Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B5 AVV] [B5 AW] co wymieniac przy 180 tys


tigra11

Rekomendowane odpowiedzi

czesc wszystkim :) od nie dawna mam mojegop audika,ktory ma przejechane 180 tys w tej w chwili jestem zagranica tzn w szwecji i tu tez kupilem auto..jeszcze nie bylem nim polsce a nie wiem kiedy byl wymieniany rorzad,,w szweci bede do konca wrzesnia i napewno nie zrobie tu tego rorzadu...chcialbym sie dowiedziec co ile sie wymienia rorzad w tym aucie tzn 1.8 125 KM...POMOZCIE ;( ;( ;(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Popraw oznaczenie w watku bo AWT to 1.8T

Audi zaleca rozrzad po 120k km ( pierwszy raz ). Potem w zaleznosci od jakosci czesci ale mysle ze 60k km to dobra wartosc. Po kupnie samochodu nigdy sie nie wierzy poprzedniemu wlascicielowi i zawsze robi rozrzad. Silnik kolizyjny wiec awaria prawdopodobnie go zabije o.O

Po kupnie do wymiany :

- rozrzad

- olej ( dowiedz sie czym jest zalany 0W40, 5W40 itd ) i wez odpowiedniej gestosci olej z gornej polki ( Mobil, od biedy Castrol ;P )

- swiece

- Filtr powietrza, filtr paliwa i przeciwpylkowy zeby nie smierdzialo :D

- plyn chlodzacy ( wedle potrzeby )

Potem reszta do obserwacji ;)

Pozdrawiam!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dzieki za pomoc...chodzilo mi tu przedewsytkim o ten rorzad...co ile...reszte to wiem bo to nie pierwsze moje auto

mam tez ibizke...tylko ze audik to nie to samo co ibiza i nie chce miec zadnych klopotow z autem...bo koszty nie te same..

PS. a pompe wody tez?????

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...