Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Temat odnośnie kół do Audi A4 B7

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Tył z ET20 na 100% będzie poza błotnik.

Opublikowano

to źle czy ok bo nie trzeba bedzie dystansow zakładać ?:-)

Opublikowano

Nie wejdą, za małe et i przodu i tyłu przy tych szerokościach.

Edytowane przez afroo.

Opublikowano

jaka powinna być szerokość zeby przy tym et spasowaly bo byly różne szerokości z tych felg?

Opublikowano

Na granicy przycierania przód ET30 przy 8,5 i do tego kalkulatorem można sobie dopasowywać szersze, tył 9,5 z ET35

Opublikowano

Ale mamy Ci doradzić które ładniejsze czy co? Koledzy już wszystko napisali jakie parametry są mniej więcej graniczne. Nie szkoda Ci pieniędzy wydawać na jakieś chińczyki za 2,5K które po sezonie będą pogięte i do wywalenia? Kup lepiej porządne oryginalne Audi lub przynajmniej jakiejś znanej marki.

Opublikowano

Witam przymierzam sie do kupna felg aluminiowych i mam watpliwosci czy wejda i czy nie beda za mocno wystawac

mianowicie mam na oku felgi 17 cali szerokosc 7,5" ale et 28 felgi sa z audi a5

u mnie jest zawieszenie sline wiec obawiam sie czy nie beda obcierałyi czy nie beda mocno wychodziły po za błotniki czy ktos sie orientuje??

Opublikowano

Witam mam pytanko apropo tematu, czy felgi da sie zalozyc i wszystko bedzie pasowac 18x8 (ET42)+9 (ET40) a droga sprawa to otwor centujacy jak wiadomo w b7 jest 57,1 mm a te felgi73,1 mm niebedzie problemu po zalozeniu pierscieni?

Opublikowano

Witam mam pytanko apropo tematu, czy felgi da sie zalozyc i wszystko bedzie pasowac 18x8 (ET42)+9 (ET40) a droga sprawa to otwor centujacy jak wiadomo w b7 jest 57,1 mm a te felgi73,1 mm niebedzie problemu po zalozeniu pierscieni?

Wszystko spokojnie wejdzie. Będzie nawet miejsce na jakiś dystans, żeby ewentualnie powypychać to bliżej nadkoli. Jak pierścienie założysz odpowiednie, to nie będzie żadnego problemu ;)

Opublikowano

no to super a co do tych pierscieni, to lepiej w metalowe czy plastikowe zinwestowac ?

Opublikowano

nie ma róznicy czy plastikowy czy aluminiowy pierścien

Opublikowano

Plastiki kupisz za grosze na Allegro. Spokojnie dadzą radę.

Opublikowano

a czy nie bedzie przyszkadzało ze szerokosc felg jest rozna o 1 cal? dodam ze chodzi o Quattro

Opublikowano

a czy nie bedzie przyszkadzało ze szerokosc felg jest rozna o 1 cal? dodam ze chodzi o Quattro

Szerokość felgi raczej nie ma tu za wiele do rzeczy, bardziej chodzi o obwód koła (niech mnie ktoś poprawi jeśli się mylę). Przy różnicy 1 cala spokojnie można dać identyczny rozmiar opon na obie osie

Opublikowano

Witam mam pytanko apropo tematu, czy felgi da sie zalozyc i wszystko bedzie pasowac 18x8 (ET42)+9 (ET40) a droga sprawa to otwor centujacy jak wiadomo w b7 jest 57,1 mm a te felgi73,1 mm niebedzie problemu po zalozeniu pierscieni?

Wszystko spokojnie wejdzie. Będzie nawet miejsce na jakiś dystans, żeby ewentualnie powypychać to bliżej nadkoli. Jak pierścienie założysz odpowiednie, to nie będzie żadnego problemu ;)

Trewor zauważ ze nie wszyscy tu tak jak MY jeżdżą tu na naciągach więc jak założy na tył opone taką jak powinna być czyli 235/40/18 to opona bedzie tarła o błotnik bo 9J i ET 40 to felga jest na równo z błotnikiem

Opublikowano

W 2.0 TFSI hamulce 320/288 były w standardzie ! :)

Opublikowano

Trewor zauważ ze nie wszyscy tu tak jak MY jeżdżą tu na naciągach więc jak założy na tył opone taką jak powinna być czyli 235/40/18 to opona bedzie tarła o błotnik bo 9J i ET 40 to felga jest na równo z błotnikiem

W teorii 235 też jeszcze zalicza się do naciągu w 9J. Nikłego, ale jednak. Tak więc opona lekko powinna się złożyć. Co nie zmienia faktu że istotnie nie da się za nisko zejść z takim setupem

Opublikowano

chiałem sie upewnić czy felga 18x8J ET35 opona 225/40 wejdzie spokojnie do a4b7 quattro?

Opublikowano

Wejdzie i będzie miała jeszcze luzu.

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.