rysiu Opublikowano 19 Sierpnia 2008 Opublikowano 19 Sierpnia 2008 Świeci mi się w samochodzie kontrolka AirBag. Kiedyś jedna poduszka była wymieniana i błędu nie było chyba przez jakieś dwa tygodnie. Teraz postanowiłem się za to zabrać, dzisiaj podpinaliśmy audi do kompa. I niestety nie mogła się połączyć z tym systemem od poduszek. Czy łączyła się i rozłączało, nie jestem pewien. Fachowiec dał dwie możliwości albo napinacz jest walnięty, albo poduszki już były wystrzelone i trzeba reset sterownika. Albo to i to. Reset sterownika i ogólną naprawę stanu rzeczy liczył na niecałe 200zł. Moje pytanie brzmi czy to robić? Czy opłaca się resetować w ogóle sterownik, czy to mija sie z celem i kupować nowy? Help.
Orson000 Opublikowano 19 Sierpnia 2008 Opublikowano 19 Sierpnia 2008 kolego a ktora to jest poduszka?? jesli od pasazera to maialem podobny problem u mnie wystarczylo przeczyscic styki wtyczek od poduszki jedna z wtyczek jest pod siedzeniem ( od obecnosci pasazera) kolejne sa kolo poduszk czyli musisz sciagnac schowek i je wyczyscic . Ja jeszced dla pewnosci scisnalem wtyczki opaskami! powodzenia
rysiu Opublikowano 19 Sierpnia 2008 Autor Opublikowano 19 Sierpnia 2008 od kierowcy tylko nie wiem czy boczna czy dla pasazerow z tylu? no to tez moze byc, trzeba sprawdzic, ale moje glowne pytanie czy mozna robic takie rzeczy jak reset sterownika i czy warto?
Rekomendowane odpowiedzi
Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto
Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.
Zarejestruj nowe konto
Załóż nowe konto. To bardzo proste!
Zarejestruj sięZaloguj się
Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.
Zaloguj się