Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Powerbass S-6C zamiast bose


Rekomendowane odpowiedzi

s-6c to zestaw odseparowany, a w tylnych drzwiach masz głośniki współosiowe:wink:

szukaj głośników współosiowych, albo szykuj sobie jakieś fajne miejsca pod tweetery

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jeżeli chcesz zostać przy powerbassach, to nie szukając daleko coś takiego

Głośniki współosiowe Powerbass S-65T

ale jak z jakością to nie wiem:wink: panuje przekonanie że żaden głośnik współosiowy nie dorówna zestawowi odseparowanemu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

i nie zagra lepiej nizten bose co masz aktualnie, wzmacniacz bose jest słąbiutki wiec i głośnik nie powinien być jakis zbytnio mocny, spisz sobie parametry fabrycznego głosnika i szukaj czegos pod ten deseń.

Albo kup komplet dedykowanych do B5, niektóre firmy miały zestaw dedykowanych głosników pod A4 B5

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no tak ,moja gafa Ty w avanciku masz ori suba:hi:

---------- Post dopisany at 19:41 ---------- Poprzedni post napisany at 19:37 ----------

ale jak jest wedlug Ciebie slaby(wiem o co chodzi ,bo tez lubie mocne kopniecie:decayed:)to moze jest mozliwosc odciecia go od systemu a dolozyc wzmacniacz okolo 400rms i suba 10"z moca 250-350 rms i on napewno zrobi ci zadawalajacy bas:naughty:

---------- Post dopisany at 19:42 ---------- Poprzedni post napisany at 19:41 ----------

bo zaczales od wymiany glosnikow ,a wsumie piszesz ze przod Ci odpowiada ,to zrob tylko tyl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja niestety nigdy z tym nie mialem do czynienia i nigdy tak nie przerabialem , dlatego napisalem ze "jakby byla mozliwosc "odciecia to jest opcja zmiany na nie ori.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja osobiście planuje odołączyć tył i sub przez odlaczenie kostki przy wzmacniaczu. Przestaje grać ten pseudosub i tył. Przód i nowy subwoofer zasilam wzmacniaczem w 4 kanałach i finito:decayed: tył zostaje wyłączony

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Do wzmacniacza idzie osobno sygnał przód i tył . Na pewno odetniesz to co potrzeba. Kwestia pokombinowania. Schematów nie mam, ale podpowiem ci ze wtyczki przy wzmaku bose są dwie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...