Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B5 AEB] + chip + 17cali + przod led + tył led lampy + zielone sprezynki


Qba33

Rekomendowane odpowiedzi

i więcej do szczęścia nie potrzeba :)

pozdrawiam wszystkich z tego działu niektóre auta naprawdę zapierają dech w piersiach ...

po 2 zmianie świateł :)

0336029933.jpg

111111%7E2.jpg

a tak wyglądał po 1 zmianie światełek

0308119626.jpg

...

porobię bardziej artystyczne zdjęcia i wrzucę niedługo

0371498705.jpg

a tutaj na starych felgach jeszcze

11111111111.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

furacz fajny - i chyba jestes pierwszy z tymi przednimi lampkami - wg mnie są super - tylko jak już takie lampki walnołeś to postaraj się o lepsze fotki tych lampek ( i większą ilosć ) bo z tych co są zawielenie widać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie jest autko z "nowymi" ledami na przodzie :banan::bag: Gratuluję odwagi :good::decayed: Pokaż lepsze fotki tych ledów na przodzie. Może jakieś nocne, jak to świeci w nocy itd. Ładne autko, może inny grill na przód? Ogólnie powiem że ładne autko a lampy... hmmm pokaż lepsze fotki centralnie przód nam zaprezentuj ale na wysokości lamp :wink4: Powiedz jeszcze dlaczego zdecydowałeś się na te ledy na przód? :rolleyes:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dlaczego led przód ?

mam wrodzony talent tungu audi :tongue4: ... i czułem ze to będzie to :) ...

lampki przywiózł mi ojciec kolegi z Niemiec bo tam dużo tańsze są ...

efekt w nocy jest naprawdę powalający ...

w czwartek wieczorem porobię profesjonalne foty w nocy i wrzucę ...[br]Dopisany: 19 Sierpień 2008, 14:06 _________________________________________________szukam zderzaka na przód od S4 i grila RS4 ..

ile mam liczyć $ na te 2 rzeczy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mam wrodzony talent tungu audi :tongue4: ... i czułem ze to będzie to :) ...

Gratuluję wrodzonego talentu. A tak na poważnie to wszystko zależy od gustu.

Mi się to osobiście nie podoba. Grill bez OOOO też mi się nie podoba. Diodowe światła przednie charakteryzują nowe modele audi i w nich to bardzo ładnie wygląda.

Podróbki (bo inaczej tego nazwać nie można) nawet dobrze wykonane, nie odejmą lat 13-letniej niuni.

Jednak najważniejsze żeby Tobie się podobało :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mtjk --> odkąd je kupiłem 2lata temu jesteś 1 osoba która mi powiedziała ze to auto brzydalem jest ..( ale tak jak mówisz to kwestia gustu )

co do rocznika to nowo poznana Pani powiedziała ze to 2004 rok :wink4:

co do nowych świateł Led w nowym A4 uważam ze te podróby które mam są ładniejsze od nowych z A4 ...( są brzydsze od a5 ) ale w nowym a4 zrobili jakiś taki świński zawijasek na końcu tego led-owego oczka który nie jest w moim guście

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mtjk --> odkąd je kupiłem 2lata temu jesteś 1 osoba która mi powiedziała ze to auto brzydalem jest ..( ale tak jak mówisz to kwestia gustu )

Nie jestem bo tak nie powiedziałem (nie napisałem). Wyraziłem tylko opinię na temat świateł i grilla. To, że mi się one nie podobają nie znaczy, że twoja B5 jest brzydalem.

co do rocznika to nowo poznana Pani powiedziała ze to 2004 rok :wink4:

Prawdopodobnie większość ludzi, którzy zobaczą Twoje światła powie że są super i nigdy nie pomyśli, że autko ma tyle lat...

Tylko, że większość ludzi w Polsce słucha dodę i ich troje :gwizdanie:

Nie chcę w żaden sposób obrażać Ciebie i Twojego autka, bo tak jak napisałem we wcześniejszym poście - to jest moja opinia i nie ma sensu nad tym dyskutować. Jakby wszyscy mieli takie same gusta to była by straszna monotonia na naszych ulicach.

co do nowych świateł Led w nowym A4 uważam ze te podróby które mam są ładniejsze od nowych z A4 ...( są brzydsze od a5 ) ale w nowym a4 zrobili jakiś taki świński zawijasek na końcu tego led-owego oczka który nie jest w moim guście

Ah te gusta... :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no to czas na mnie...moim zdaniem te przednie lampy nie pasują jednak do B5, z ciemnym są nawet nawet ale firmą która je wyprodukowała jest SONAR-nic specjalnego... gdyby nie te diody to są wmiare fajne :tongue4:

tylne lampy też mi się nie podobają...jedyne diody które są fajne to II lift na diodach

i do grilla bym wrzucił znaczek OOOO, przymierz w czerni i przymierz w chromie, napewno poprawi się sporo wygląd przodu

a tak to ogólnie fajne auto, fajny silnik i fajna felga ale jakoś wysoko siedzi dalej . . .

taaka moja opinia :)

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

gratuluje odwagi w zalozeniu swiatel.... nie wyglada zle wg mnie ale czy dobrze to sam nie wiem....

ogolnie i tak uwazam ten mod za +

tylne swiatla wolalbym diodowe takie jak ma mcm00

jak dla mnie to brakuje jeszcze sciemy szyb

dobre plany masz co do zderzaka i grilla

zderzak mozesz kupic w przedziale kwot 500 - 1100zl

grill od 250-500zl

aha ... jak dla mnie te MAM`y nie pasuja do czarnej koncepcji tego auta .... zdecydowanie bardziej widzialbym tu jakies czarno-srebrne felgi

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Lampki przod na pierwszy rzut oka fajnie sie prezentuja, zrób więcej zdjęć to ocenimy.

Ogólnie autko ładne , kolor uważam za najlepszy ,czyli czarny.

Felgi git, zawiecha git, brak oznaczeń z tyłu git :wink4:

Nie podoba mi się grill bez znaczka... Pomaluj lusterka(jakoś dziwnie matowe wydają mi sie na fotach), klamki i dokładki zderzaków. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam :hi: Autko naprawde super.Świetnie się prezętuje z każdej strony. Motor jest bomba a i napęd super :quattro: . Jestem bardzo ciekawy jak prezętują się te lampy w nocy, fajnie by było gdybyś umieścił też fotki wnętrza.Powodzenia w dalszych modach.

Pozdrawiam :good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mam wrodzony talent tungu audi :tongue4: ... i czułem ze to będzie to :) ...

Gratuluję wrodzonego talentu. A tak na poważnie to wszystko zależy od gustu.

Mi się to osobiście nie podoba. Grill bez OOOO też mi się nie podoba. Diodowe światła przednie charakteryzują nowe modele audi i w nich to bardzo ładnie wygląda.

Podróbki (bo inaczej tego nazwać nie można) nawet dobrze wykonane, nie odejmą lat 13-letniej niuni.

Jednak najważniejsze żeby Tobie się podobało :wink4:

ma rację....grill bez emblematu troche szpeći furke. ale to kwestia gustu, jak dla mnie przód lampy zbyt ciemne. :kox:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...