Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Temat odnośnie kół do Audi A4 B6

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

w zadnym ogłoszeniu nie ma szer felg ani et!

Opublikowano

Witam posiadam ori felunek s-line a4 b6 7.5j et 43 na zawiasie 1bv. Jakie dystanse wsadzic zeby wypchnac koła na zewnątrz i przy okazji aby nic nie tarło. Kiedyś mierzylem 20mm dystanse i napewno z tylu tarlo o nadkola przy wiekszych dolach. Z przodu nie odnotowalem zadnych obtarc, ale jezdzilem tylko chwilke na test. Pozdrawiam

Wysłane z mojego LG-D855 przy użyciu Tapatalka

Witam posiadam ori felunek s-line a4 b6 7.5j et 43 na zawiasie 1bv. Jakie dystanse wsadzic zeby wypchnac koła na zewnątrz i przy okazji aby nic nie tarło. Kiedyś mierzylem 20mm dystanse i napewno z tylu tarlo o nadkola przy wiekszych dolach. Z przodu nie odnotowalem zadnych obtarc, ale jezdzilem tylko chwilke na test. Pozdrawiam

Wysłane z mojego LG-D855 przy użyciu Tapatalka

Aaa no i dodam ze to avant nie wiem czy to cos zmienia.

Wysłane z mojego LG-D855 przy użyciu Tapatalka

Opublikowano

Nic nie zmienia.

Opublikowano

Nic nie zmienia to ok wiec jakie dystanse polecacie?

Wysłane z mojego LG-D855 przy użyciu Tapatalka

Opublikowano

Takie, aby wyszło ET35.

Opublikowano

Nikt nic?

Opublikowano

Nikt nic?

Szukaj z ET35

Edytowane przez Gregory87

Opublikowano

Czyli dystanse 8mm. Myslalem ze moze chociaż 10mm podejdzie

Wysłane z mojego LG-D855 przy użyciu Tapatalka

Opublikowano

fajny temat jakby ludzie byli wrózbitami, co kto chce osiągnąc :decayed:

nie umiecie przyłorzyć 0,5m deski do obecnej felgi i zmierzyć ile brakuje do rantu!

potem to juz tylko czysta matematyka :P

Opublikowano

fajny temat jakby ludzie byli wrózbitami, co kto chce osiągnąc :decayed:

nie umiecie przyłorzyć 0,5m deski do obecnej felgi i zmierzyć ile brakuje do rantu!

potem to juz tylko czysta matematyka :P

chce osiągnąć maksymalnie mozliwe wypchnięcie koła na zewnątrz ale tak aby nie tarło o nic z załadukiem czy bez, na dziurach itp.

Opublikowano

Proszę, 9,5' et 42 ran wystaje ok 0,5 cmm na 1bv teraz na h&r pewnie by się schował z tyłu ma dystans 13mm czyli et 29 .

I20f07e0b511a1ab7934062e0819e1f59.jpg

Możesz działać

Wysłane z mojego ALE-L21 przy użyciu Tapatalka

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano

Witam,

CZy poniższa felga będzie właściwie dobrana do audi a4 b6 na seryjnym zawieszeniu?

Felga aluminiowa 16, opony zimowe 205/55, szerokość felgi 7 cali,et 45.

Felgi takie jak w linku: https://www.google.pl/search?q=4B0601025P&tbm=isch&tbo=u&source=univ&sa=X&ved=0ahUKEwjpuIGSpezMAhWIbhQKHTfYCjEQsAQIJA&biw=1280&bih=638

Opublikowano
Ja nareszcie założyłem letnie koła ... ale nie jestem jakoś megazadowolony... nie wiem czy to wina seryjnego zawieszenia 1BA. wzoru felgi - DEZENT TRF7 -17stka 7,5 cala ET37 (kupiona okazyjnie) która mi sie podobała dopóki nie wskoczyła opona 235/45/17 po prostu nie mam błysku jak na to patrzę.... i chyba na przyszły sezon trzeba będzie celowac w coś innego i na pewno większego .... no sami oceńcie.... :kwasny: Tata ma u siebie 215/45/17 i wyglada to zupełnie inaczej... nie ma takiego "balona".... profil ten sam.... czy szerokośc opony ma tutaj znaczenie - a może po prostu on ma szerszą felgę (kurde nie sprawdzałem).... :(

czy szerokość felgi 7,5 tez ma na to wplyw?? Czy np pozostajac przy rozmiarze 17 ale oponke 225 czy 215 wrzucic na szersza felge (jaka ???) I wtedy wygladaloby to lepiej? Czy to tylko kwestia szerokości opony?2iifl1j.jpg

106er9c.jpg

Edytowane przez depechetom

Opublikowano

Moim zdaniem winą są te wstrętne felgi. Też mam zawias 1BA, opony 235/45/17 i nie wygląda to tak paskudnie.

Opublikowano

Dzięki za szczerość ;) fele okazyjnie kupione (za 120 Ojro) - dlatego zamiast jeździc na zimówkach cały sezon wrzuciłem je myśląc że będzie ładnie - a nie jest... do tego taka koza na tym seryjnym zawiasie ... no ale OK. będzie coś innego a poki co muszę Tatę nakręcić na wymianę on ma coś takiego u siebie... nie bedę zbyt okrutny ??? ;)
13281801_245573189138313_232662175_n.jpg

Edytowane przez depechetom

Opublikowano

A może coś ori bardziej Cię zainteresuje? :)

Opublikowano

jak najbardziej.... to zapytam - czy zostawić te moje opony 235/45 i szukać samych felg czy całych kół ori z oponami np 215 ? Przyznam się, że już w wulkanizacji jak pierwsza opona wylądowała na tej feldze ... poczułem rozczarowanie :(

Opublikowano

Ja bym zostawił. Miałem opony 225, teraz mam 235 i nie czuję różnicy. Na wyglądzie na plus i nie jeździ się tak tragicznie, jak piszą. Poszukaj felg najlepiej 8J i z ET35.

Opublikowano

Właśnie mi zależy żeby nie było tego j*****o balona po założeniu opony... niby niskoprofilowa 45 a wyglada że :facepalm:
Myślisz że na czymś takim wyglądałoby to schludniej ?

Opublikowano

Miałem kiedyś te pierwsze felgi i mi się podobały. Decyzja należy do Ciebie.

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.