Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[B6 AVF] Prosze o ocene wykresu

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

nie jest zle ... a wykresów do porownan to jest od cholery .... :szukaj:

Opublikowano

ja tam zazdroszczę... szczególnie spłaszczenia momentu... od 2100-2900 masz ładnie :>

jak odczucia z jazdy?

Opublikowano

Mocno i bardzo ładne przebiegi. Jak z dymem? Masz FMIC czy SMIC?

Opublikowano
  • Autor

ja tam zazdroszczę... szczególnie spłaszczenia momentu... od 2100-2900 masz ładnie :>

jak odczucia z jazdy?

[/quo

ja tam zazdroszczę... szczególnie spłaszczenia momentu... od 2100-2900 masz ładnie :>

jak odczucia z jazdy?

Ruznica jest spora. A przy jezdzie na trasie troche mniej lyka okolo 0,5-0,6 / 100[br]Dopisany: 21 Sierpień 2008, 18:37 _________________________________________________

Mocno i bardzo ładne przebiegi. Jak z dymem? Masz FMIC czy SMIC?

Nie zauwazylem zadnego dymienia,a nigdy nie mialem okazju jechac za wlasnym autem,bo wtedy to najlepiej widac.A co do gratow to wszystko jest seryjne (jak narazie)

Opublikowano

Jest bardzo fajnie. Moment super rozciąnięty tak, że nie ma uderzenia Nm i sprzęgło dłużej pożyje :) Moc maxymalna mierzona przy tylko 3900Rpm co świadczy o tym, że jakiś potencjał jeszcze siedzi w tym silniku. Nie wiem na ile turbina pozwoli ale jakby tak wykres pociągnąć do 4200Rpm i tu zmierzyć moc max byłoby jeszcze więcej.

Opublikowano

AVF ma mocne sprzegło. Ja bym wolał troszke NM więcej z dołu, teraz przy 1900 obr masz mniej niż w serii. Tak ogólnie wynik bardzo fajny.

Opublikowano

AVF ma mocne sprzegło. Ja bym wolał troszke NM więcej z dołu, teraz przy 1900 obr masz mniej niż w serii. Tak ogólnie wynik bardzo fajny.

tak bym zostawil .... :wink4:

Opublikowano

Dla mnie jest OK ,myśłę że ciekawie się teraz jeżdzi :)

Opublikowano
  • Autor

AVF ma mocne sprzegło. Ja bym wolał troszke NM więcej z dołu, teraz przy 1900 obr masz mniej niż w serii. Tak ogólnie wynik bardzo fajny.

tak bym zostawil .... :wink4:

AVF ma mocne sprzegło. Ja bym wolał troszke NM więcej z dołu, teraz przy 1900 obr masz mniej niż w serii. Tak ogólnie wynik bardzo fajny.

tak bym zostawil .... :wink4:

Dla mnie tez jest oki. Nm jest wystarczajaco i to tam gdzie tzeba :>

Wkoncu byle kto nie robil softu. Ale dzieki za spostrzezenia.

AVF ma mocne sprzegło. Ja bym wolał troszke NM więcej z dołu, teraz przy 1900 obr masz mniej niż w serii. Tak ogólnie wynik bardzo fajny.

tak bym zostawil .... :wink4:

Opublikowano

Nom całkiem nieźle wyszło. bedziesz robił coś dalej ???

Opublikowano
  • Autor

Myslalem o turbunce od 170tki. Bo ponoc wchodzi bez przerubek i efekt jest ciekawy.

Tak przy okazji moze ktos wie ile kosztuje taka???

Opublikowano

Tak ja mam takie turbo zamontowane i pasuje bez problemu. Niestety koszt tej turbiny jest wysoki za uzywke trzeba dać 1600-2000 tylko jest problem z dostepnością, a w ASO kosztuje koło 5 tyś zł. Po za tym samo turbo za dużo ci nie da, napewno musisz jeszcze FMIC zamontować. Może się tez okazać że pompki będzie trzeba wymienić.

Opublikowano

Tak ja mam takie turbo zamontowane i pasuje bez problemu. Niestety koszt tej turbiny jest wysoki za uzywke trzeba dać 1600-2000 tylko jest problem z dostepnością, a w ASO kosztuje koło 5 tyś zł. Po za tym samo turbo za dużo ci nie da, napewno musisz jeszcze FMIC zamontować. Może się tez okazać że pompki będzie trzeba wymienić.

Jaki jest efekt ,masz program zmieniony :)

Opublikowano

Witam. Prosze o ocene wykresu.Z gory dziekuje za wszystkie opinnie.

A moze ktos ma inny wykresik do porownania.

http://img228.imageshack.us/my.php?image=wykreslo3.png

To jest wykres auta które ode mnie wyjechało. Fiodor dlaczego przeedytowałes wykres usuwając podpisy i logo ?

Pozdrawiam

Opublikowano
  • Autor

Witam. Prosze o ocene wykresu.Z gory dziekuje za wszystkie opinnie.

A moze ktos ma inny wykresik do porownania.

http://img228.imageshack.us/my.php?image=wykreslo3.png

To jest wykres auta które ode mnie wyjechało. Fiodor dlaczego przeedytowałes wykres usuwając podpisy i logo ?

Pozdrawiam

Witaj Rogalotti.Zgadza sie to Twoj wykres.Nie zrobilem tego zlosliwie,chcialem go wkleic jako anonimowy zeby nic nie sugerowac bo wiadomo ze Twoja robota jest profesjonalna.Wymazalem tylko logo i adres.

Szacuneczek.Pozdrawiam

Opublikowano

Upsss nie potrzebnie się odzywałem :wink4:

Jarol: momentu przy 2000obr nie jest mniej, po prostu został zniwelowany OB.

Pozdrawiam.

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.