Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Ogólno Klubowe rzucanie palenia !!!

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

u mnie luz .. :decayed:

Opublikowano

a jak tam angela? :naughty:nic sie nie odzywa...

raggaman widze,ze dajesz rade ,no no ... :brawo:

Opublikowano

W weekend byłem na świetnym grilowaniu. Była wódka, piwa, karkówka i te inne rarytasy. Byli też oczywiście ludzie, którzy palili sobie peta. W pewnym momencie poczułem kryzys i usiadłem obok, palącej koleżanki z myślą, że może mnie poczęstuje papierosem, ale jak poczęstowała to odmówiłem. Uff, jak dobrze, że nie zapaliłem, bo cały plan by się rozsypał.

A ogólnie dobrze, w ciągu dnia nie czuję ciśnienia na pety. :)

Opublikowano

Watek umiera.........pewnie wszyscy zaczeli znow jarac :decayed:

Opublikowano

raggaman widze,ze dajesz rade ,no no ... :brawo

Najgorszy test ...to spot :cool1:

Watek umiera.........pewnie wszyscy zaczeli znow jarac :decayed:

Nic podobnego :good:

Opublikowano

Najgorszy test ...to spot :cool1:

dziś cie Bratku przypilnuje :>

Opublikowano

Najgorszy test ...to spot :cool1:

Potwierdzam. Ja przez spoty znowu zacząłem jarać po 4 latach nie palenia :disgust:

Opublikowano

Najgorszy test ...to spot :cool1:

dziś cie Bratku przypilnuje :>

Tere fere :tongue4:

Potwierdzam. Ja przez spoty znowu zacząłem jarać po 4 latach nie palenia :disgust

Ja przez m.i. spoty nie mogłem rzucić.. i przy okazji Panne "czarowałem" :kwasny:

Asz mnie kiedyś głupio było jak Malik odbierał relingi i zapytał sie czy mam faje ..a ja " nie pale " .. albo jak Nosfer mnie śmiało częstował podczas przeprowadzki .. :polew:

Opublikowano

Asz mnie kiedyś głupio było jak Malik odbierał relingi i zapytał sie czy mam faje ..a ja " nie pale "

Haaaaaa.. pamiętam to! :> Rzeczywiście trochę się zdziwiłem, jak Cię za kilka dni na spocie zobaczyłem z fajkiem. Pomyślałem sobie.. qźwa co te spoty robią z ludzi :polew:

Opublikowano

Asz mnie kiedyś głupio było jak Malik odbierał relingi i zapytał sie czy mam faje ..a ja " nie pale " .. albo jak Nosfer mnie śmiało częstował podczas przeprowadzki .. :polew:

ragga ale Ty wtedy paliłeś tylko , że twoja panna nie wiedziała o tym :D

Opublikowano

Asz mnie kiedyś głupio było jak Malik odbierał relingi i zapytał sie czy mam faje ..a ja " nie pale " .. albo jak Nosfer mnie śmiało częstował podczas przeprowadzki .. :polew:

ragga ale Ty wtedy paliłeś tylko , że twoja panna nie wiedziała o tym :D

Ragga ty PANTOFLARZU :polew:

Opublikowano

Watek umiera.........pewnie wszyscy zaczeli znow jarac :decayed:

aplikacja QUITTER informuje że ne palę już 19 dni i zaoszczędzilem w tym czasie 91,20 pln :hi: karwa chyba już niedługo zaczne poważnie myśleć o rs4 :polew:

żródło: aj-fon

Opublikowano

13 września będzie miesiąc odkąd rzuciłem fajurki, nadal mnie ssie żeby zajarać ale odpuszczam,najgorszy test był przy spożywaniu alkoholu ale dało rade...pozdro dla wszystkich...palących i nie palących.... :)

Opublikowano

...pozdro dla wszystkich...palących i nie palących.... :)

Dla palących NIE !! :kox: :kox: :kox:

_________________________________________________

adaho podlinkuj tą aplikację.. :wink4:

Opublikowano

...pozdro dla wszystkich...palących i nie palących.... :)

Dla palących NIE !! :kox: :kox: :kox:

_________________________________________________

adaho podlinkuj tą aplikację.. :wink4:

na i-Tunes jest do pobrania za free. Nazywa się Quitter

podajesz date kiedy rzuciłeś - śr. ilość dzienną wypalanych petów i koszt paczki fajków jakie kupowałeś ..... no i cieszysz się z oszczędności na RS4 :decayed:

http://pazeinteractive.com/iphoneapps/quitter

Opublikowano

Asz mnie kiedyś głupio było jak Malik odbierał relingi i zapytał sie czy mam faje ..a ja " nie pale " .. albo jak Nosfer mnie śmiało częstował podczas przeprowadzki .. :polew:

ragga ale Ty wtedy paliłeś tylko , że twoja panna nie wiedziała o tym :D

Ragga ty PANTOFLARZU :polew:

Co to to nie :chytry:

Opublikowano

Asz mnie kiedyś głupio było jak Malik odbierał relingi i zapytał sie czy mam faje ..a ja " nie pale " .. albo jak Nosfer mnie śmiało częstował podczas przeprowadzki .. :polew:

ragga ale Ty wtedy paliłeś tylko , że twoja panna nie wiedziała o tym :D

Ragga ty PANTOFLARZU :polew:

Co to to nie :chytry:

to może "dresiarzu" bo chyba adidasie nie można powiedziec :decayed:

Opublikowano

to może "dresiarzu" bo chyba adidasie nie można powiedziec :decayed

ale wymyślacie .. :guma:

Cięzkie dni nastały ..dziś spot.. następne dwa dni - szkolenia ..a od poniedziałku do "pracy" .. kurde cieżko bedzie :doh1: :palacz:

Opublikowano

podajesz date kiedy rzuciłeś - śr. ilość dzienną wypalanych petów i koszt paczki fajków jakie kupowałeś ..... no i cieszysz się z oszczędności na RS4

U mnie model oszczędności by się nie sprawdził. Bo 90% wyjaranych w ostatnim roku fajek to były cudzesy na spotach :polew:

Opublikowano

e tam palenie.... spróbujcie rzucić jedzenie słodyczy :naughty: to dopiero jest ciężka sprawa.

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.