Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[ALL B8] moja pierwsza A4

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Wal głupa że nie czaisz :lol:

Opublikowano
  • Autor

wczoraj zabrałem się za ogarnięcie samochodu i oto taki efekt ostatniego woskowania po zroszeniu samochodu

30c6q9u.jpg

x55kwy.jpg

25hl25w.jpg

a wieczorem wskoczyło kilka zdjęć

126fxi0.jpg

16lzb6x.jpg

a44lnd.jpg

2djt4xw.jpg

30mbur7.jpg

o7kikn.jpg

Opublikowano

Blask że żyletki można ostrzyć normalnie :wink:

Opublikowano

Fotka z kfc do kalendarza może iść...zobaczymy co z tego wyjdzie

Opublikowano
  • Autor

Fotka z kfc do kalendarza może iść...zobaczymy co z tego wyjdzie

też tak pomyślałem ale nie wiem czy wysyłać jeszcze na maj czy na czerwiec

Opublikowano

wysyłaj na czerwiec bo moja się znowu nie załapie :wink:

Opublikowano
  • Autor

wysyłaj na czerwiec bo moja się znowu nie załapie :wink:

po znajomości załatwione :thumbup1: a tak w ogole glupoty opowiadasz bo ta Twoja też je richtik szykowno :wink:

Opublikowano

Ale szanowna komisja jak ma za dużo zdjęć zgłoszonych to robi toto loto na chybił trafił i ostatnio fota się nie załapała , dziwnie trochę ale nie ja wymysliłem regulamin

Opublikowano

Wysyłaj na maj !!

Najwyżej odpadniesz...trudno...najładniesze też to nima :grin:

Opublikowano
  • Autor

Ale szanowna komisja jak ma za dużo zdjęć zgłoszonych to robi toto loto na chybił trafił i ostatnio fota się nie załapała , dziwnie trochę ale nie ja wymysliłem regulamin

czyli trochę szczęścia też trzeba mieć

Wysyłaj na maj !!

Najwyżej odpadniesz...trudno...najładniesze też to nima :grin:

:thumbup1: :thumbup1: :thumbup1::polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew:

Artur i tak lepsze od Lełona :banan::naughty::grin: :grin: :grin: :grin: :grin:

Edytowane przez main

Opublikowano

Jak ze wszystkim :)...

Ty zaś musisz go mieć dużo więcej jak przeciętny forumowicz.... :D

Opublikowano

No tak się przyglądam od jakiegoś czasu i dochodzę do wniosku że to nie jest konkurs na najlepsze zdjęcie tylko kto potrafi lepiej szaleć photoszopkiem :wink: no ale to moje wrażenia :naughty:

Opublikowano

:grin: :grin: :grin:

To main jest szansa [emoji14]olew:

Opublikowano
  • Autor

:grin: :grin: :grin:

To main jest szansa [emoji14]olew:

:grin: :grin: :grin: :grin:

Opublikowano

Wysyłaj na maj !!

raczej już na czerwiec bo na maj się zgłoszenia skończyły :decayed:

Opublikowano
  • Autor

Wysyłaj na maj !![/quote

raczej już na czerwiec bo na maj się zgłoszenia skończyły :decayed:

Czekałem na Twoja odpowiedz ;-)

Opublikowano

:decayed:

Opublikowano

No tak się przyglądam od jakiegoś czasu i dochodzę do wniosku że to nie jest konkurs na najlepsze zdjęcie tylko kto potrafi lepiej szaleć photoszopkiem :wink: no ale to moje wrażenia :naughty:

Powiem Ci, że się mylisz, przy dobrym sprzecie ingerencja w PS jest bardzo mała.

Opublikowano

Wysyłaj na maj !!

raczej już na czerwiec bo na maj się zgłoszenia skończyły :decayed:

Daj Pan spokój .....niech wysyła...będzie na PO ,że znowu się nie dostał :D
Opublikowano
  • Autor

Wysyłaj na maj !!

raczej już na czerwiec bo na maj się zgłoszenia skończyły :decayed:

Daj Pan spokój .....niech wysyła...będzie na PO ,że znowu się nie dostał :D

Artur nie stresuj już Andego bo nie będzie mógł spać.

Ale jedno jest pewne. W kategorii oświetlenie chłop nie ma sobie równych ;-)

---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

no i wczoraj taki przebieg się pokazał

2akh21i.jpg

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.