Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[ALL B8] moja pierwsza A4


main

Rekomendowane odpowiedzi

a jak to wygląda z modami. dokumentują to jakoś zdjęciami czy jest tylko podawane wszystko do formularza.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a jak to wygląda z modami. dokumentują to jakoś zdjęciami czy jest tylko podawane wszystko do formularza.

O jakich ty modach piszesz :wink::grin: przecież ty tam jeszcze nić nie zrobiłeś :decayed: jak chcesz mieć zdjęcie to się zgłoś na policje tam ci zrobią fotki za darmo profil itp. :grin::grin::grin::grin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a jak to wygląda z modami. dokumentują to jakoś zdjęciami czy jest tylko podawane wszystko do formularza.

Mody w sensie? dokładałeś S lina bo go nie miałeś, okej, w ubezpieczalni babka powinna się sama zapytać czy masz s line zewnętrzny, wewnętrzny, czy masz skórzane fotele itd. moje B7 bez podania wypasu (nawet dokładanego) jest warte 26600 zł a jak zaznaczymy cały wypas to robi się kwota 37 000 zł, tak czy siak mało, ale lepsze to niż nic, odnośnie kół, mając 19'' pani zaznacza mi największe koło dostępne na liście dealera.

Jeżeli chodzi o rzeczoznawcę, kolega do ubezpieczał tak auto po próbie kradzieży a miał właśnie dołożony pełny S line którego dołożył już po odnowieniu polisy, wtedy to ma sens :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a jak to wygląda z modami. dokumentują to jakoś zdjęciami czy jest tylko podawane wszystko do formularza.

O jakich ty modach piszesz :wink::grin: przecież ty tam jeszcze nić nie zrobiłeś :decayed: jak chcesz mieć zdjęcie to się zgłoś na policje tam ci zrobią fotki za darmo profil itp. :grin::grin::grin::grin:

ujuś Ty to jednak jak błyśniesz to bardziej niż slońce. lepszy sie pozaglądej jedzynio kebaba bo Ci zołza kidnie na galoty.

a jak to wygląda z modami. dokumentują to jakoś zdjęciami czy jest tylko podawane wszystko do formularza.

Mody w sensie? dokładałeś S lina bo go nie miałeś, okej, w ubezpieczalni babka powinna się sama zapytać czy masz s line zewnętrzny, wewnętrzny, czy masz skórzane fotele itd. moje B7 bez podania wypasu (nawet dokładanego) jest warte 26600 zł a jak zaznaczymy cały wypas to robi się kwota 37 000 zł, tak czy siak mało, ale lepsze to niż nic, odnośnie kół, mając 19'' pani zaznacza mi największe koło dostępne na liście dealera.

Jeżeli chodzi o rzeczoznawcę, kolega do ubezpieczał tak auto po próbie kradzieży a miał właśnie dołożony pełny S line którego dołożył już po odnowieniu polisy, wtedy to ma sens :)

wewnętrzny S line był. kobieta wzięła średnią wartość rynkową na podstawie rocznika i silnika. mówiąc o modach chodziło mi o rzeczy typu heble z S4, zmiana wydechu, trochę porobione z podświetleniem wnętrza, większe koło itp.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a jak to wygląda z modami. dokumentują to jakoś zdjęciami czy jest tylko podawane wszystko do formularza.

O jakich ty modach piszesz :wink::grin: przecież ty tam jeszcze nić nie zrobiłeś :decayed: jak chcesz mieć zdjęcie to się zgłoś na policje tam ci zrobią fotki za darmo profil itp. :grin::grin::grin::grin:

ujuś Ty to jednak jak błyśniesz to bardziej niż slońce. lepszy sie pozaglądej jedzynio kebaba bo Ci zołza kidnie na galoty.

a jak to wygląda z modami. dokumentują to jakoś zdjęciami czy jest tylko podawane wszystko do formularza.

Mody w sensie? dokładałeś S lina bo go nie miałeś, okej, w ubezpieczalni babka powinna się sama zapytać czy masz s line zewnętrzny, wewnętrzny, czy masz skórzane fotele itd. moje B7 bez podania wypasu (nawet dokładanego) jest warte 26600 zł a jak zaznaczymy cały wypas to robi się kwota 37 000 zł, tak czy siak mało, ale lepsze to niż nic, odnośnie kół, mając 19'' pani zaznacza mi największe koło dostępne na liście dealera.

Jeżeli chodzi o rzeczoznawcę, kolega do ubezpieczał tak auto po próbie kradzieży a miał właśnie dołożony pełny S line którego dołożył już po odnowieniu polisy, wtedy to ma sens :)

wewnętrzny S line był. kobieta wzięła średnią wartość rynkową na podstawie rocznika i silnika. mówiąc o modach chodziło mi o rzeczy typu heble z S4, zmiana wydechu, trochę porobione z podświetleniem wnętrza, większe koło itp.

hebel z S4, inne koła które nie wychodziły i rzeczy nie oryginalne musisz doliczyć u rzeczoznawcy z pzmotu :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pucek a masz może namiar na jakiegoś sprawdzonego rzeczoznawcę?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pucek a masz może namiar na jakiegoś sprawdzonego rzeczoznawcę?

