Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Czy są tu jakieś osoby trenujące (teraz lub kiedyś) piłkę ręczną?


mtjk

Rekomendowane odpowiedzi

Ciekaw jestem ile osób z forum trenowało lub trenuje tą wspaniałą dyscyplinę sportu.

Osobiście trenowałem ponad 11 lat, w różnych klubach:

- SP8 Tarnów,

- MKS PM Tarnów,

- SMS Gdańsk,

- AWF Zielona Góra,

- Unia Tarnów.

Pozycja: bramkarz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zglaszam sie ze ja jakies 4 lata temu trenowalem pilke reczna 2,5 roku :wink4: fajny sport :good: ale niestety pozniej sie przerzucilem na inny bardziej extremalny :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja w podstawówce grałem pod okiem Pana Podolskiego - niegdyś trener I drużyny Hutnika Kraków za czasów I ligi. Pamiętam też jak u Nas grał Wszystkim dobrze znany Sławek Szmal :good: to była II liga - przegraliśmy awans z Olimpią Piekary Śląskie i niestety drużynę rozwiązali...

Mile wspominam - świetna dyscyplina :good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z ciekawostek dodam, że mieszkałem przez rok w pokoju (w internacie) z Pawłem Piwko - kto oglądał mecze ręcznej na aktualnej olimpiadzie ten wie o kogo chodzi. Miło tak oglądać kolegę - szkoda tylko, że odpadli w ćwierćfinale :confused4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A tak w ogóle to mieszkałem przez rok w pokoju (w internacie) z Pawłem Piwko - kto oglądał mecze ręcznej na aktualnej olimpiadzie ten wie o kogo chodzi. Miło tak oglądać kolegę - szkoda tylko, że odpadli w ćwierćfinale :confused4:

Az normalnie :confused4: nikogo bardziej nie było żal. Słuchałem relacji meczu z Hiszpanami i przegrali... Postanowiłem tylko wyniki sprawdzać, żeby nie zapeszyć, atu taki klops... Ech...

Z drugiej strony po kilku dobrych latach ciszy mamy wicemistrza Świata no i olipmiada :good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat stary jak świat ale też się dorzucę. W liceum też trochę pogrywałem w ręczną na prawym skrzydle. Szkoła zajęła 3 miejsce w Wielkopolsce i do dzisiaj miło się wspomina jak małe miasteczko gromiło takie miasta jak Poznań :wink: Fajne czasy.

Ale sport sam w sobie świetny. Ręce w kleju i do przodu :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja trenują piłkę ręczną ale do metalu co to za głupie pytanie

Kolego pisz trochę jaśniej bo to jakiś bełkot jest...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...