Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[ALL B8] moja pierwsza A4


main

Rekomendowane odpowiedzi

Za tydzień przywożę s4 to będziecie mieli co tam modzić z Andrzejkiem :lol:

wiesz Marcin do kogo dzwonić jak przyjedzie eSa. zanim zaczniesz rozbierać wpadniemy na zakupy :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

co tam macie jeszcze do oddania z tej esy?

dywaniki :wink::grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin:

Andy gadaj z Marcinem co Cię interesuje

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Za tydzień przywożę s4 to będziecie mieli co tam modzić z Andrzejkiem :lol:

oo Marcin to na te graty z esy to tez się pisze jak coś :slina: a zdradź jeszcze sekret sedan czy avant :decayed: a widze ze Mariusz przekonałeś Andrzeja na ten pakiet światło to może i ja sie doczekam na podłaczenie fotochromu :decayed:

Edytowane przez Maniek@
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Za tydzień przywożę s4 to będziecie mieli co tam modzić z Andrzejkiem :lol:

oo Marcin to na te graty z esy to tez się pisze jak coś :slina: a zdradź jeszcze sekret sedan czy avant :decayed: a widze ze Mariusz przekonałeś Andrzeja na ten pakiet światło to może i ja sie doczekam na podłaczenie fotochromu :decayed:

dawaj i robimy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hehe no spoko dogadamy sie któryś dzień a jak pojedziecie do Marcina to dajcie znać chętnie sie też przejadę na szabrowanie tej esy :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hehe no spoko dogadamy sie któryś dzień a jak pojedziecie do Marcina to dajcie znać chętnie sie też przejadę na szabrowanie tej esy :P

Maniuś ty na pewno się dowiesz :wink: za te lusterka coś mi z Kasi sprzątnął sprzed nosa

jak Andy nie weźmie dywaników to będziesz je mógł kupić :whistling::polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

fajne kółko na zime, niektórzy by na lato takie chcieli a tu zima :D
esa w avancie, fotele z alcantarą, czarny sufit, carbony, bang, el. klapa, itd, reszta jak to esa :kox: jak zwiozę to Andrzej i Mariusz dostną cynk :naughty:

Edytowane przez marcin_o23
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hehe no spoko dogadamy sie któryś dzień a jak pojedziecie do Marcina to dajcie znać chętnie sie też przejadę na szabrowanie tej esy :P

Maniuś ty na pewno się dowiesz :wink: za te lusterka coś mi z Kasi sprzątnął sprzed nosa

jak Andy nie weźmie dywaników to będziesz je mógł kupić :whistling::polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew:

oj tam tyś je pamiętliwy poza tym tyś tez cos zgarnął z tego zestawu tzn sterowniki z dzwi wiec som my kwita hehe

fajne kółko na zime, niektórzy by na lato takie chcieli a tu zima :D

esa w avancie, fotele z alcantarą, reszta jak to esa :kox: jak zwiozę to Andrzej i Mariusz dostną cynk :naughty:

daj znać to my Ci to sami rozbierzemy hehe

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hehe no spoko dogadamy sie któryś dzień a jak pojedziecie do Marcina to dajcie znać chętnie sie też przejadę na szabrowanie tej esy :P

Maniuś ty na pewno się dowiesz :wink: za te lusterka coś mi z Kasi sprzątnął sprzed nosa

jak Andy nie weźmie dywaników to będziesz je mógł kupić :whistling::polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew:

oj tam tyś je pamiętliwy poza tym tyś tez cos zgarnął z tego zestawu tzn sterowniki z dzwi wiec som my kwita hehe

fajne kółko na zime, niektórzy by na lato takie chcieli a tu zima :D

esa w avancie, fotele z alcantarą, reszta jak to esa :kox: jak zwiozę to Andrzej i Mariusz dostną cynk :naughty:

daj znać to my Ci to sami rozbierzemy hehe

Maniuś nic się nie bój, przecież Cie zabierzemy ze sobą. Marcin jeszcze auta nie ma, a tu jak sępy się dzielą

długo się tu nic nie działo i powoli wątek kurzem zarasta

a dziś dostałem paczuszkę z nowymi zabawkami

wpadły lusterka S4 polift składane i z fotochromem

oig8rr.jpg

2ni6z2t.jpg

jufr7l.jpg

wqriib.jpg

oswmqx.jpg

106ew7d.jpg

i całkiem przez przypadek o czym w przyszłości też myślałem komplet do elektrycznej klapy bagażnika

2e4964p.jpg

e5lfux.jpg

2uhmjc6.jpg

wielkie dzięki dla kolegi z forum Grzesia wrclaguna :hi:

niestety z montażem muszę się wstrzymać bo problemy z kręgosłupem nie minęły i od dzisiaj siedzę w gorsecie :facepalm:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


niestety z montażem muszę się wstrzymać bo problemy z kręgosłupem nie minęły i od dzisiaj siedzę w gorsecie :facepalm:

Zrobisz wirtualnie :wink:

Fotochrom :thumbup1: będzie pan zadowolony :)

Zdrówka, :) a mówiłem żeby tylu sztywnych nie nosić :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

niestety z montażem muszę się wstrzymać bo problemy z kręgosłupem nie minęły i od dzisiaj siedzę w gorsecie :facepalm:

Zrobisz wirtualnie :wink:

Fotochrom :thumbup1: będzie pan zadowolony :)

Zdrówka, :) a mówiłem żeby tylu sztywnych nie nosić :wink:

sztywny to na razie ja jestem :wink: :wink: a krzyż dowaliłem na nartach :kwasny:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


:wink: a krzyż dowaliłem na nartach :kwasny:

Tez wyciołem araba w sobotę ze 20 metrów. Na szczęście tylko prawe kolano lekko posiniaczone...Te satynowe lustra tez mi się bardzo podobają. Miały być już w grudniu na pokładzie, ale choróbsko pokrzyżowało plany :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

w między czasie na pokład wpadły lusterka :naughty:

5oxwrm.jpg

2jfb0nl.jpg

1zd9jo.jpg

no i był pomysł na koło 20" ale jakoś się kupiec na moje felgi nie znalazł, a nadarzyła się fajna okazja na nowe gumy 225/40 wiec na razie zostaje tak :)

2wnnr5d.jpg

2dr6vie.jpg

2ah5ra8.jpg

pierwsze odczucie po przerzutce z 255/35 jakby przybyło ze 20 kucy :grin: :grin: :grin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

lusterka pierwsza klasa :kox: do twojego koloru pasują idealnie, bardzo mi się podoba jak wyglądają po złożeniu :slina:

Edytowane przez marcin_o23
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

lusterka pierwsza klasa :kox: do twojego koloru pasują idealnie, bardzo mi się podoba jak wyglądają po złożeniu :slina:

wiesz ze długo na nie czekałem bo trochę Ci głowę zawracałem, a wyszło inaczej :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mainku czym ty się podniecasz :D Na forum już każda b8 ma lusterka z esy i 19stki a nawet 20stki :doh: a twoje auto nie robi na mnie wrażenia bo tego paścia mam dziennie na placu :wallbash::polew::polew::decayed::decayed: rób polifta :kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...