Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[B5 1z] Daily Driven by solpeusz

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
  • Autor

Zgodnie z planem następny w kolejności przyszedł czas na gwint - Fk Automotive. Na razie nie kręcony bo czekam na paczkę z kluczem do nakrętek - ot wyciągnąłem kit i wsadziłem gwint z paczki. W przyszłym tygodniu pokręcę i spasuję to niech leży jak należy :decayed: Następnie w planie tak jak danzan mówi lampy przód i tył polift. Później jakieś dystanse.

IMG_20140430_115851.jpg

IMG_20140501_124649.jpg

IMG_20140501_124734bezblach.jpg

---------- Post dopisany 06-05-2014 at 22:07 ---------- Poprzedni post napisany 01-05-2014 at 14:55 ----------

No i dzisiaj pokręciłem coś na szybko, w najbliższym czasie się strzeli lepsze foty :decayed:

IMG_20140506_193753.jpg

IMG_20140506_193400.jpg

I takie porównanie z Passatem ojca :naughty:

IMG_20140506_193514bezblach.jpg

---------- Post dopisany 07-05-2014 at 21:30 ---------- Poprzedni post napisany 06-05-2014 at 22:07 ----------

I jeszcze takie strzelone kapciem pod szkołą :)

20140507_105630.jpg

Opublikowano
:) ładnie leży
Opublikowano
  • Autor

Dzięki :hi: Tył do wyrównania, ale najpierw łopatą muszę wyjazd z podwórka zmodernizować :decayed:

Opublikowano

masz koła bardzo podobne do moich

  • 1 miesiąc temu...
Opublikowano
  • Autor

Kilka zdjęć żeby nie było, że auto opuszczone :decayed:

IMG_20140606_1447532.jpg

IMG_20140606_1448282.jpg

20140607_090528.jpg

Opublikowano

na ile gwint masz skręcony?

Opublikowano
  • Autor

Co do wysokości ziemia - błotnik to jest 58,7cm :naughty:. Co do nakrętek na amorach to zostało około 2-3cm gwintu do skręcenia. Jest nisko, ale da się jeździć tylko trzeba się przyzwyczaić do okazjonalnego przytarcia wahaczem/podłogą przy 60km/h na mieście lub wiejskich drogach :grin:

Opublikowano
Co do wysokości ziemia - nadkole to jest 58,7cm :naughty:. Co do nakrętek na amorach to zostało około 2-3cm gwintu do skręcenia. Jest nisko, ale da się jeździć tylko trzeba się przyzwyczaić do okazjonalnego przytarcia wahaczem/podłogą przy 60km/h na mieście lub wiejskich drogach :grin:

Mam taki sam gwint i z tyłu na 215/40/18 został z centymetr a skrecone na 60cm od ziemie :grin: no to niezle trzeba zejsc na 17 do ziemi :decayed:

Opublikowano
  • Autor

Z przodu zostało coś około 3cm, z tyłu około 2cm (zdecydowanie mniej jak z przodu), ale jeszcze z centymetr mógłbym urwać na tyle tylko najpierw muszę rozwiązać sprawę czy szukać takiego samego wzoru koła tylko 8,5j czy wypchnąć te dystansem :decayed:

Opublikowano

Ja u siebie tez mysle wsadzic 5mm, et 30 mysle ze byloby juz spoko bez hardcoru :grin:

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano
  • Autor

Ja na tych kołach bym musiał jakieś 15-20mm dystanse pakować żeby to się zgrało z budą :facepalm: dlatego też się zastanawiam nad szerszym kołem

---------- Post dopisany 24-06-2014 at 21:37 ---------- Poprzedni post napisany 09-06-2014 at 22:41 ----------

Kolejny mod, klapa wyczyszczona z naklejek i emblematów oraz pomalowana :)

IMG_20140624_181433.jpg

Opublikowano

ładnie sie prezentuje furka..ale znaczek :audi: trzeba było zostawić..bo strasznie łyso z tyłu teraz.

Opublikowano

Mogles ogarnac wneke i mala rejke zapodac :decayed: myslalem o tym ale mam jakies wygluszenie pod blacha :facepalm:

Opublikowano
  • Autor

Znaczek Audi w szufladzie leży także zawsze będzie można zapodać :naughty: na razie rajcuje mnie ten bandit look, o rejce myślałem tak jak o zaszpachlowaniu tych rowków nad i pod wnęką, ale jednak wolałbym to OEMowo zrobić i po prostu kupić klapę US ... może kiedyś :decayed:

---------- Post dopisany 27-06-2014 at 17:21 ---------- Poprzedni post napisany 25-06-2014 at 11:00 ----------

No niestety jakiś ku**s pozazdrościł auta :baseball::bicz::rant:

IMG_20140627_144900.jpg

Opublikowano

nosz k**wa ..jak bym złapał to bym za...bał typa.... u mnie tez ktoś pozazdrościł i zostawił spora ryse na klapie..chyba kluczykiem.

Opublikowano
  • Autor

To jest tak chaotycznie zrobione jakby ktoś stał tyłem do Auta i majstrował za plecami. Nie wiem co ludzi prowadzi do takich rzeczy ...

Opublikowano

Odmaluj felgi na srebrno , bedzie lepiej :-)

  • 4 tygodnie później...
Opublikowano
  • Autor

Nie ma opcji :decayed: leży mi bardzo to połączenie kolorów, srebrne na srebrnym to bym mógł mieć 3SDMy, a nie takie padaki :grin:

---------- Post dopisany 26-07-2014 at 02:53 ---------- Poprzedni post napisany 29-06-2014 at 12:36 ----------

Powoli ale do celu - lampy II lift. :banan:

IMG_20140725_2047552.jpg

IMG_20140725_2201152.jpg

Opublikowano

znaczek OOOO dawaj na tylną klapę ale pryśnij go na czarno tak jak ja:decayed:

Opublikowano
  • Autor

Dzięki za radę, ale póki nie znudzi mi się ten look to znaczka nie będzie :decayed: jeszcze tylko chce się pozbyć naklejki na zderzaku oraz fuckupa pod nią i będzie malina

---------- Post dopisany 30-07-2014 at 21:09 ---------- Poprzedni post napisany 26-07-2014 at 17:35 ----------

Pierwszy post zaktualizowany

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.