Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Gdzie macie zamocowaną zwykłą uniwersalną nawigację?


Rekomendowane odpowiedzi

W poprzednim B6 miałem nawi BNS 4.0 dx i całkiem mi wystarczała ale niestety z powodu silnika ALT musiałem auto zmienić na trochę mniej wypasione.

Jako że w mojej audi nie mam oryginalnej nawi więc zastanawiam się gdzie zamocować zwykłego Larka. Mocowanie na przedniej szybie jakoś mi nie podchodzi bo moim zdaniem wygląda to beznadziejnie + zwisające kable i bardziej pasuje do jakiegoś fiata czy reno.

I teraz chciałbym spytać o Wasze pomysły jak zamontować uniwersalną nawigację tak żeby się nie rzucała w oczy? Myślę żeby to jakoś zamocować we wnęce pomiędzy klimatronikiem a popiołką. Na razie całkiem ładnie się trzyma jak się ją włoży do popielniczki i oprze o jej klapke. No ale to mało profesjonalne:decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W poprzednim B6 miałem nawi BNS 4.0 dx i całkiem mi wystarczała ale niestety z powodu silnika ALT musiałem auto zmienić na trochę mniej wypasione.

Jako że w mojej audi nie mam oryginalnej nawi więc zastanawiam się gdzie zamocować zwykłego Larka. Mocowanie na przedniej szybie jakoś mi nie podchodzi bo moim zdaniem wygląda to beznadziejnie + zwisające kable i bardziej pasuje do jakiegoś fiata czy reno.

I teraz chciałbym spytać o Wasze pomysły jak zamontować uniwersalną nawigację tak żeby się nie rzucała w oczy? Myślę żeby to jakoś zamocować we wnęce pomiędzy klimatronikiem a popiołką. Na razie całkiem ładnie się trzyma jak się ją włoży do popielniczki i oprze o jej klapke. No ale to mało profesjonalne:decayed:

Najlepszym przyjacielem szukającego jest :szukaj:

Poczytaj np to:http://a4-klub.pl/audi-a4-b5-131/all-nawigacja-inaczej-nawiewach-126481/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja korzystam z oryginalnego uchwytu na telefon - niestety mój jelcz jest wyposażony w ten uchwyt a zmiana tunelu mi się nie uśmiechała; do tego uchwytu przymocowałem jakiś zwykły uchwyt do nawigacji/telefonu i jak dla mnie jest spoko - wiadomo, że zawsze mogło być lepiej ale tak to przynajmniej wykorzystałem to dziadostwo i kable też się nie plączą;

pomysł zaczerpnięty z forum - kiedyś ktoś opisał takie rozwiązanie;

ja wykorzystuje telefon jako nawigację - ale to raczej nie ma znaczenia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pod lusterkiem:

Uchwyt Samochodowy na Lusterko SONY XPERIA Z L36H (3920265407) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje.

tylko że odwrotnie się ten uchwyt montuje, żeby coś widzieć w lusterku. Jak będzie jutro w miarę widno to zrobię zdjęcie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No właśnie też mam ten uchwyt na telefon przy tunelu i byłoby to idealne miejsce ale... używam go zgodnie z przeznaczeniem. Mam adapter cullmana a ja już 9-ty rok mam nokie 6230i nadal dzwoni i mówi i żal mi się z nią rozstawać:grin:

Myślę jak tu zamocować jakiś adapter aby nawi mocować pomiędzy klimatronikiem a popielniczką - wtedy nigdzie nie plątają się kable i nawigacja nie rzuca się w oczy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak zwisające kable przypominają ci Fiata to upchana w jakiejś byle dziurze nawigacja mnie przypomina Dacie...

Wysłane z mojego Trooper_X55

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale ja nie chcę jej wbudować na stałe w kokpit bo to faktycznie rzeźba tylko o pomysł zaadaptowania jakiegoś adaptera aby ten uchwyt na nawigację zamiast na szybie móc zamontować w okolice gdzie nie będzie przeszkadzała czyli np pod klimatronikiem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Allegro----> uchwyt do nawigacji----> zobacz co wyskoczy---> proste nie?? :decayed:

No nie dokońca, ja gdzie bym nie umieścił nawi to mi zawsze przeszkadzała, dlatego rozumiem problem kolegi. Już w różnych miejscach na szybie montowałem i za każdym razem coś było nie tak. Albo przewodu nie starczało, albo słońce świeciło i nic nie wiedziałem, albo nie widziałem gdzie jadę. Uchwyt pod lusterkiem jest moim zdaniem rewelacyjny. Kupiłem dłuższy kabel i poprowadziłem wokół szyby i wpiąłem pod bezpieczniki (poprzez zasilacz) od zapalniczki. Ponieważ jest pod lusterkiem rozwiązał się też problem oślepienaia przez słońce. W każdej chwili mogę ją wypiąć w łatwy sposób i montaż też jest banalnie prosty (wystarczy przesunąć w lewo lub w prawo, zależy czy się zakłada czy zdejmuje)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...