Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[ALL B5] Trzeszczy CB po włączeniu Ksenonów


grippen

Rekomendowane odpowiedzi

Witam

Nie wiedziałem czy temat dać tutaj czy w dziale CB i nawigacja.

Problem powstał po podłączeniu CB anteny nie stroiłem bom ładnie nadaje oraz ściąga problem tkwi w tym że jak włączę ksenony to strasznie trzeszczy pomóżcie co mogę zrobić aby nie trzeszczało. Radyjko mam TTI-880 i antene SIRIO AS- 100 (próbowałem nawet podłączać kumpla radio Unidena 520 i jest też źle nawet moge powiedzieć że trochę gorzej) pomóżcie proszę dzięki pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zapewne masz hidy :) nic nie zrobisz wymiana przetwornic :) przerabialiśmy to w Krak. Podobno ktoś widział urządzenie na allegro które niweluje te zakłócenia.Spowodowane są małym ekranem przewodu zasilajacego żarówki :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tak mam hidy kupowałem od sokoła ale mówił że nie zakłócają CB więc teraz już nie wiem o jakich przetwornicach mówisz możesz dać linka do takich przetwornic i do takiego filtra [br]Dopisany: 21 Sierpień 2008, 09:36 _________________________________________________a tak się cieszyłem nie ma innej rady może jakaś jest filtry jaki koszt oraz tych przetwornic

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dokładnie Waski ma rację :) ale Irko też pisał że ma przetwornice od Sokoła a czeszcze,a wcześniej nie :mysli: może też zależy to od radyjka :gwizdanie:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dokładnie Waski ma rację :) ale Irko też pisał że ma przetwornice od Sokoła a czeszcze,a wcześniej nie :mysli: może też zależy to od radyjka :gwizdanie:

to jak trzeszczą mu czy nie bo nie kapuje jaki koszt przetwornic[br]Dopisany: 21 Sierpień 2008, 09:48 _________________________________________________co do radyjka to podpinałem Unidena i TTI kumpla i to samo więc radyjko jest sprawne

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mam założone od Sokoła i nie czeszczą :) może się producent zmienił ,albo masz lepsze radyjko :) Rozmawiałem z kolega mają mieć takie urządzenia ale dopiero do miesiąca :) płyną z Chin :gwizdanie:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mam nadzieje że szanowni koledzy mi pomogą wczoraj siedziałem do 2 wnocy i zakładałem podpinałem pod zapalniczkę, bezpośredni pod aku a teraz mam podpięty pod gruby czerwony kabel pod kierownicą (obojętnie jakie podpięcie to i tak trzeszczy po włączeniu ksenonów)[br]Dopisany: 21 Sierpień 2008, 10:01 _________________________________________________a takie coś będzie dobre czy raczej nie

http://moto.allegro.pl/item414964286_przetwornica_xenon_pod_zarnik_h1_h3_h4_h7_nowa.html

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To jest przetwornica :) moja też tak wygląda ,ale to nie ma znaczenia ważne co w środku.Podpięcie nie ma znaczenia. :)

Najlepszym sposobem jest sprawdzenie przed kupnem :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

maja też tak wygląda ale chodzi mi o zakłócenia może ich tam nie ma bo tak kupować w ciemno to też przerąbane kupie a okaże się że to samo a chce mieć to i to :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

za dużo z tym roboty żeby przetwornice wyciągnąć, tak to by można sprawdzić na spocie jakąś przetwornice i bym wiedział co kupić a taki filtr to gdzie sie zakłada drogi jest czy jak

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tylko ciekaw jestem czy to coś da jakby dorwać przetwornicę to bym już wiedział co i jak. Teraz sie zastanawiam czy to wina przetwornicy czy żarnika bo jak piszesz że ten filtr zakłada się przed żarnikiem :mysli:[br]Dopisany: 21 Sierpień 2008, 10:56 _________________________________________________chyba będe musiał do galerii w niedziele podskoczyć na spota

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tylko ciekaw jestem czy to coś da jakby dorwać przetwornicę to bym już wiedział co i jak. Teraz sie zastanawiam czy to wina przetwornicy czy żarnika bo jak piszesz że ten filtr zakłada się przed żarnikiem :mysli:[br]Dopisany: 21 Sierpień 2008, 10:56 _________________________________________________chyba będe musiał do galerii w niedziele podskoczyć na spota

Zapraszam

Podjedż Waski Ci sprawdzi :)

oczywiście

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

teraz gadałem z kumplem który jest elektronikiem i mówi jakby wykorzystać Kondensator przepustowy i powinno bardzo ładnie chodzić

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tylko musi jechać do Krakowa na giełdę po te Kondensatory koszt to koło 3 zł za 1 szt dam znać jak coś ale pewnie wpadne na spota w niedziele to pogadamy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tylko się zastanawiam jak zamocowałem tą przetwornice czy do lampy (do plastiku) czy do jakiegoś metalu, czy ona powinna być uziemiona z karoserią :mysli:

Ale kolega rafalex ma hid od sokoła i mówi mi że ładnie chodzi bez zakłóceń jak włączy ksenony, a radio ma TTI 770 chyba

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...