Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Ogólno Klubowe rzucanie palenia !!!

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

eeee.. ja nie pale już z miesiąc i żyję :)

Opublikowano
  • Autor

eeee.. ja nie pale już z miesiąc i żyję :)

Ale jak Ty żyjesz ?? :wink4: :gwizdanie:

Opublikowano

eeee.. ja nie pale już z miesiąc i żyję :)

a w Sobieszewie nie paliles nic :mysli:

Opublikowano

Taaa, jutro mija tydzień, można będzie świętować - tylko bez papierosów. :decayed:

Opublikowano

ja juz 10 dni bez fajka - i jest spoko :naughty: i nie ciągnie więc Angela wytrzymaj jeszcze trochę :good:

Opublikowano

ja juz 10 dni bez fajka - i jest spoko :naughty: i nie ciągnie więc Angela wytrzymaj jeszcze trochę :good:

postaram sie... :wink4:

Opublikowano

Też mi się nie chce już jarać - nie myślę o tym prawie w ogóle.. Normalnie bomba :>

Opublikowano

Bomba jest, bo zaczynam się lepiej czuć. Możliwe, że mi się tylko wydaje, ale to też jest dobre. :naughty:

Opublikowano

Też mi się nie chce już jarać - nie myślę o tym prawie w ogóle.. Normalnie bomba :>

No to macie fajnie.............ja mysle ciagle :wallbash:

Opublikowano

Bomba jest, bo zaczynam się lepiej czuć. Możliwe, że mi się tylko wydaje, ale to też jest dobre. :naughty:

Ja to sie wogole nie czuje lepiej .. jakiś taki wiecznie zmeczony jestem :mysli:

Opublikowano

angela, wmówiłaś sobie, że chcesz zapalić. Musisz sobie wmówić, że Ci się nie chce palić. :decayed:

raggaman, nie martw się, ja też wiecznie zmęczony, ale sobie wmawiam, że jest mi lepiej. :D No ale będzie dobrze no. :decayed:

Opublikowano

eeee.. ja nie pale już z miesiąc i żyję :)

a w Sobieszewie nie paliles nic :mysli:

No przecież fajek nie paliłem :naughty:

:polew:

Opublikowano

No przecież fajek nie paliłem :naughty:

:polew:

widzialam na fotkach.... co innego paliles :decayed::polew:

Opublikowano

A ja do tej pory nie poznałem Malika :kox: :kox: :decayed:

Opublikowano

A ja do tej pory nie poznałem Malika :kox: :kox: :decayed:

jak to nie poznales :mysli:

Opublikowano

A ja do tej pory nie poznałem Malika :kox: :kox: :decayed:

jak to nie poznales :mysli:

Kaśka zakosiła mi oprócz czapki jeszcze identyfikator. Więc byłem przez cały zlot cichociemny hehehe

Opublikowano

Kaśka zakosiła mi oprócz czapki jeszcze identyfikator. Więc byłem przez cały zlot cichociemny hehehe

aaaa no chyba ze tak :)

Opublikowano

W Warszawie, może i się widzieliśmy, ale palcem nie potrafię wskazać :wink4:

No chyba, że poznalismy sie w Piątek ? Ale i tak miałem "małe" zerwanie taśmy także to i tak na nic :kox:

Opublikowano

Ale i tak miałem "małe" zerwanie taśmy

Ładnie ładnie Przem :tongue4:

Opublikowano

Kurde mam nadzieje że do was niebawem dołączę , mam już dość fajek . Myśle nad terminem ,ale na bank w tym roku.

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.