Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[B5 1Z] Audi A4 1.9 TDI

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam wszystko forumowiczów :)

Zwykła A4 B5 1.9 TDI 1Z z bardzo zdrowym silnikiem :)

Auto posiadam już przeszło 4 lata :) I jak narazie nie narzekam :)

Przebieg na dzień dzisiejszy 194 tyś :) Audi w 2008 rok miało 123 tyś co potwierdzają wpisy jak i TUV niemiecki :)

Rocznik tej Audi to Wrzesień 1995 :) Lakier zielony Metalic :)

Z wyposażenia jak na tamte czasy to nawet nawet

-Halogeny w lampach :)

-Ori.centralny zamek

-Klimatronik

-El.szyber dach

-4x el. szyby

-El.lusterka podgrzewane

-Może to jakiś wypas, ale dzielona tylna kanapa

-Jeszcze jakieś pierdoły, ale na 95' troszkę bajerów jest :)

Na razie to zwykła seria,lecz plany co do niej posiadam:)

Wszystko staram się robić na czas, a auto chodzi jak zegareczek jak na 1.9 TDI i 90 KM :)

Auto sobie dopieszczam porobiłem parę rzeczy, aby coś nie coś lepiej wyglądało :)

Zdjęcia są więc oceniajcie :) Oryginalny felunek na lato był rozmiar 16 :) Ale aktualnie są 15 :/ Ale planuje zakup felg z Audi S4

20140207_162539.jpg

20140207_162321.jpg

20140207_162401.jpg

20140207_162420.jpg

20131122_135758.jpg

20131122_135815.jpg

Opublikowano

Ładny sedanik :wink: jakieś plany czy coś ??

Opublikowano
  • Autor

Plany są :)

-Kubły

-Program

-Lampy poliftowe

-Felgi S4

-Obniżyć 2-3 cm

-Zregenerować sprężarkę :)

-Katalizatora już się pozbyłem

Jutro zapodam foty zamontowanego podłokietnika:wink:

Plany są więc teraz tylko chęci i hajs :grin:

Opublikowano

Plany na WIELKI + :thumbup1:

Chęci to napewno są ale budżet powstrzymuje :wink:

Opublikowano

ładna maszyna :thumbup1::thumbup1::thumbup1: powodzenia w modzeniu

Opublikowano

Elegancka ;D czekamy na nowe koło ! ;)

  • 1 miesiąc temu...
Opublikowano
  • Autor

Witam wszystkich dodaje zdjęcia :grin: Trochę opóźnione :kwasny:

Audi Stoi już na letnich,narazie 15 :grin:

20140308_121713.jpg

I podłokietnik ori.Audi

20140308_121744.jpg

20140308_121806.jpg

EDIT !

Dość parę rzeczy się pozmieniało aktualnie przymierzam się do roboty z klimą, regeneracja sprężarki czyszczenie całego układu nabić nowy osuszacz

trochę tego jest

Jak narazie wpadły poliftowe osłony przednich siedzeń x2

Wlepa klubowa i parę plastików które wymagały wymiany :)

Podłokietnik w skórze :wink:

20140417_154737.jpg

20140418_165751.jpg

20140418_165817.jpg

20140418_165824.jpg

20140418_150709.jpg

20140418_165850.jpg

Opublikowano

jak bys kolego chcial to bede mial sprezyny na sprzedarz mts za 300 jezdzone jeden sezon bo zakładam gwint

Opublikowano
  • Autor

Przydały by się :decayed: Ale są ważniejsze sprawy:decayed:

Opublikowano

Czy tylko ja nie widzę tego zielonego ??:naughty: Powodzenia w modzeniu :D

Opublikowano

Jakbym widział moją 7 lat temu:decayed:, powodzienia w modach, na pierwszy rzut bym zbierał na wymiane lamp, gwint i jakieś dobre koło w 18":wink:

Opublikowano
  • Autor

Gutterman Ten kolor tak się mieni :wink:

slepy Koło jakie tu będzie i to na 100 % to Fela z s4 tzw. Avus :naughty: Wszystko fajnie lampy gwint tylko fundusze :P Po świętach daje do roboty klimę :wink:

Opublikowano
Gutterman Ten kolor tak się mieni :wink:

slepy Koło jakie tu będzie i to na 100 % to Fela z s4 tzw. Avus :naughty: Wszystko fajnie lampy gwint tylko fundusze :P Po świętach daje do roboty klimę :wink:

jak Avus, to tylko Avus3 w 18 calach:wink:

Opublikowano

Bardzo ładna ta Twoja a4 :naughty: zazdroszczę Ci tego koloru:slina:

Opublikowano
  • Autor

slepy Jak widać na zdjęciach w garażu stoi A6 :decayed: W zapasie Avus II w 17 :) Przymiarki były dlatego nic innego jak ta fela :)

Patrycjusz Zwykła A4 :decayed: Są ładniejsze :wink: Ale dziękować :decayed:

Opublikowano

Avus, na dobrej glebie zrobi robotę:wink:

Opublikowano
  • Autor

slepy Priorytet to Klima :wink: Reszta przyjdzie z czasem :grin:przemciotorun On Chyba miał w swojej A4 te fele i robiła konkret robotę:thumbup1:

Opublikowano
slepy Priorytet to Klima :wink: Reszta przyjdzie z czasem :grin:przemciotorun On Chyba miał w swojej A4 te fele i robiła konkret robotę:thumbup1:

Ty chociaż klimę masz, ja myślę dokładać:whistling:

Opublikowano
  • Autor

slepy Ta czytałem twój Temacik :decayed: Myślę że 800-900 zł będę musiał położyć na tą klimę :decayed: Szyberdach mam jeszcze i też chce to uruchomić bo silniczek spalony :facepalm: Prawdopodobnie dam do tapicera podsufitkę i poleci czarny alcantara :decayed:

6 Lat temu to taka gleba ? Była :grin:

100_0775.jpg

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.