Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Temat odnośnie kół do Audi A4 B7

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

To zależy, na czym Ci zależy.

235/45/17 to fabryczny rozmiar.

225/45/17 to rozmiar zakładany bo tak się naczytali gdzieś w necie.

Ja proponuję 215/50/17

Węższa ale zarazem wyższa.

Większy komfort od ori rozmiaru.

Rozmiarówka ta nie jest tania, ale polecę.

Wybór należy do Ciebie.

 

  • 5 miesięcy temu...
Opublikowano

Panowie potrzebuję pomocy w doborze felgi. Obecnie mam felgi 7Jx16 et 42 opona 205/55. Zastanawiam się nad jakimiś 17/18, chociaż ze względu na komfort bardziej skłaniam się ku 17. I tutaj pytanie jaką felgę wybrać 7.5J17 czy 8J17 i jakie et tej felgi, żeby nie było to aż tak schowane jak w przypadku tych oryginalnych 16” felg i żeby opona ładnie leżała ( nie jakiś mega balon) ? I jeśli chodzi o 17 to rekomendowana jest opona 235/45 to rozumiem, że 225/45 nie jest zbyt dobrą opcją mimo, że tyle osób zakłada ten rozmiar ? 

  • 1 rok później...
Opublikowano

Panowie szybkie pytanko ,co prawda nie o felgi ale nie chciałem zakładać nowego tematu .Czy pierścień centrujący jest odpowiedni w tym przypadku ? Ori felga ma otwór 66.6 a piąta 57.1 i takie  pierścienie  zostały zamówione ale czy aby  na pewno tak powinno to wyglądać ?

IMG_1380.jpeg

Opublikowano
1 godzinę temu, Adrian 99 napisał(a):

Panowie szybkie pytanko ,co prawda nie o felgi ale nie chciałem zakładać nowego tematu .Czy pierścień centrujący jest odpowiedni w tym przypadku ? Ori felga ma otwór 66.6 a piąta 57.1 i takie  pierścienie  zostały zamówione ale czy aby  na pewno tak powinno to wyglądać ?

IMG_1380.jpeg

Jest ok ,felga z a5

Opublikowano

Moim zdaniem za głęboko wszedł ten pierścień, może nie złapać piasty. Zmierz sobie, ile wystaje pierścień na piaście i porównaj z głębokością osadzenia tego na feldze, tam musi być jak największa powierzchnia styku, inaczej będzie biło.

Opublikowano
18 godzin temu, afroo. napisał(a):

Moim zdaniem za głęboko wszedł ten pierścień, może nie złapać piasty. Zmierz sobie, ile wystaje pierścień na piaście i porównaj z głębokością osadzenia tego na feldze, tam musi być jak największa powierzchnia styku, inaczej będzie biło.

Mam tak samo i jest ok,nic nie bije przy większych prędkościach,piasta wystaje ok 1,5cm i dochodzi do końca pierścienia

  • 10 miesięcy temu...
Opublikowano

Witam wszystkich, przymierzam się do kupna felg 18 8j z ET35 i oponą 235/40. Czy takie parametry będą okej w budzie b7? Zawieszenie gwintowane ale bez mocnej gleby. 

Opublikowano
4 godziny temu, Monti napisał(a):

Witam wszystkich, przymierzam się do kupna felg 18 8j z ET35 i oponą 235/40. Czy takie parametry będą okej w budzie b7? Zawieszenie gwintowane ale bez mocnej gleby. 

Będzie dobrze. Ja teraz mam 8.5 ET35 i nic nie przyciera 

Opublikowano
Godzinę temu, Rob@k napisał(a):

Będzie dobrze. Ja teraz mam 8.5 ET35 i nic nie przyciera 

No to dobrze, bo wstepnie zaklepalem 😎

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.