Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Ogólno Klubowe rzucanie palenia !!!

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

...i nie wodz nas na pokuszenie... :cool1:

Opublikowano

raggaman, - :decayed:

Ja nie palę już 20 dni. :banan:

Opublikowano
:good: oby tak dalej Tumek(przynajmniej tak masz w opisie) :gwizdanie:
Opublikowano

raggaman, - :decayed:

Że niby minus tak ? :decayed:

a postarasz sie berdziej nie zajarac,czy bardziej mniej niz trzy? :cool1

postaram nie zajarać :wink4:

Opublikowano

trzymaj sie raggaman i uciekaj od palaczy,bo cie skusza... :evil:

Opublikowano

Palacze go nie kuszą, On chodzi cały czas i marudzi o papierosach i bredzi cały czas coś o Nosferycznych Palmalach :decayed::patrzy::polew:

Opublikowano
:polew: czyli bije sie z wlasna wola...moze jakas wszywka ,cos jak esperal?
Opublikowano

Palacze go nie kuszą, On chodzi cały czas i marudzi o papierosach i bredzi cały czas coś o Nosferycznych Palmalach :decayed::patrzy::polew:

hehehehe :D

:decayed:

:polew: czyli bije sie z wlasna wola...moze jakas wszywka ,cos jak esperal?

Ibuprom :decayed:

Opublikowano

:polew:dobra spadam do pracy,potem zobacze co slychac-na razie

Opublikowano

raggaman, - :decayed:

Że niby minus tak ? :decayed:

Dokładnie. :foch:

Jeśli chcesz dołączyć do elitarnego grona niepalących to musisz rzucić całkowicie. :cool1:

Opublikowano

Dokładnie. :foch:

Jeśli chcesz dołączyć do elitarnego grona niepalących to musisz rzucić całkowicie. :cool1:

Zapytaj sie Krzynia co to jest FOCH :naughty::decayed:

Opublikowano

No to pytam: Krzyniu, co to jest FOCH? :decayed:

Opublikowano

Zobaczcie co piszą w Polskim słowniku miejskim (slangu). :polew:

1)

Jest to pospolite obrażanie się.

Np: Zeby nie mówić "obrażam się" mówię poprostu "Foch"

- Dlaczego z Kaśką nie rozmawiasz?

- Strzeliła n mnie focha.

2)

FOCH - Fachowe Obrabiania Ch*ja

-ejjj malenka zrob foch'a

- juz ide panie nieznajomy

:polew: :polew: Co za tryglodyta to pisał...

Krzyniu to drugie miał na myśll

Opublikowano

Te slowniki to pisane sa chyba przez jakas sztuczna inteligencje... :mysli:

Opublikowano

druga wersja jest wypas :polew: pewnie a USiA to przywędrowało.

Opublikowano

Zobaczcie co piszą w Polskim słowniku miejskim (slangu). :polew:

1)

Jest to pospolite obrażanie się.

Np: Zeby nie mówić "obrażam się" mówię poprostu "Foch"

- Dlaczego z Kaśką nie rozmawiasz?

- Strzeliła n mnie focha.

2)

FOCH - Fachowe Obrabiania Ch*ja

-ejjj malenka zrob foch'a

- juz ide panie nieznajomy

:polew: :polew: Co za tryglodyta to pisał...

Krzyniu to drugie miał na myśll

:polew: :polew: :polew:

kur...a z krzesla zaraz spadne,kto to wymysla|?

a czy jest ktos,kto rzucali wciaz pali?

Opublikowano

To i ja dołączę do grupy niepalącej :naughty: :naughty: . Nie pale od lutego musiałem se pomóc pigułkami ale dałem rade , i to już moje drugie rzucanie za pierwszym razem wytrzymałem 15 miechów i pękłem na dobrej bibce ale teraz się nie dam będę twardy :evil: .

Opublikowano

no to witaj w ''klubie'',jesli czytales wszystko od poczatku,to wiesz co trzeba robic,ale przypomne-wspierac wszystkich,a przede wszystkim raggamana-czasem mial chwile slabosci...ze tak powiem :tongue4:

Opublikowano

wspierac wszystkich,a przede wszystkim raggamana-czasem mial chwile slabosci...ze tak powiem :tongue4:

ma :polew: :polew: dzis na spocie znow ze cztery faje wyjaral :bicz3: :bicz3: :bicz: :bicz:

Opublikowano

RAGGAMAN!!! :rant:[br]Dopisany: 16 Wrzesień 2008, 23:11_________________________________________________angela-jak samopoczucie bez papierosow?

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.