Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B5 AJM] Regenerowane turbo czy nowe ?


Cristoforo

Rekomendowane odpowiedzi

a tak apropos to "die neu turbo" czeka na przeszczep cały czas :naughty

Taaaaa, teraz zimno i weź tu znajdź miejsce na zmianę.

Dobra, koniec tego OT :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

domyslalem sie, ze chodzi o ten sam przypadek... :rolleyes:

ale to i tak jak czerwona plama na bialej sukni panny mlodej...

oczywiscie zgadzam sie, ze przyczyna problemow po regeneracji moze byc nawet defekt zestawu regeneracyjnego i firma regenerujaca nie ponosi wtedy winy...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zawsze mozna zwalić wine na uzytkownika i tak sie najcześciej robi :confused4:

mój znojomek kupił na allegro turbine do awx z mysla ze bedzie :good: wygladała na nową ale okazało sie ze była po dziwnej regeneracji dostał pół roku gwarancji a tu po dwóch miesiącach padła .oczywiscie gatka gdzie pan montował,zle panu zamontowali to złe uzytkowanie turbiny itp. jedyny plus to że znajomek kupował turbinke osobiscie od goscia który sprzedawał na allegro.nie było go w domu jak pojechał z reklamacja,ale otworzył jakis chłop i powiedział ze syn jest na warsztacie pojechał do gostka a tu jego oczom ukazał sie piekne złomowisko silniczków audi itd.a turbinki regenerowali fachowscy popijajać piweczko.tylko koles zapomniał dodac ze wiekszość turbinek pochodziła z rozbitych aut-tego nie trzeba komentować

oddał kase zwrócił nawet za paliwo i do samej ziemi przeprosił o tak sie kłaniajac :notworthy: bo znojomy nie pojechał tam sam :naughty:

a wiec na wszystko trzeba uważać

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jesli dobrze wam zregeneruja turbo to posmiga jak nowa ale musi byc profesjonalnie zrobiona,w aso za regeneracje dają dwa latka

to w ASO regenerują turbiny ? od kiedy :cool1:

pytalem kiedys w ASO Skody (silnik AWX jest w Superbie). Nowka ok. 7000zl, regenerowana ok 3000-4000zl jak oddasz swoja stara

dziwe, wg etki turbina do superba 4500 pln... nowa

NOWA oryginalna turbina do AWX`a w ASO to koszt 2800zł brutto, bez konieczności zwrotu starej. Nie wiem skąd Wy bierzecie te ceny :mysli:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jesli dobrze wam zregeneruja turbo to posmiga jak nowa ale musi byc profesjonalnie zrobiona,w aso za regeneracje dają dwa latka

to w ASO regenerują turbiny ? od kiedy :cool1:

pytalem kiedys w ASO Skody (silnik AWX jest w Superbie). Nowka ok. 7000zl, regenerowana ok 3000-4000zl jak oddasz swoja stara

dziwe, wg etki turbina do superba 4500 pln... nowa

NOWA oryginalna turbina do AWX`a w ASO to koszt 2800zł brutto, bez konieczności zwrotu starej. Nie wiem skąd Wy bierzecie te ceny :mysli:

gdzie takie ceny turbin mozna dostac prosze o namiary

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jesli dobrze wam zregeneruja turbo to posmiga jak nowa ale musi byc profesjonalnie zrobiona,w aso za regeneracje dają dwa latka

to w ASO regenerują turbiny ? od kiedy :cool1:

pytalem kiedys w ASO Skody (silnik AWX jest w Superbie). Nowka ok. 7000zl, regenerowana ok 3000-4000zl jak oddasz swoja stara

dziwe, wg etki turbina do superba 4500 pln... nowa

NOWA oryginalna turbina do AWX`a w ASO to koszt 2800zł brutto, bez konieczności zwrotu starej. Nie wiem skąd Wy bierzecie te ceny :mysli:

gdzie takie ceny turbin mozna dostac prosze o namiary

poszło na PW
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

poszło na PW

a to jakas tajemnica? Mysle ze taka informacja przyda sie tez innym...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam. Koledzy wymieniliscie turbinki w swoich brykach.ja dzwonilem do Mielca i powiedzieli mi 1500 nowa rok gwarancji 1100 po reg. 0,5roku gwarancji ceny +vat do AJM-A .jakies inne miejsce ktos ma no i cene.Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

http://www.turbobygarrett.com strona garreta a na niej znajdziesz w zakładce Distributor Locator-z tego tak wynika-oficjalnego i jedynego dystrybutora tych turbin na terenie naszego kraju.Warto poczytać i przemyśleć czy regenerować czy jednak kupić nówkę.Cena za nową do AWX to 2500-2600netto,tak powiedzieli jak dzwoniłem:hi:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

podepne sie pod temat pisza niektorzy turbojulita a slyszal ktos o Ernescie z EMP Turbo Wrocław

http://sklepy.allegro.pl/show_user_auctions.php?uid=12047079

http://www.emp-turbo.pl/

strona niestety sie robi dopiero:/

kolo pisze ze robi tak dobrze ze to najlepsza alternatywa dla nowej turbiny cena 1100 niecale

mam dylemat nie wiem czy tu czy tu kupic

w EMP bez odeslania mojej dodatkowo 150 zeta czy u turbojulita tez tak jest

(ogolnie moja turbawa dobra ale z ATJa a chce z AWXa:) )

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...