Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Wspólny Wyjazd Bukowina

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
  • Autor

PRZEKŁADAJCIE , PRZEKŁADAJCIE - będzie :kox:

Pajda - jak się będzie Stasiu opierał to jutro po 13.00 możesz kupić jego B5 - koła przełożyć a B5 utopić :grin:

Opublikowano

jutro rano to ja będę w drodze do BT

Opublikowano
  • Autor

ale jemu chodziło o 5 rano :grin:

Opublikowano
PRZEKŁADAJCIE , PRZEKŁADAJCIE - będzie :kox:

Pajda - jak się będzie Stasiu opierał to jutro po 13.00 możesz kupić jego B5 - koła przełożyć a B5 utopić :grin:

na B5 lepiej wyglądają :wink:

poza tym Baśce też się podobają. Ma pilnować kół i spać na parapecie :wink:

Opublikowano
  • Autor

Nie wkurzaj Pajdy bo Baśkę też kupi :decayed:

Opublikowano
ale jemu chodziło o 5 rano :grin:

to niech sam przekłada tak wcześnie :wink: auto stoi podblokiem :decayed:

tylko byle szybko, bo będę dzwonił na pały :decayed:

---------- Post dopisany at 22:48 ---------- Poprzedni post napisany at 22:46 ----------

Nie wkurzaj Pajdy bo Baśkę też kupi :decayed:

na ile lat żeś chłopa udupił? maaż tyle kasy ? :whistling:

Opublikowano
  • Autor

:grin:

---------- Post dopisany at 22:49 ---------- Poprzedni post napisany at 22:48 ----------

Stasiu - możesz mu wynająć koła - po 100zł za dobę :decayed:

Opublikowano

O 5 rano toja wstaje umyć auto o 7,30 wyjazd i o 9 meldunek w Knurowie :decayed:

Opublikowano
  • Autor

:decayed:

nie myj - Twoja i obsrane wygląda za***iście :grin:

Opublikowano
:decayed:

nie myj - Twoja i obsrane wygląda za***iście :grin:

Powiem Ci tylko tyle że jedyne co robi teraz robotę, to wydech :grin: jutro posłuchasz

Opublikowano
  • Autor

Szymek - rozumiem że nie byłeś nigdy w Knurowie

Tylko się nie przestarsz jak wjedziesz do Knurowa i co 3 auto to będzie S6 C7 - to ministranci do kościoła na 9.15 pojadą :grin:

Opublikowano
O 5 rano toja wstaje umyć auto o 7,30 wyjazd i o 9 meldunek w Knurowie :decayed:

nie myj, wiem gdzie w BT jest bezdotykowa :decayed:

Opublikowano
O 5 rano toja wstaje umyć auto o 7,30 wyjazd i o 9 meldunek w Knurowie :decayed:
Czemu tak wcześnie wyjeżdżasz.... :whistling: Podejrzewam że spokojnie jakbyś o 8:00 wyjechał to i tak zdążysz :decayed:
Opublikowano
:grin:

---------- Post dopisany at 22:49 ---------- Poprzedni post napisany at 22:48 ----------

Stasiu - możesz mu wynająć koła - po 100zł za dobę :decayed:

nie, bo tym razem nie odda :decayed:

Opublikowano
O 5 rano toja wstaje umyć auto o 7,30 wyjazd i o 9 meldunek w Knurowie :decayed:

nie myj, wiem gdzie w BT jest bezdotykowa :decayed:

A jest ? Bo jak tak to rzeczywiście nie ma sensu i tak ją upieprzę z deka na dolocie to Was

Opublikowano
  • Autor
O 5 rano toja wstaje umyć auto o 7,30 wyjazd i o 9 meldunek w Knurowie :decayed:
Czemu tak wcześnie wyjeżdżasz.... :whistling: Podejrzewam że spokojnie jakbyś o 8:00 wyjechał to i tak zdążysz :decayed:

ale nie chce z hamowania felg zapylić :decayed:

Opublikowano
O 5 rano toja wstaje umyć auto o 7,30 wyjazd i o 9 meldunek w Knurowie :decayed:
Czemu tak wcześnie wyjeżdżasz.... :whistling: Podejrzewam że spokojnie jakbyś o 8:00 wyjechał to i tak zdążysz :decayed:

Nie chce się spinać, ma być luźny wyjazd :grin:

---------- Post dopisany at 22:56 ---------- Poprzedni post napisany at 22:55 ----------

O 5 rano toja wstaje umyć auto o 7,30 wyjazd i o 9 meldunek w Knurowie :decayed:
Czemu tak wcześnie wyjeżdżasz.... :whistling: Podejrzewam że spokojnie jakbyś o 8:00 wyjechał to i tak zdążysz :decayed:

ale nie chce z hamowania felg zapylić :decayed:

Kierwa Miron jak Ty dobrze wiesz o co chodzi :grin:

Opublikowano
O 5 rano toja wstaje umyć auto o 7,30 wyjazd i o 9 meldunek w Knurowie :decayed:

nie myj, wiem gdzie w BT jest bezdotykowa :decayed:

A jest ? Bo jak tak to rzeczywiście nie ma sensu i tak ją upieprzę z deka na dolocie to Was

kiedyś była, myślę, że dalej jest

a jak nie ma, to jutro będzie

juhasy zawsze otwierają na nasz przyjazd :decayed:

Opublikowano
  • Autor

Dokładnie - jutro luz i lans się liczy :decayed:

w sumie to chyba bredzę - jak lans na 19 :facepalm:

---------- Post dopisany at 22:57 ---------- Poprzedni post napisany at 22:56 ----------

chyba se jebnę kartkę na szybę z napisem "jadę na zimówkach" :decayed:

Opublikowano
Dokładnie - jutro luz i lans się liczy :decayed:

w sumie to chyba bredzę - jak lans na 19 :facepalm:

pojedziesz 200m za nami :decayed:

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.