Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B5 2.8 V6 AAH] - czeka mnie wymiana uszczelek głowicy ??


Kunio

Rekomendowane odpowiedzi

a i nie koniecznie to musza byc dwie uszczelki...moze przedmuchac na jednej glowicy tylko...

a ile moze byc uszczelek - glowic w R4 ;) , no chyba ze czegos nie wiem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a i nie koniecznie to musza byc dwie uszczelki...moze przedmuchac na jednej glowicy tylko...

tak tylko ktora to bedzie masz 50 % szans ze trafisz na wlasciwa

kunio mowilem ci ze koszt ok 500 za zrobienie w zwyklym silniku a w v-ce pewnie ok 700-800 + graty

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie wiem jak u Was ale ywdaje mi sie ze naprawa z robocizna 350 zl gdzies?!i jeszcze jedno pytanko.Dlugo jezdzony byl silnik z takimi objawami?

[ Dodano: 05-01-2007, 00:05 ]

u kur...az tyle to nie mam zamiaru nigdy sie do warszawy przeprowadzac hehe

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie kumam Ciebie...jak V to chyba 2 co nie...

sory zle popatrzylem na temat postu :zly2:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja pier... jakie u Was ceny sa :galy: w zyciu bym w 2.6 nie inwestowal mieszkajac w Warszawie chyba popadali na glowe Ci mechanicy z takimi cenami ja caly rozrzad komplety wymienialem rolki paski i za czesci z robocizna zaplacilem kolo 500 zl /ok dark79 i nie miej nie milych odczuc z tego co napisalem bo ja roznie pisze...

[ Dodano: 05-01-2007, 00:27 ]

i z tego co mi sie kojarzy to mozna zmierzyc cisnienie na tlokach i wiadomo bedzie na ktorej glowicy poszla uszczelka...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W V6 wymienia sie 2 uszczelki taka jest zasada + wymienic pompe wody odrazu + termostat odrazu. Ja 2 lata temu za taką robote w swoim ABC zapłaciłem łącznie z planowaniem głowic i częściami 1600 zetka.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja pier... jakie u Was ceny sa w zyciu bym w 2.6 nie inwestowal mieszkajac w Warszawie chyba popadali na glowe Ci mechanicy z takimi cenami ja caly rozrzad komplety wymienialem rolki paski i za czesci z robocizna zaplacilem kolo 500 zl /ok dark79 i nie miej nie milych odczuc z tego co napisalem bo ja roznie pisze...

a mnie kosztowalo wymienienie rozrzadu 300 razem z pompa wody a za wymiane rozrzadu placi sie u nas ok 150-200 zl ale ja sobie sam wymienilem

co do tematu uszczelki to malo osob chyba sie znajdzie ze za niewielka cene wymieni uszczelki w v-ce

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...