Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

A4 B5 czyli moja czarnula 1.8T Avant w pakiecie S4

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam chcialbym wam dzis zaprezentowac swoje Audi A4 b5 1.8T po virusie na 179km (bylo hamowane ) przebieg po zakupie 248tys .Auto sprowadzone z niemiec pod koniec wrzesnia 2013r. Chwile temu probowałem sprzedac je w dobrych pieniążkach ale niestety nikt sie nie pokwapił(nawet zeby obejrzec ) dlatego zostanie u mnie jak narazie .

Wyposazenie :

- ABS

-nawigajca , TV

- podgrzewane fotele

-kierownica s4

-zderzak s4

-otwieranie i domykanie szyb oraz szyberdachu z kluczyka

-rękaw na narty w tylnej kanapie

-klimatronik

-zmieniarka na 6 plyt

-swiatla ksenon

- 4 oryginalne kluczyki i komplet dokumentow

-FIS - pełny komputer pokładowy

- tempomat

-licznik s4

-fotochromatyczne lusterka

-jakies sportowe zawieszenie najpawdopodobniej amortyzatory bilstein i jakies czerwone sprezyny obnizajace

Plany :

-zlikwidowac chamska koncowke wydechu najlepiej jakis wydeszek przelotowy

-oczywiscie jakas felga mini 17"

- korekta lakieru na czasie z powloką ceramiczna

- na czasie niestety lpg

- wymienic łozysko z tylu bo juz szumi

IMG_7035.jpg

IMG_7067.jpg

IMG_7062.jpg

IMG_7052.jpg

moj poprzedni sprzecik Prelude H22A8 200km :

prelcia.jpg

IMG_7035.jpg

IMG_7036.jpg

IMG_7034.jpg

Opublikowano

bardzo fajne auto .... jeszcze fajne koło i kozaczek

Opublikowano

No fajna. Czarny kolor robi robotę. Oczywiście brakuje jeszcze koła :)

Opublikowano
  • Autor

dzieki chłopaki mam na stanie sprezyny z s4 b5 zastanawiam sie czy beda pasowac bez zadnej rzezby do mojego auta ?

Opublikowano

heh- fajne autko :wink: P.S dość długo szukałem takiej hondy ale było ciężko znaleźć coś zdrowego- i kupiłem audi :grin: a jak hondzina się spisywała ?

Opublikowano

Podobna stała przez dluzszy czas na tablicy.. z Warszawy bodajże..

Ładna sztuka

Opublikowano
  • Autor
heh- fajne autko :wink: P.S dość długo szukałem takiej hondy ale było ciężko znaleźć coś zdrowego- i kupiłem audi :grin: a jak hondzina się spisywała ?

Honda chodziła bardzo dobrze 4 lata nia jezdzilem :) .Mam miłe wspomnienia jezeli chodzi o to aut .duzo rzeczy w niej zrobilem miedzy innymi swap na 2.2 garazowana w zimie buda zdrowiutka pierwszy kupiec ktory przyjechał zabrał ja do domu .

Opublikowano
Podobna stała przez dluzszy czas na tablicy.. z Warszawy bodajże..

Ładna sztuka

jeszczee na tabliy jest :D

Opublikowano

fajna, szkoda tylko przesiadki z mocniejszej hondy na słabsze audi, i szkoda ze bez quattro :)

ale tak to powodzenia i miłego użytkowania

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano

no i dobrze że nie daje rady sprzedać autko bo jest dość śliczne :decayed: , a 1,8turbo i o mocy 170 koni jak na taką masę idzie jak smok , nie mogłem nadążyć

Targ- jak kolega wymieni na turbo większe to będzie miało ponad 200 kucy to dopiero będzie śmigać :decayed::whistling:

Opublikowano
  • Autor

audi ma aktualnie 179km na tej turbinie mozna spokojnie dojsc do 200km wtryski intercooler down pipe wydech i dolot + strojenie :)

---------- Post dopisany 15-03-2014 at 22:05 ---------- Poprzedni post napisany 14-03-2014 at 23:18 ----------

temat można zamknąć audi sprzedane znajomemu . kupiłem dziś A3 1.9 tdi na wirusie także zostaje w "rodzinie" Audi :)

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.