Nie, ale zadzwoń do Mirona :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pucek a masz może namiar na jakiegoś sprawdzonego rzeczoznawcę?

Nie, ale zadzwoń do Mirona :wink:

ok dzięki za pomoc. w tej sprawie już mi Mirona polecił ujuś Andrzej :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a tak my pili kawa przy robocie. oczywiście uja Andrzej w kubeczku AUDI :decayed:

2z6xvv6.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Już jakiś czas temu wpadły małe mody wchodzące w skład pakietu QQ1

zostały zamontowane podświetlone kratki nawiewów

syo8jb.jpg

25i1y5x.jpg

m8ifqx.jpg

i kodowanie w MMI

11uc22b.jpg

20p6nb8.jpg

i wtedy nastała kilku miesięczna przerwa z tym modem. nastały długie wieczory i było trochę wolnego czasu więc namówiłem kolegę Andrzeja do powrotu skończenia modzika.

A że chłopowi dwa razu nie trzeba mówić jeśli chodzi o modzenie wpadł i się zaczęło:

rozkopał pół auta i zaczął łączyć

4trs02.jpg

29llb0h.jpg

mhyo76.jpg

deaafo.jpg

a mniej więcej tak się skupiał przy tym co robi :wink::grin: :grin: :grin:

711ij4.jpg

fxjx5.jpg

i wtedy jakoś wszystko zabezpieczył bo dwie z przodu świeciły i stwierdził że się przerobił :facepalm: (a na poważnie na tym stanęło bo trzeba było do roboty jechać)

Dziś była druga runda i zostało pociągnięte resztę kabli do lampek w fotelach

2co0b3b.jpg

i znów to skupienie :grin:

bi2oms.jpg

9itduv.jpg

I TUTAJ POWINNY SIĘ POJAWIĆ PODZIĘKOWANIA DLA

ANDRZEJA - za podłączenie całej instalacji , bo o dobrego fachowca dziś trudno

i

GRZEŚKA - za wszelką pomoc w rozwianiu wątpliwości , bo nad każdą robotą musi być ktoś co trzyma nadzór

:hi:WIELKIE DZIĘKI PANOWIE

A ja przy okazji ogarnąłem porządek we wnętrzu autka

2u9780h.jpg

20h3420.jpg

29dbrc3.jpg

2w4y4pi.jpg

Edytowane przez main
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Brawo :oklasky: ja do tej pory nie mogę się zebrać żeby zrobić podświetlenie nóg z tyłu (w fotelach)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie ukrywam że strasznie mi się podobają te wszystkie gadzety w audi typu lampki itp. :kox: oczywiście wszystko co orginał :kox: i zawsze mi czegoś brakowało w tym twoim aucie, jakoś wiało wiochą i nudą :grin: już mainku nie jesteś takim gołodupcem :decayed: teraz mi się auto :kox: :oklasky:main i teraz kista wódy z za***rdalaj do Rzeszowa podziękować panu WRC że taki temat rozbudował ,bo dali byś golasym jezdził gołodupcu :laughing2:

oczywiście Grześ WRC dzięki za pomoc z resztą jak zawsze :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Porzadek musi być :)

Grzesiu po odkręceniu foteli jak zobaczyłem co za syf tam jest to masakra. mimo regularnego sprzątania wszędzie dojść się nie da.

Wiosną wpakuje coś ciekawego do bagażnika i wpadniemy w odwiedziny do Rzeszowa :wink:

Brawo :oklasky: ja do tej pory nie mogę się zebrać żeby zrobić podświetlenie nóg z tyłu (w fotelach)

Nie jest to takie straszne jak wygląda :wink: i w miarę szybko ogarnęliśmy temat.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

podłączaliście się z lampką oświetlenia pod fotelem do kostek ? czy bezpośrednio kablem do MCE (z tego co widze na zdjęciach to chyba w kostki :) ) jakie piny idą w tych kostkach pod fotelem?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

podłączaliście się z lampką oświetlenia pod fotelem do kostek ? czy bezpośrednio kablem do MCE (z tego co widze na zdjęciach to chyba w kostki :) ) jakie piny idą w tych kostkach pod fotelem?

Andy proszę cię :decayed: Jak orginał w czerwone kostki pod fotelem :wink: piny 000979132E ,000979025E Ale niech main sprawdzi na fakturze dokładnie :naughty: bo mogłem popieprzyć :wink: syf już mam w moich ściągach :facepalm: A najlepiej dzwoń do mistrza WRC-on mo łeb jak encyklopedia wszystko wie :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...