Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[ALL B8] moja pierwsza A4

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Ksiazka serwisowa mowi 180k zeby rorzad robic, ale nie ma nic napisane o latach? Nie powinno sie paska wymienaic np, przy 180k lub 5 latach?

Ja wole jednak dmuchac na zimne i wymienic "troche" szybciej niz pozniej mialby sie zerwac i problem :|

Opublikowano
  • Autor

obaj dobrze gadacie. jeśli się nie myle to 2008-2009 rok wymiana przy 180k od 2010 przy 210k. jeśli się myle to mnie poprawcie. kto i kiedy wymienia sprawa indywidualna, każdy ma głowę na karku. ja postanowiłem wymienić i śpię spokojnie :wink:

Opublikowano

:thumbup1::thumbup1::thumbup1:

  • 3 tygodnie później...
Opublikowano

pasek wymienia się też po upływie 5 lat

  • 2 miesiące temu...
Opublikowano
  • Autor

ostatnio jakoś tu mało bywałem i w wątku się nic nie działo. mody stanęły i ograniczyłem się do tego co trzeba regularnie robić więc miesiąc temu jak to bywa co ok. 10 kkm wpadła wymiana filtrów (oleju, powietrza i kabinowy) i oliwy

abma6r.jpg

2hrg6e0.jpg

Opublikowano

No to przyszalałeś z modami panie ;)

Opublikowano

pasek wymienia się też po upływie 5 lat

Serwis mówi do 10 lat :decayed:

Ładnie porobione B8 :wink:

Opublikowano
  • Autor

No to przyszalałeś z modami panie ;)

zacząłem nawet wyciągać z auta :decayed: :decayed: :decayed: poleciały listewki chrom z grilla :grin: :grin: :grin: :grin:

Opublikowano

Będzie Black :D

Opublikowano
  • Autor

Będzie Black :D

nieeee jest ori jak powinien być. od dawna to chciałem zrobić. u mnie raczej black nie wchodzi w grę bo sporo chromu

Opublikowano

Main a mi się wydaje że ci to olej wdupia :grin:

2jbmm2f.jpg

1218oeu.jpg

z tego co ja wiem co 10 tyś to w tym aucie oleju nie ma :lol::lol::polew::polew::polew::polew::polew::polew:

Opublikowano
  • Autor

Main a mi się wydaje że ci to olej wdupia :grin:

2jbmm2f.jpg

1218oeu.jpg

z tego co ja wiem co 10 tyś to w tym aucie oleju nie ma :lol::lol::polew::polew::polew::polew::polew::polew:

Ty żyjesz?? byś się nauczył telefony odbierać. to je taki knefel z zielonom słuchawkom

Opublikowano

Dzwoń :decayed:

Opublikowano
  • Autor

a co do oleju to co najmniej połowa forum wie żeś nie jest do końca wiarygodny. a Ci co Cie znają osobiście to już na pewno maja o Ciebie zdanie wyrobione

Opublikowano

View My Video

Edytowane przez srb38vx

Opublikowano
:D
Opublikowano

Chopy kochom WAS za to Ślosko gwara :D

Edytowane przez krystian3769

Opublikowano

widze ze main modzisz gruuboooo :decayed: ale dobrze ze wywalołeś z grila te paski chromu na metry

Opublikowano
  • Autor

synki dziołchy i wszyscy moderatorzy przepraszom wos fest ale tyn synek je poza wszelkimi zortami zdrowego rozsondku. Andrzejku abo zaś Cie kieryś jeb..ł w tyn g..i łep gasnicą abo co gorsza toś je ty. gabaryty i tak wiekowo by to pasowało do Cia ale kas ty dopod krowa. i to jest zaś je tyn moment co niie wiem jak to skomentować. milczenie złotem

------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

kolega Paweł chciał foto auta na zimie

10rtxdt.jpg

a tak wygląda teraz przód

2i9guwg.jpg

Edytowane przez main

Opublikowano

wywal przednią ramke i wal rejestracje na taśmę 3m

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.