Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[ALL B8] moja pierwsza A4

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
  • Autor

Ale KUBOTA jest :)

teraz to już mamy kącik modowy :facepalm::polew: :polew: :polew:

swoją drogą KUBOTY to jest coś :thumbup1:

Opublikowano

No popatrz kubotę przeoczyłem :facepalm:

Żeby nie było, kiera fajna, woziłem się jakiś czas temu A3 z taka kierą i tak mi sie spodobała że już leży i czeka, będę miał ciekawe zajęcia urlopowe :grin:

Opublikowano
  • Autor

jako że po ostatnich zakupach nie zostało za dużo kasy, a pojawiły się głosy bym kupił Andrzejowi koszulkę ... wykopałem taką moją co myszy ją podgryzły i okazało się, że leży jak uszyta na miarę :facepalm::polew::polew::polew::polew::polew::polew:

35alssk.jpg

20swv49.jpg

Opublikowano

jako że po ostatnich zakupach nie zostało za dużo kasy, a pojawiły się głosy bym kupił Andrzejowi koszulkę ... wykopałem taką moją co myszy ją podgryzły i okazało się, że leży jak uszyta na miarę :facepalm: [emoji14]olew: [emoji14]olew: [emoji14]olew: [emoji14]olew: [emoji14]olew: [emoji14]olew:

35alssk.jpg

20swv49.jpg

Tak myszy.... Idealnie na wylot :)

Następnym razem wyłącz żelazko jak Cię przyciśnie [emoji14]

Opublikowano

A męskich kolorów nie było :naughty:

Opublikowano
  • Autor

teraz to już grubo przesadzacie. to mo dobre po wsi lotać :wink:

a tak poważniej to wpadł w końcu w moje ręce ostatnio zakupiony komfort z końcówką AE

20048kn.jpg

dzięki Grześ za radę :hi:

Opublikowano

jako że po ostatnich zakupach nie zostało za dużo kasy, a pojawiły się głosy bym kupił Andrzejowi koszulkę ... wykopałem taką moją co myszy ją podgryzły i okazało się, że leży jak uszyta na miarę :facepalm: [emoji14]olew: [emoji14]olew: [emoji14]olew: [emoji14]olew: [emoji14]olew: [emoji14]olew:

35alssk.jpg

20swv49.jpg

Wy tam sie strasznie nudzicie przez dzień...a niby jak się dzwoni to wiecznie zarobieni i w drodze do albo z pracy...a tu proszę i sesję w przepdokoju jest czas zrobić :grin:

Edytowane przez Arturoo

Opublikowano
  • Autor

Artur z tym czasem to różnie bywa. wpadasz do niego na kawę to wchodząc do mieszkania stoi już zaparzona na stoliku. masz 5 min na wypicie bo już zaś kajś musi jechać. kiedyś dojdzie do tego, że przyjadę na kawę dostanę ja do ręki i wypije na schodach albo mi ją da na wynos :facepalm: :facepalm: :facepalm:

Opublikowano

hehe widze ze to struj na tegoroczne upały a z Tym czasem u Andrzeja fakt coraz gorzej ;p;p Ale Mariusz lecisz z modami ostro ta kierownica bajka :kox:

Opublikowano

Main ty gołodupcu kto ci badania podbił :facepalm: słyszałem że jezdzisz na jakieś dziwne złot fiat 126P itp podobno furrora tam rpbisz tym twoim padłem 120KM :P

Opublikowano
  • Autor

Main ty gołodupcu kto ci badania podbił :facepalm: słyszałem że jezdzisz na jakieś dziwne złot fiat 126P itp podobno furrora tam rpbisz tym twoim padłem 120KM :P

ta wypowiedź nie wymaga nawet komentarza

Opublikowano

Main ty gołodupcu kto ci badania podbił :facepalm: słyszałem że jezdzisz na jakieś dziwne złot fiat 126P itp podobno furrora tam rpbisz tym twoim padłem 120KM :P

ta wypowiedź nie wymaga nawet komentarza

sierota :grin::grin:

Opublikowano
  • Autor

Main ty gołodupcu kto ci badania podbił :facepalm: słyszałem że jezdzisz na jakieś dziwne złot fiat 126P itp podobno furrora tam rpbisz tym twoim padłem 120KM :P

ta wypowiedź nie wymaga nawet komentarza

sierota :grin::grin:

i powiedział to facet w pomarańczowej koszulce z wentylacją na bębnie :facepalm: :facepalm: :facepalm: :facepalm:

Opublikowano

Main ty gołodupcu kto ci badania podbił :facepalm: słyszałem że jezdzisz na jakieś dziwne złot fiat 126P itp podobno furrora tam rpbisz tym twoim padłem 120KM :P

ta wypowiedź nie wymaga nawet komentarza

sierota :grin::grin:

i powiedział to facet w pomarańczowej koszulce z wentylacją na bębnie :facepalm: :facepalm: :facepalm: :facepalm:

:nabijasie::nabijasie::nabijasie::nabijasie::nabijasie::nabijasie::nabijasie::nabijasie::nabijasie::nabijasie::nabijasie::nabijasie::nabijasie::nabijasie:

Opublikowano

wesoło tu :grin:

Opublikowano
  • Autor

przez dwa dni jeździłem tak :facepalm::grin:

amsgn5.jpg

boczek poszedł do spawania, a raczej zmontowania jednego z dwóch. polecony fachowiec zrobił to bdb za dosłownie 40zł, a wygląda jak ori. i w ten sposób nie trzeba było wycinać otworu pod guzik klapy bagażnika i sama kieszeń jest mniej podrapana. do kompletu doszła rączka pod składane lusterka i jest parę pierdół które świecą :polew: :polew: :polew: :polew:

es0v1z.jpg

2vxkoy1.jpg

54wtaw.jpg

28k38qw.jpg

teraz jeszcze montaż siłowników klapy i reszta piedułek i kolejny modzik będzie kompletny

------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

no i takie foto poszło do kalendarza i się dostało. jeśli się podoba to zapraszam do oddania głosu :wink:

11grtlj.jpg

Edytowane przez main

  • 1 miesiąc temu...
Opublikowano

:)

Ladnie

Opublikowano

:banan: :banan: :banan: :banan: :banan: SLICZNA :banan: :banan: :banan: :banan: :banan:

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano
  • Autor

tak na świeżo bo właśnie wróciłem. dziś autko stało u pewnego magika który mówiąc krótko doprowadził auto do porządku. po zmianie komforty zniknęło prawie wszystko co było kodowane w aucie. dodatkowo wpadła elektryczna klapa :D pierdoła cieszy strasznie. i co najważniejsze to zrobił tak, że można otwierać klapę po machnięciu nogą pod zderzakiem :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: i nie ważne czy prawa czy lewą :kox: :kox: :kox: :kox:

poznajecie gdzie to???

35laed0.jpg

wielkie dzięki Grzesiu :decayed: :decayed: :decayed: miło było poznać osobiscie

podziękowania też dla hamera i krzysia za poświęcony czas na skanowanie

jakby tez nie było swoje łapy wsadził ten głupek PPOŻ no i co się z nim ubawilem i uśmiałem podczas jazdy to masakra :naughty: :naughty: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew:

Opublikowano

Main ty pajacu :baseball: klapa elektryczna :thumbup: a na A4 skoda felicia cię objechała :sarcastic::rotfl::laughing2::laughing2::laughing2::laughing2::laughing2:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.