Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Ogólno Klubowe rzucanie palenia !!!


hornet

Rekomendowane odpowiedzi

hornet, no przecież grupowe rzucanie jest dopiero za 2 dni, więc nie łam się. :wink4: Potraktuj to jako rozgrzewkę. :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no więc informuje że w piątek o 23:30 wypaliłem ostatniego papierosa i jak narazie bez problemu :naughty:

ale w niedzielę był kryzys :ranting1:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja od ostatniego dymka jeszcze nic nie paliłem.... mam pytanie czy zioło też liczymy ??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja od ostatniego dymka jeszcze nic nie paliłem.... mam pytanie czy zioło też liczymy ??

zioło nie ... chyba że w papierosie :decayed:[br]Dopisany: 25 Sierpień 2008, 10:08 _________________________________________________

Coś nadgorliwi jesteście. Przecież jutro na spocie mamy palić ostatniego peta. :decayed:

nie mówię "nie" :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Coś nadgorliwi jesteście. Przecież jutro na spocie mamy palić ostatniego peta. :decayed:

Ja sie tego trzymam :decayed:

O dziwo w sobote po tych Pallmalach co kopci Nosfer nie miałem kaca ..ale wyjarało sie paczuszkę dopiero przy browarku ...na sucho nie przeszło by :sick3::decayed:

zioło nie ... chyba że w papierosie :decayed:[br]Dopisany: 25 Sierpień 2008, 10:08

:polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Okres od zerwania z paleniem Zmiany korzystne dla zdrowia po zaprzestaniu palenia.

20 minut - Ciśnienie krwi i puls powraca do normy.

8 godzin - Poziom nikotyny i tlenku węgla obniża się o połowę, poziom tlenu wraca do normy.

24 godziny - Tlenek węgla jest eliminowany z organizmu. Płuca zacznają się oczyszczać ze śluzu i pozostałości po paleniu.

48 godzin -Organizm pozbywa się nikotyny. Zmysły typu: smak i węch znacznie się wyostrzają.

72 godziny - Poprawia się jakość oddychania. Oskrzela rozprężają się i podwyższa się poziom swobody oddychania.

2-12 tygodni - Poprawia się obieg krwi.

3-9 miesięcy - Kaszel, chrapanie, problemy z oddychaniem zaczynają zanikać, funkcja płuc poprawia się o 10%.

1 rok - W porównaniu z palaczem, ryzyko wystąpienia zawału serca spada o połowę.

10 lat - W porównaniu z palaczem, ryzyko wystąpienia raka płuc spadna o połowę.

15 lat - Ryzyko wystąpienia zawału jest podobne, jak u osoby nigdy niepalącej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Uwaga, zioło się nie liczy. Rzucamy tylko pety. Jutro ostatni dzień. :naughty:

Tomek ...to jak sie ma cały ceremoniał odbywać ? Rzucamy na koniec spota nie ? Tak żeby jeszcze można było w KFC sie najeść i zapalić po jedzonku ..później popalić po paleniu :naughty:

Nosfer bierij 2 ramy :polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ragga :takiego::decayed:

Uczcij to kupieniem ramy - Ja jaram całą !! :evil:

_________________________________________________

adaho

[...]

48 godzin -Organizm pozbywa się nikotyny. Zmysły typu: smak i węch znacznie się wyostrzają.

[..]

3-9 miesięcy - Kaszel, chrapanie, problemy z oddychaniem zaczynają zanikać, funkcja płuc poprawia się o 10%.

a) Wreszcie może coś poczuje - mam taki węch, że można mi pod nos śmierdzące jajko podstawić, a ja nie wiem czy to mydło czy piłka od ping-ponga :polew: :polew:

B) całe szczęście bo za to moje chrapanie to kolejnego płaskiego w środku nocy to już nie wytrzymam i uduszę babę :polew: :polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja od ostatniego dymka jeszcze nic nie paliłem.... mam pytanie czy zioło też liczymy ??

zioło moim zdaniem nie powinno sie liczyc bo nie jest "ZŁEM" , a wręcz przeciwnie :)

Tomek ...to jak sie ma cały ceremoniał odbywać ? Rzucamy na koniec spota nie ? Tak żeby jeszcze można było w KFC sie najeść i zapalić po jedzonku ..później popalić po paleniu :naughty:

Nosfer bierij 2 ramy :polew:

a moskal wam pamiatkowa fotke strzela na te okoliczność :>

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ragga :takiego::decayed:

Uczcij to kupieniem ramy - Ja jaram całą !! :evil:

To jaramy po jednej ! :cool1:

Ja biore Dunhille ..coby zakosztować dobrego syfu na koniec :kox:

a moskal wam pamiatkowa fotke strzela na te okoliczność :>

I przy okazji weźmie kółka :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to na następnego spota każdy przywozi sztunie :?: :shocked:

Będzie nieźle :laghing2:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

raggaman, nie wiem jak to będzie z tym KFC, bo mnie będzie troche czas gonił. Myślę, że palimy do oporu, czyli do końca spota - kto odjeżdza ten gasi ostatniego i więcej nie zapala. Szczegóły jeszcze ustalimy na miejscu. :wink4:

Mnie się może uda przyjechać nawet przed 1900, więc wszystkich rzucających zapraszam wcześniej. :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to na następnego spota każdy przywozi sztunie :?: :shocked:

Będzie nieźle :laghing2:

No to juz jutro :decayed:

raggaman, nie wiem jak to będzie z tym KFC, bo mnie będzie troche czas gonił. Myślę, że palimy do oporu, czyli do końca spota - kto odjeżdza ten gasi ostatniego i więcej nie zapala. Szczegóły jeszcze ustalimy na miejscu. :wink4:

Mnie się może uda przyjechać nawet przed 1900, więc wszystkich rzucających zapraszam wcześniej. :decayed:

Tomek ..ja postaram sie wcześniej :naughty::kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja tam już 4 dzień bez fajka i sam jestem w szoku bo nic mnie nie ciągnie do palenia ... lodówki też nie trzeba było gwoździami zabijać :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

adaho bo w twoim organizmie wciąż jest tona nikotyny, póki co niezbędne zasoby pobierane są z tych rezerw, jak one sie skończą to Cię zaśsie :evil::wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

adaho bo w twoim organizmie wciąż jest tona nikotyny, póki co niezbędne zasoby pobierane są z tych rezerw, jak one sie skończą to Cię zaśsie :evil::wink4:

:polew: :polew: :polew::good: może i tak - czyli co, zabijać lodówkę ??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...