Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[ALL B8] moja pierwsza A4


main

Rekomendowane odpowiedzi


Andy proszę cię :decayed: Jak orginał w czerwone kostki pod fotelem

Tylko się upewniam :wink: w sumie nie podejrzewałem że odwaliliście furażerkę :grin:

Main sprawdzić mi faktury to sobie zamówię, bo tak popatrzyłem na zdjęcia i dostałem weny może wreszcie skończę u siebie :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Andy proszę cię :decayed: Jak orginał w czerwone kostki pod fotelem

Tylko się upewniam :wink: w sumie nie podejrzewałem że odwaliliście furażerkę :grin:

Main sprawdzić mi faktury to sobie zamówię, bo tak popatrzyłem na zdjęcia i dostałem weny może wreszcie skończę u siebie :D

Andy sory Faktura jest u mnie :facepalm::decayed: piny się zgadzają 000979132E 2 kabelki 4 piny 21 zł 50 gr brutto :decayed: ,000979025E 2 kabelki 4 piny 50 zł 70 gr :decayed:

Edytowane przez srb38vx
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

OK dzięki :)

Mam dostęp na ebayu do pinów 40zł za 6 luźnych pinów, rewelacja cenowa to może nie jest ale wolę to jak kupowanie takich rzeczy w ASO :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

OK dzięki :)

Mam dostęp na ebayu do pinów 40zł za 6 luźnych pinów, rewelacja cenowa to może nie jest ale wolę to jak kupowanie takich rzeczy w ASO :wink:

już po wyżej sprostowałem :decayed: w sumie 8 pinów 72 zł 20 gr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a już zamówiłem 12 pinów za 80 zł w razie jak bym kilka spier....... to będę miał na zapas :wink:

Dzięki

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a już zamówiłem 12 pinów za 80 zł w razie jak bym kilka spier....... to będę miał na zapas :wink:

Dzięki

wariat szybki jesteś :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a już zamówiłem 12 pinów za 80 zł w razie jak bym kilka spier....... to będę miał na zapas :wink:

Dzięki

wariat szybki jesteś :decayed:

No wiesz żeby mi się przypadkiem nie odechciało :wink: a tak graty leżą gotowe to już mi będzie wymówek brak :grin: choć jak to mówią nie trzeba okazji żeby zrobić imprezę - z wymówkami podobnie :)

Nie chce mi się tych pierdykanych foteli wyciągać, ale jak się wezmę ......................................hahaha :grin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To jeszcze mi powiedz którędy ciągneliście kabelki do lampki w fotelu pasażera? Po prawej stronie i po dechą rozdzielczą czy może pod dywanikiem na lewą stronę?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To jeszcze mi powiedz którędy ciągneliście kabelki do lampki w fotelu pasażera? Po prawej stronie i po dechą rozdzielczą czy może pod dywanikiem na lewą stronę?

Od MCE pod dechą na prawą stronę po progu jak orginalna wiązka idzie do skrzynki pod fotel

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ale dlaczego :wallbash:

mam jakąś alergie na puszczanie kabli pod dechą :wink: no ale trzeba będzie zrobić jak fabryka nakazała :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

widzę Andy że faktycznie Cię wciągnęło.

Andrzej, a może by tak polecieć po bandzie i odwiedzić Holandię. Trochę się pozwiedza i pomożemy koledze pakiet ogarnąć :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Za tydzień przywożę s4 to będziecie mieli co tam modzić z Andrzejkiem :lol:

Edytowane przez marcin_o23
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Andrzej, a może by tak polecieć po bandzie i odwiedzić Holandię. Trochę się pozwiedza i pomożemy koledze pakiet ogarnąć

Taaaaa skończyło by się na tym że mody nie zrobione bo wymówką była impreza :wink: albo lampki by były zamontowane na skrzydłach :facepalm: i kac gigant :grin:

W zimie zwiedzanie Holandii kiepski pomysł szaro, buro i ciągle leje i wieje

Edytowane przez andynl
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tak od razu picie. najpierw robota a potem zabawa :wink: i kto wie jak by się skończyło :banan:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Za tydzień przywożę s4 to będziecie mieli co tam modzić z Andrzejkiem :lol:

Main ta łajza już dzwonił że lusterka z Sy będzie miał :grin::grin: już wiem od kogo :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

w tym tygodniu wpadł zimowy setup

ddpa85.jpg

wais1l.jpg

(zdjęcia nie najlepszej jakości, ale moje klikadło nie najlepsze robi gdy jest ciemno)

pewnie niektórzy z was powiedzą, że koła schowane i żeby wsadzić dystanse. ale tak właśnie miało być to jest koło na zimę i ma być schowane żeby auto nie było cały czas uwalone

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

w tym tygodniu wpadł zimowy setup

ddpa85.jpg

wais1l.jpg

(zdjęcia nie najlepszej jakości, ale moje klikadło nie najlepsze robi gdy jest ciemno)

pewnie niektórzy z was powiedzą, że koła schowane i żeby wsadzić dystanse. ale tak właśnie miało być to jest koło na zimę i ma być schowane żeby auto nie było cały czas uwalone

Fajne ,Fajne :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...