Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

A4 B6 SoMe AvAnt

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam wszystkich. Przedstawiam mój nowy nabytek AUDI A4 B6 1.9 TDI 131 PS


Auto zostało zakupione 20 grudnia 2013 roku w Niemczech od pierwszego właściciela.
Rok produkcji 07/2004

Wyposażenie :
- automatyczna skrzynia biegów Multitronic
- kolorowy FIS
- centralny zamek + domykanie z pilota + klapa z pilota
- szyberdach
- tempomat
- radio Symphony II
- Pakiet światło
- Bi-xenony + spryskiwacze
- Podgrzewane fotele
- Elektryczne Fotele (pompowanie + lędźwia)
- Lusterko wsteczne foto chromatyczne + sensor zmierzchu
- Elektryczne i podgrzewane lusterka + fotochrom
- Elektryczne szyby przód
- Klimatronic
- kierownica multifunkcyjna
- bluetooth
- czujniki PDC tył



Przyszłe modyfikacje:

- wymiana kompletnego rozrządu ( zrealizowano 02.02.2014)
- zmiana pakietu światło na LED ( zrealizowano 11.12.2014 )
- elektryczne szyby tył
- zamykanie otwieranie klapy z pilota
- przyciemnienie szyb
- obszycie kierownicy ( zrealizowano 25.10.2014)
- obniżenie zawieszenia
- polerka, czyszczenie bi-xenonów
- alufelgi min. 18
- RNS-e


P1080030.jpg

10959279_774995289245605_820032717_n.jpg

Edytowane przez Someonik

Opublikowano

ladny avant wstaw wiecej fotek:wink:

Opublikowano
  • Autor

proszę :decayed:

Opublikowano

sam zrobiłeś otwory w tej macie w bagażniku??? czy już były?

Opublikowano
  • Autor

były takie czemu pytasz ?

Opublikowano

kurcze bo kupiłam jakiś czast taka samą i nie ma tych wycięć:facepalm: trzeba chyba sobie wyrezać bez tego to wózek mi cały bagaj zabrudzi:kwasny:

Opublikowano
  • Autor

jak widać na zdjęciu te wycięcie jest na takim wybrzuszeniu i trochę ciulato się zapina linkę niema dojścia

Opublikowano

lepsze to jak ich brak:wink:

Opublikowano

Popatrz na forum czy ktoś nie ma jakiejś fajnej felgi na sprzedaż... :wink4:

Opublikowano

Kolejny Multitronic w rodzinie :grin:

Pozdro

  • 7 miesięcy temu...
Opublikowano
  • Autor

felgi są już na aucie jak wyżej z b7 w okazyjnej cenie to żal było nie brać

P1080204.jpg

po malu sie cos zmienia. nowa kierownica obszyta przez Reggi w sobote bedzie w aucie

kierownica.jpg

Opublikowano

ile dałeś za obszycie fajery?

Opublikowano
  • Autor

140 + wysylka


nowy ster na miejscu. wyglada super


ster.jpg

Edytowane przez Someonik

Opublikowano

Fajny avancik muszę swoją kiere dać obszyć :)

  • 3 tygodnie później...
Opublikowano
  • Autor

nowy silnik tylnej wycieraczki. stary padl

10799477_726759680735833_830691909_n.jpg
10807020_726759717402496_1138277055_n.jp

Edytowane przez Someonik

Opublikowano

ładnie siadła kiera :)

Opublikowano

Ciekawie kiera wyszła ;) nie chciałeś dać kompletu do obszycia? Tzn ręczny i gałka od biegów? :)

Opublikowano
  • Autor

chcialem galke ale powiedzial ze tego nie robi bo za duzo zabawy i szukam od s-line

Opublikowano

W ogóle nie robi gałek czy tylko tych od automatu?

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.