Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B6 ASN] a4 by chrbk 3.0 quattro felgi x5 na aucie


chrbk

Rekomendowane odpowiedzi

mam nadzieje ze te wydechy to nie ala apexi?

masz rozne szerokosci felg jak widze? jak dobrales opony pod quattro?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeszcze takie fotki znalazłem

file.html

file.html

file.html

file.html

file.html

---------- Post dopisany at 23:42 ---------- Poprzedni post napisany at 23:35 ----------

mam nadzieje ze te wydechy to nie ala apexi?

masz rozne szerokosci felg jak widze? jak dobrales opony pod quattro?

Nie wiem co to za wydech przy kupnie auta dostałem je w gratisie wcześniej jeździły tylko gość miał za głośno i zakupił Ori tłumiki końcowe a ja je spowrotem zamontowalem i tragedi nie ma przyjemny dźwięk. Opony są różne i szerokości felg 215/35 przód 225/35 tył nie wiem co się będzie robiło z napendami

---------- Post dopisany at 23:47 ---------- Poprzedni post napisany at 23:42 ----------

mam nadzieje ze te wydechy to nie ala apexi?

masz rozne szerokosci felg jak widze? jak dobrales opony pod quattro?

Gubi sie to koło w tym kolorze... Ja bym dał na srebrno...

Docelowo miał być jaśniejszy brąz a wyszło jak wyszło prawdopodobnie będę jeszcze raz malowane, srebrny jak dla mnie za bardzo oklepany w tej feldze ale każdy ma swoje gusta :-P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po pierwszych zdjeciach mialem pisac ze za duzo wystaja za obrys a teraz widze ze jest super :-) ale jakos bardziej bez dokladki zderzaka mi sie podoba :-)

Czym robiles zolte haloheny ?. Ogólnie auto wyglada super bezawaryjnosci.:naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kumpel ma 3.0 v6 na tlumnikach w&m sport przelotowe bez srodkowego natomiast z katami . I powiem Ci ze twoja musi sie schowac jezeli chodzi o wydech natomiaast rezta jak najbardziej ok czekam na kokretną glebe.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U mnie zostały wszystkie kąty i środkowy tłumik ale jak dlamnie jest ok nie chodzi za głośno i jest całkiem przyjemny dźwięk.w jakiejś tam przyszłości będę wycinal kąty i zmieniał cały wydech.

---------- Post dopisany at 23:17 ---------- Poprzedni post napisany at 23:04 ----------

Nie wiem co to za wydech /QUOTE]

rynny? w sensie ze takie jak w hondach montuja ;>

Rynny w sumie to tak wygląda :-D Dokładnie tłumiki jak hondziarze montują ale nie rażą w oczy ani nie odstają wiec narazie zostaną

---------- Post dopisany 13-05-2014 at 16:52 ---------- Poprzedni post napisany 09-04-2014 at 23:17 ----------

pare zdj juz na gwincie :P

14542ae5049ac7b9m.jpg

798ed1b09b0e7351m.jpg

25ada7cf1221de51m.jpg

6d3b6c38050979f7m.jpg

270eaa5674e99004m.jpg

4cb34595f947472fm.jpg

4bc61ae899e8377em.jpg

teraz czekam na odboje zeby coś tam jeszcze pokrecić gwintem z tyłu i klape US :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tył wydawał by się ok, ja bym zabrał sie za przód ile jestes w stanie zejsc z przodu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tył wydawał by się ok, ja bym zabrał sie za przód ile jestes w stanie zejsc z przodu.

z tyłu ok 1cm bym chciał zejść, a z przodu mam polowe regulacji skrecone

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czyli została jeszcze połowa regulacji, koło pozwala zeby z przodem zejsc jeszcze nizej?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ponawiam pytanko ile jeszcze idzie urwać z przodu?

jutro zakładam odboje z tyłu wiec sprawdze ile, ale z przodem duzo juz nie zejde bo kolo trzyma a chce jeszcze 7mm dystans na przodzie zamontowac. Patrzac teraz na gwint z przodu to jeszcze ok10cm w dół da sie skrecić a z 5cm do góry. Gwint weitec

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ładna:grin:

Kojarzę to auto. Kiedyś latało na fake? LM-ach :whistling:i wyglądało dobrze, klasycznie.

Ale teraz IMO wygląda chyba lepiej:grin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dawno mnie tu nie było a cos sie pozmieniało :D tył usiadł troche i wrzucone twarde odboje, klapa US, dospawana dokładka zderzaka tylnego z b7, front zrobiony na gładko i przemalowane felgi :)

42f86b7d12232108m.jpg

9c8fe60fa4896b65m.jpg

cc993105100cd65dm.jpg

9ffe240c3337df3cm.jpg

5adf333d95c6486em.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dokladke od cupry malowales? bo sie tak szkli na zdjeciach :whistling: fajny kolor fegl i znaczek na atrapie sie zgrywaja :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...