Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B5 1Z] Audi A4 1.9 TDI


Buchal

Rekomendowane odpowiedzi

Avus, na dobrej glebie zrobi robotę:wink:
Ja nie wiem co wy widzicie w tych avusach, jak dla mnie d*py nie urywa. Ale to sa gusta i o tym sie nie dyskutuje :hi:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli chodzi o sedana LZ6U a kombi to nie wiem :wink:

Wiem że reszta powie zesplone valeo lub zamiennik DEPO ale panowie co powiecie o tych lampach ?

LAMPY ANGEL EYES AUDI A4 B5 94-98R CHROM DEPO (4133034590) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli chodzi o sedana LZ6U a kombi to nie wiem :wink:

Wiem że reszta powie zesplone valeo lub zamiennik DEPO ale panowie co powiecie o tych lampach ?

LAMPY ANGEL EYES AUDI A4 B5 94-98R CHROM DEPO (4133034590) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje.

dalej każdy bedzie mówił Ci żeby brać zespolone polifty:whistling:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie dzisiaj spotkałem się z czymś takim :kwasny: Na zimnym silniku auto odpaliłem i zaraz zgasło odpaliłem drugi raz i wszystko w porządku. Po przejechaniu pare km auto zgasiłem itp przychodzę i taka sama sytuacja :facepalm:

Co to może być ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak mialem jak mi sie zaworek na pompie zawieszal.

Wyciagnalem go przedmuchalem i wymienilem sprezynke-dziala do dzis.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ładna baza do modów, więc działaj:wink:. A co do lamp, to ja bym Ci odradzał. Nie wiem jak święcą dokładnie te, ale zamienniki często są produkowane żeby fajnie wyglądały, a jakość świecenia jest sprawą drugorzędną.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A więc auto wczoraj odebrałem z sprawną klimą, a co nowego :wink:

-Regenerowana sprężarka

-zawór rozprężny

-osuszacz

-napełniona i wyczyszczona

20140428_194512.jpg

Na to wszystko pół roku gwarancji i to za 800 zł :)

Teraz muszę naprawić panel bo nie świeci i mruga lecz wszystkie dmuchawy są sprawne dół góra i środek wszystko śmiga

Z nowości kupiłem nowy zacisk lewy tył bo z starego kapie.Prawdopodobnie do wymiany są tulejki na belce :kwasny: Panowie jak się sprawa z tym ma ? Z wymianą tych tulejek ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dawidg2 W aucie przez prawie 2 lata klimy nie było bo pewnego dnia się ZATARŁA sprężarka,a teraz kiedy jest w moim posiadaniu auto

Zrobiłem klimę :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bo u mnie uciekał czynnik. Nie mogli dojść gdzie i tak już 2 lata bez jeżdżę. Muszę wkońcu też zrobić.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak więc zostały zakupione tulejki do belki i zacisk tył lewy :wink: Stary Cieknie :)

Z nowości wpadły nowe siłowniczki klapy tylnie poliftowe lampy i grill z S4 za 40 zł :):grin:

Wpadły by też poliftowe lampy przednie, ale niestety popękane były :kwasny: Trzeba szukać dalej okazji :decayed:

20140506_101258.jpg

20140509_163920.jpg

20140510_103419.jpg

20140510_104224.jpg

---------- Post dopisany 24-05-2014 at 10:32 ---------- Poprzedni post napisany 10-05-2014 at 15:37 ----------

Małe przymiarki koła Avus II 17 :grin: i Fela 16 :naughty:

Ewidentnie na dół :facepalm:

20140524_091837.jpg

20140524_092706.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Reanimacja szyberdachu zrobiona :wink: Został wymieniony silniczek :grin: Starego spróbuję zreanimować :decayed:

I wpadła mała pierdółka :naughty: Hamulec ręczny w skórze :grin:

20140601_162609.jpg

20140601_162628.jpg

Jeżeli ktoś się zabiera do wymiany silniczka szyberdachu :) Informuję że nie trzeba ściągać całej podsufitki, a wystarczy przednie i środkowe słupki pościągać (Plastiki) i wiadomo niezbędne elementy żeby ją troszeczkę odsunąć i zdjąć z zaczepów na obwodzie szyberdachu :wink: I lekko odsunąć i jest dostateczne dojście by odkręcić silniczek i założyć sprawny :naughty: Najlepiej mieć kogoś do pomocy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...