Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Temat odnośnie kół do Audi A4 B7

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

kolego temat jest o kołach :)

Edytowane przez fajgi

  • 3 tygodnie później...
Opublikowano

Witajcie!

Miałbym prośbę.

Przewertowałem forum i niestety nie mogę znaleźć fotek kół 7,5 szerokich z ET 28 na gumce 235 na autkach z obniżonym zawieszeniem (mogą byś S-line bądź na springach Eibach, H&R itp.)

Gdyby ktoś z forumowiczów mógł udostępnić fotki takich kółek na A4 B6 i B7

Z góry dzięki :D

Pozdrawiam!

Opublikowano

Hi,

mam 1BE, koła 235/45R17, felga 7,5" ET45 do tego dystans na tyle 20mm, z przodu dystans 17mm.

Z tyłu lekko przyciera od strony zew. o nadkole.

Focie zaraz wkleję.

http://www.directupload.net/file/d/4245/nkgek9hw_jpg.htm

Edytowane przez Rychoo0

Opublikowano

Witaj,

Dzięki Kolego :D

Pozdrawiam!

Opublikowano

Witam

Mam B7 na zwykłym zawiasie chcę założyć koła

ori z S3 8V 7,5x18' ET51 opona 225/40

Jaki dobrać dystans żeby dobrze wyglądało.

Jak z komfortem przy takich kołach?

audi-s3-8v-quattro-test-7599.jpg

Opublikowano

Witam

Mam B7 na zwykłym zawiasie chcę założyć koła

ori z S3 8V 7,5x18' ET51 opona 225/40

Jaki dobrać dystans żeby dobrze wyglądało.

Jak z komfortem przy takich kołach?

audi-s3-8v-quattro-test-7599.jpg

Witaj,

Kolego do 1BA nie wrzucaj więcej niż 17" no chyba, że chociaż sprężyny obniżające założysz.

Komfort nawet na 1BV + 18" jest bardzo przyzwoity.

Jeśli chcesz, żeby te koła dobrze wyglądały to musisz w B7 dać dystanse ok. 20mm

Pozdrawiam!

Opublikowano

Szukaj innych z odpowiednim ET i chociaż 8cali. Najlepiej wypada 8,5x18 ET35 + 225/40.
Odchodzą koszta dystansów i nie potrzebnych nerwów ja kupisz jakieś no name.

PS: 18" bez gleby :facepalm:

4abc542883e3.jpg

Edytowane przez MAT1000

Opublikowano

Szukaj innych z odpowiednim ET i chociaż 8cali. Najlepiej wypada 8,5x18 ET35 + 225/40.

Odchodzą koszta dystansów i nie potrzebnych nerwów ja kupisz jakieś no name.

PS: 18" bez gleby :facepalm:

4abc542883e3.jpg

Wielkie dzięki

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano

jaki rozmiar osadzenie etc. do A4 B7 Avant, S-line (zawieszenie rownież) 170km ?

szukam 17' , szerokość pewnie 205 ?

aktualnie mam ori 16' 8e0601025ae8z8-1.jpg

A chciałbym np : 8j0601025n1h7-1.jpg lub original_audi_s_line_felgen_a4_b7.jpg

Pomocy... zieloniutki jestem ;)

Opublikowano

Witam

Ja mam na wklejce w aucie że koła 17 cali opona 235/45.

Kupiłem jak na zdjęciu po prawej ET 43.

Z tego co się orientowałem tak było w ory.

Opublikowano

Witam

Ja mam na wklejce w aucie że koła 17 cali opona 235/45.

Kupiłem jak na zdjęciu po prawej ET 43.

Z tego co się orientowałem tak było w ory.

czyli szukać z ET 43 ? a szerokość felgi ? :)

Opublikowano

Ja mam 7,5

Opublikowano

Ja mam 7,5

masz może foto jak się prezentują te felgi na a4 ? :)

Opublikowano

Popatrz po allegro na aukcje sprzedam samochód, albo na forum w zakładce moje audi

Opublikowano

przy 7,5 ja bym szukał et35 ,et43 głęboko wejdzie do środka ,mam 8jx18 et 43 i przydałby się dystans

Opublikowano

a tak naprawdę to ... co to jest to ET ( tak łopatologicznie )? ? ? ? Wiem ... aż wstyd pytać ;)

Edytowane przez domino0910

Opublikowano

Jaki dystans do felgi 17 cali 7,5 ET43 opony 235/45 zawias 1BA?

Czy po 15 będzie dobrze?

Edytowane przez LordChris

Opublikowano

osadzenie koła im wyższe koło się chowa ,im niższe wychodzi na zewnątrz auta

tu możesz więcej poczytać http://a4-klub.pl/index.php?/topic/2847-znaczenie-et-felgi/

Edytowane przez greg2505

  • 4 tygodnie później...
Opublikowano

Witajcie, planuje zakupić felgi 17" 8J et 35 i opony 235/45R17 czy nic nie będzie obcierać ?? zawieszenie ori

co sądzicie o tych felgach : http://allegro.pl/felgi-5x112-8jx17-vw-passat-merc-audi-a4-a5-a6-a8-i6032136706.html#thumb/2

oraz o oponach : http://allegro.pl/4-opony-letnie-235-45r17-uniroyal-rainsport-3-rant-i5963447459.html

Pozdrawiam :)

Edytowane przez tryczek147

Opublikowano

Tryczek147, ja na takich jeżdzę aktualnie i nic mi nie obciera ;)

Panowie mam pytanie, czy takie felgi z oponkami mi wejdą?
http://olx.pl/oferta/ladne-felgi-kola-zamiana-5x112-18-CID5-IDdWPsB.html#8342012e94

Srednica 66,6mm (tak facet powiedział) muszę zmienic na 57,1mm dobrze mówię?

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.