napisany at 12:57 ----------

Szwagier modzisz co :decayed:

Jadymy do szałasu? :decayed:

......http://img.tapatalk.com/d/14/04/20/heqerugu.jpg....

---------- Post dopisany at 19:40 ---------- Poprzedni post napisany at 19:17 ----------

emeryt sie wziął za objeżdżanie opla....i tak sie skończyło .....

http://img.tapatalk.com/d/14/04/20/egy6uva7.jpg

Andrzejek tak się uśmiecha jakby był na szmakach :decayed:

Main mie częstuje jakimś gównem do palenia :decayed: i potem morda mi się śmieje :grin:

to jest tytoń Andrzejku :wink:

---------- Post dopisany 27-04-2014 at 23:35 ---------- Poprzedni post napisany 20-04-2014 at 15:31 ----------

a że troszkę się nudno zrobiło to pojechaliśmy do szaszłyka :wink:

10173567_871812472835330_350083079574637687_n.jpg

Opublikowano

na normalnego spota sie wybrać do ludzi ,a nie przytulanie jak sami jesteście ...............:grin:

Opublikowano
  • Autor
na normalnego spota sie wybrać do ludzi ,a nie przytulanie jak sami jesteście ...............:grin:

niby masz rację Artur ale przytulania nie ma. to że go troszkę lubię to nie przesadzajmy :grin::grin::grin:

Opublikowano

także .......szykujcie się......będziecie mogli się wykazać ...np.tu :naughty:

Opublikowano
  • Autor
także .......szykujcie się......będziecie mogli się wykazać ...np.tu :naughty:

więc jeśli coś mega poważnego się nie wydarzy to żaden problem jedziemy :wink: tylko jeszcze mojego niedoszłego szwagra musisz nakłonić :whistling:

Opublikowano

wykaż się :naughty::decayed:

Opublikowano
także .......szykujcie się......będziecie mogli się wykazać ...np.tu :naughty:

więc jeśli coś mega poważnego się nie wydarzy to żaden problem jedziemy :wink: tylko jeszcze mojego niedoszłego męża musisz nakłonić :whistling:

:thumbup1::decayed:

Opublikowano
także .......szykujcie się......będziecie mogli się wykazać ...np.tu :naughty:

więc jeśli coś mega poważnego się nie wydarzy to żaden problem jedziemy :wink: tylko jeszcze mojego niedoszłego męża musisz nakłonić :whistling:

:thumbup1::decayed:

:polew:....Tyś sie mamie i tacie udoł :hi::grin::grin::grin::grin::grin:

Opublikowano
  • Autor
także .......szykujcie się......będziecie mogli się wykazać ...np.tu :naughty:

więc jeśli coś mega poważnego się nie wydarzy to żaden problem jedziemy :wink: tylko jeszcze mojego niedoszłego męża musisz nakłonić :whistling:

:thumbup1::decayed:

:polew::polew::polew::polew:

niestety trzeba was rozczarować i to nie ma przyszłości :grin::grin::grin::grin::grin:

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano

:polew::polew::polew::polew:

niestety trzeba was rozczarować i to nie ma przyszłości :grin::grin::grin::grin::grin:

Main mo teroz inne plany na życie i kuje żelazo ile wlezie.

Opublikowano
  • Autor
:polew::polew::polew::polew:

niestety trzeba was rozczarować i to nie ma przyszłości :grin::grin::grin::grin::grin:

Main mo teroz inne plany na życie i kuje żelazo ile wlezie.

święte słowa teściu :wink::decayed::decayed:

Opublikowano
:polew::polew::polew::polew:

niestety trzeba was rozczarować i to nie ma przyszłości :grin::grin::grin::grin::grin:

Main mo teroz inne plany na życie i kuje żelazo ile wlezie.

Krzychu kup się tego i goń ta łajza z placu :facepalm: main zniszczy ci rodzina:grin::kwasny:

3161rottweiler2lp4.jpg

Opublikowano
  • Autor
:polew::polew::polew::polew:

niestety trzeba was rozczarować i to nie ma przyszłości :grin::grin::grin::grin::grin:

Main mo teroz inne plany na życie i kuje żelazo ile wlezie.

Krzychu kup się tego i goń ta łajza z placu :facepalm: main zniszczy ci rodzina:grin::kwasny:

http://img357.imageshack.us/img357/1320/3161rottweiler2lp4.jpg

mało kiedy nie wiem co powiedzieć ale ujuś ty umisz dowalić:facepalm:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.