Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Alufelgi replika RS6 + Michelin 245x40x18

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam

Pierwsze moje pytanie brzmi czy nie za szeroka opona jak na ten samochód ? jak z komfortem jazdy ? Na chwilę obecną mam 16x215x55 i naprawdę bardzo dobrze się prowadzi samochód , i drugie pytanie co sądzicie o tych replikach ?

NOWIUTKIE FELGI RS 6 NEW 18 CALI! RATY MAT-SPORT ! (3933046676) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje.

Opublikowano
Pierwsze moje pytanie brzmi czy nie za szeroka opona jak na ten samochód ?

Do lansu jak znalazł.:decayed:

Chcesz wygląd czy komfort ?

Bo trzeba się najpierw nad tym zastanowić samemu co się chce.

Opublikowano

a czy opona o szerokości 245 i ET felgi 35 wchodzi bez problemu pod seryjny zawias w B6 ??

Opublikowano

Witam Panowie.Wiecie może jaki numer lakieru jest na felgach oryginalnych tego wzoru tylko po 2 ramionka co były w a4 b7 18cali chciałem odnowić i nie mam pojęcia jaki kod lakierku.Podrawiam serdecznie

Opublikowano
  • Autor

chodzi o to , że w/w opony już posiadam nowe także nie wiem czy je sprzedać czy raczej sprawdzić jaki jest komfort jazdy

Opublikowano
Witam Panowie.Wiecie może jaki numer lakieru jest na felgach oryginalnych tego wzoru tylko po 2 ramionka co były w a4 b7 18cali chciałem odnowić i nie mam pojęcia jaki kod lakierku.Podrawiam serdecznie

podjedź do dobrej mieszalni lakierów z felgą, dobiorą bez problemu (bez szukania n-ru)

---------- Post dopisany 27-02-2014 at 00:02 ---------- Poprzedni post napisany 26-02-2014 at 23:36 ----------

Witam

Pierwsze moje pytanie brzmi czy nie za szeroka opona jak na ten samochód ? jak z komfortem jazdy ? Na chwilę obecną mam 16x215x55 i naprawdę bardzo dobrze się prowadzi samochód , i drugie pytanie co sądzicie o tych replikach ?

NOWIUTKIE FELGI RS 6 NEW 18 CALI! RATY MAT-SPORT ! (3933046676) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje.

Nie wiem jak tam te warmińsko-mazurskie drogi obecnie .... dawno tam nie byłem :kwasny: ( były Ostródziak ... pzdr :hi: )

ale do rzeczy... dziś akurat sprzedałem 2 opony 245/40/18 na A6 kombi - na pytanie - jak się mu na takich laczkach jeździ odpowiedział .... szczęście całe, że wracam jutro do Niemiec ( choć i u nas są opinie podzielone ), co do felg ? ... repliki Made In ..... osobiście bym nie ryzykował

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.