Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Schemat pinów podnośników szyb

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
  • Autor

nie no chyba az tak zle nie bedzie :facepalm:

schematy mam wszytskie pobrane z elektrody podesłać ci czy wkleić tutaj ???

Opublikowano

Wklej tutaj, inni pewnie chętnie się będą posiłkowali.

Opublikowano
  • Autor

a więc po kolei

1.

automatyczne_skladanie_lusterek_za_pomoca_pilota.jpg

2.

3.automatyczne_skladanie_lusterek_za_pomoca_pilota.jpg

automatyczne_skladanie_lusterek_za_pomoca_pilota.jpg

4.

automatyczne_skladanie_lusterek_za_pomoca_stacyj.jpg

5.

automatyczne_skladanie_za_pomoca_stacyjki_wyla.jpg

6.

automatyczne_skladanie_za_pomoca_stacyjki_modul.jpg

7.

automatyczne_skladanie_za_pomoca_stacyjki_modul.jpg

8.

automayczne_skladanie_lusterek_za_pomoca_pilota.jpg

Opublikowano

Pamiętajcie, że moduł komfortu z seata (z tych wszystkich schematów) ma całkowicie inną budowę oraz inne wyjścia, dlatego też numery pinów i kolory kabelków nic kompletnie nie dają. Na podstawie tych właśnie schematów zrobiłem zamykanie i otwieranie lusterek przy włączaniu i wyłączaniu stacyjki.

Opublikowano
Ten czujnik w lusterkach niby krańcowy , nic nie pokazuje w obu, czy aby nie zgnite

Ten wyłącznik robi zwarcie między kablem żółtym a czarnym (jeden z dwóch od grzania szkła) jak złożysz lusterko ręcznie.

Opublikowano
Ten czujnik w lusterkach niby krańcowy , nic nie pokazuje w obu, czy aby nie zgnite

Ten wyłącznik robi zwarcie między kablem żółtym a czarnym (jeden z dwóch od grzania szkła) jak złożysz lusterko ręcznie.

Dzieki. Przy najblizszej okazji zweryfikuje.

Opublikowano
  • Autor

I jak Multis?? Kupiłem ten 361! Zrób mi zdjęcie wtyczeki od lusterek i gniazda od silniczkow

---------- Post dopisany 08-03-2014 at 00:00 ---------- Poprzedni post napisany 07-03-2014 at 23:30 ----------

A ja narucham opis co i gdzie wpiąć

Opublikowano

Ja juz opykalem. Podrzuc przekaznik

  • 1 miesiąc temu...
Opublikowano

Ja mam prawie rozpracowane wszystkie sygnały CAN z magistrali komfortu, na dniach będę robić układ który będzie zamykać/ otwierać lusterka i opuszczać po wbiciu wstecznego. Jakby był ktoś chętny to mogę zrobic dodatkowe moduły po cenie elementów.

Opublikowano

Z ciekawości na jakim procku i czym konwertujesz do CAN?

Opublikowano

STM32 z wbudowanym CAN.

Opublikowano

Oj za wysoko jak dla mnie ;) i to twoje to bedzie najlepszy pomysl. Sam nasluc**jesz cana czy ktos juz biblioteki wydal ? :decayed:

Opublikowano

Wpinam się w magistrale i nasłuc**ję. Ogólnie mozolna praca, bo trzeba kombinować co oznaczają przechwycone dane. np podnosze i opuszczam szybę i sprawdzam jakie ramki się powtarzają. Potem próbuje wysłać ramkę i patrze czy np szyba się podniesie. Niestety nie znalazłem nigdzie gotowca:kwasny:

Opublikowano
  • Autor

no ale znalazłeś rozwiązanie :decayed:

  • 3 miesiące temu...
Opublikowano

:whistling:

Opublikowano

:whistling:

Troche zeszło . Nie było kim robić. Oprych podrzucil temat. Ucho się męczył. Ja pije....

Wysłane z taboreta...

  • 1 miesiąc temu...
Opublikowano

Dla potomnych :wink:

Każdy dołożony moduł do składania lusterek nie będzie działał w połączeniu z magistralą can


Czyli;

-albo ori ręczne składanie,

-albo wypięcie trzech przewodów z modułów w drzwiach i cieszenie się bajerem :wink:

inaczej robi się zwarcie

Opublikowano

Chyba logiczne że trza odpiąć od ori systemu....

Wysłane z taboreta...

  • 1 miesiąc temu...
Opublikowano

Koledzy a czy orientujecie się czy moduły (sterowniki) w drzwiach są różnego typu że jeden obsługuje podgrzewanie lusterka a drugi nie ? ponieważ u mnie w sterowniku w drzwiach pasażera nie wychodzi sygnał na 2 czarnych kablach które wpiete są w szkło lusterka. Uszkodzony sterownik ?

  • 1 rok później...
Opublikowano

Musze wymienić moduł w drzwiach od sterowania lusterek. Czy mogę założyć obojętnie jaki czy taki co mi będzie obsługiwał lusterka w pełni. Może ktoś doradzi jaki wybrać. Lusterka mam składane elektrycznie podgrzewane.

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.